Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA LOGRESINGU® 
Wprowadzenie do Logresingu® i łączenie go z afirmacjami, medytacjami i modlitwami

10/09/2022

10-11.09.2022 Katowice + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! zmiana dla uczestników online! Zajęcia online odbędą się na platformie ZOOM, a nie FB/Messenger (szczegółowe informacje                                                       poniżej).

 

                                           Jeżeli jesteś osobą, która:

                                           pragnie nauczyć się pracować metodą Logresingu® i wykorzystywać ją do własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do                                             uczestnictwa w zajęciach Szkoły Logresingu®, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.                                   

                                           Trzon metody bazuje na Regresingu Leszka Żądło i jest wzbogacony i rozbudowany o techniki i metody wprowadzone i rozwijane przeze                                                       przez 30 lat mojej praktyki zawodowej.

 
Zajęcia będą się odbywały w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej (online).
Wszyscy, którzy pragną uzyskać dyplom i planują zostać terapeutami, muszą uczestniczyć  w zajęciach stacjonarnych, gdyż tylko w ten sposób nauczą się metody w praktyce, zaś z ajęcia online są przede wszystkim dla tych, którzy pragną w nich uczestniczyć dla własnej wiedzy i rozwoju.
 

W Szkole Logresingu® będziemy się uczyć wszelkich aspektów pracy z tą metodą, takich jak m.in. rozwijanie empatii i pracy z intuicją, zdolności jasnowidzenia, rozwiązywania problemów, współpracy z Klientem itp. Oczywiście omówię też metody wspierające Logresing®, takie jak praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami i energiami oraz nowość – praca z różdżką światła. Poruszymy też zagadnienie łączenia metody Logresingu® z innymi technikami rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które pragną zostać terapeutami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju, jak i dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą.

Szkoła Logresingu® obejmie cykl co najmniej 12 zajęć (z możliwością dodania kolejnych tematów). Będą się one odbywać co 2 miesiące w Katowicach, na przemian z nadal prowadzonymi przeze mnie w Bielsku-Białej zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

We wrześniu zajęcia odbędą się wyjątkowo 2 razy:

1) pierwsze dot. wprowadzenia do metody i technik z nią powiązanych przede wszystkim dla tych, którzy nie uczestniczyli w prowadzonej przeze mnie wcześniej Szkole Regresingu.

2) drugie zajęcia są przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych Szkołą.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Logresingiem® oraz metodami wspierającymi Logresing®, (np. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp.- w zależności od tematu danych zajęć)
  • sesje Logresingu® w parachTematyka niniejszych zajęć:

To pierwsze z cyklu zajęć w ramach Szkoły Logresingu® i będą one obejmowały zarówno podstawy wywodzące się z Regresingu, jak i elementy dodane przeze mnie i moje własne koncepcje terapeutyczne. Zajęcia te przeznaczone są przede wszystkim dla tych, którzy nie uczestniczyli w prowadzonej przeze mnie wcześniej Szkole Regresingu, ale oczywiście zapraszam wszystkich do odświeżenia swojej wiedzy, szczególnie że będę też prezentował nowe tematy (w tym Regresje Lustrzanego Odbicia, które już wstępnie prezentowałem na zimowych wczasach w Gąskach).

 

Żeby właściwie i skutecznie rozwijać się duchowo, trzeba swój rozwój przeprowadzać umiejętnie dwutorowo. Oba tory działania przeprowadza się jednocześnie.

Pierwszy tor to oczyszczanie siebie i swojej podświadomości z niewłaściwych programów, wyobrażeń, a także negatywnych mechanizmów, ograniczających przekonań, negatywnych nastawień i intencji, jak również wynikających z nich negatywnych wibracji i energii, które powodują szereg negatywnych konsekwencji w naszym życiu. Do tego właśnie służą sesje Logresingu®. Pomagają dotrzeć do pierwotnych przyczyn naszych  problemów, zrozumieć je i wyeliminować.

Jednocześnie w miejsce starych negatywnych ograniczeń i przekonań musimy siebie i swoją podświadomość nauczyć nowych, pozytywnych nawyków i przekonań. Musimy wypracować w sobie zdolność pozytywnego funkcjonowania, kreowania i przejawiania siebie. Musimy nauczyć się być otwartymi na wysokie wibracje, akceptować je i umieć się dać im prowadzić w życiu i w kreacjach. Do tego służą właśnie afirmacje, medytacje, modlitwy oraz praca z energiami. I to jest właśnie drugi tor naszych działań.

Tylko przy działaniu dwutorowym efekt naszej pracy nad sobą będzie skuteczny pod każdym względem oraz trwały.

 

Skuteczność pracy nad sobą zależy nie tylko od opanowania obu tych torów działań, ale i od umiejętności taktycznego łączenia ich i stosowania. To bardzo ważne. Niestety w mojej pracy zbyt często spotykałem ludzi, którzy rozumieli pracę np. z afirmacjami zbyt powierzchownie, co realnie przekładało się na brak właściwych efektów. Najważniejszym i najczęstszym problemem było to, że w pracy z afirmacjami ludzie Ci nie kierowali się przemyślaną taktyką, która powinna być dobrana stosownie do ich potrzeb i obciążeń, tylko własnymi pragnieniami. Ktoś np. afirmował sobie otwartość na bogactwo materialne i nic mu z tego nie wychodziło.   Dlaczego? Bo przy afirmowaniu bogactwa ujawniało się, że człowiek ten miał zbyt niskie poczucie własnej wartości w stosunku do tego, co chciał urzeczywistnić. Innym np. ujawniały się lęki przed ludźmi. Trudno świetnie prosperować, a jednocześnie unikać ludzi ze strachu przed nimi. Osoby te, aby urzeczywistnić bogactwo, powinny zabrać się za pracę nad tymi słabościami, które im się ujawniły, gdyż to właśnie te słabości uniemożliwiały im skuteczne prosperowanie w świecie.

 

Na naszych zajęciach będziemy nie tylko poznawać co to jest Logresing®, co to są afirmacje, medytacje, modlitwy, ale również jak skutecznie je łączyć, a przede wszystkim będziemy się uczyć taktyki pracy nad sobą z wykorzystaniem tych technik. Osobiście uważam, że nasze sukcesy w życiu i na duchowej ścieżce w zależą od ich właściwego zaplanowania, opanowania i stosowania.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych:

Katowice, ul. Ligocka 5, wejście od podwórka, po schodkach, naprzeciwko apteki.

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona, proszę o wcześniejsze zapisy.

 

 

Dla uczestników online:

  1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
  2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
  3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
  4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
 
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota/niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Na warsztaty proszę wziąć karimatę (+ ew. śpiwór/koc), luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Inwestycja: 320 zł od osoby

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach. Proszę jednak wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 320 zł z dopiskiem "Szkoła Logresingu 10-11.09.2022" do dnia 9.09.2022 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu). Dane konta są podane poniżej. Link do zajęć zostanie przesłany tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

 

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Warunkiem koniecznym do otrzymania dyplomu i prawa do prowadzenia praktyki indywidualnej jest:

1) uczestnictwo w cyklu co najmniej 12 zajęć (ostateczną decyzję podejmuje prowadzący w zależności od wiedzy i poziomu umiejętności uczestnika) 

2) oraz pozytywne przejście weryfikacji.

 

Docelowo szkoła będzie III etapowa:

I etap – podstawowy, dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą indywidualnym bądź stosować metodę dla własnej pracy nad sobą.
II etap – dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą grupowym
III etap – ekspercki – dla tych, którzy pragną stać się mistrzami w fachu – indywidualne prowadzenie, pod moim okiem na moich zajęciach
 
Na razie rozpoczynamy od etapu I.

 

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu oraz uczestniczyć dodatkowo w zajęciach lub wczasach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach.

 

Zapraszam!

Darek Loga