Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych


O MNIE I O REGRESINGU

 

Moja przygoda z szeroko pojętym rozwojem duchowym zaczęła się, kiedy byłem nastolatkiem. Mówi się powszechnie, że rozwój duchowy to nic innego, jak wołanie o pomoc. Tak było i w moim przypadku.

Moje życie nie układało się najlepiej. Rodzinę miałem patologiczną, szkoły nie dawały mi żadnej satysfakcji, a życie wydawało się bez sensu.

Zacząłem się modlić własnymi słowami, prosząc Boga o to, by zrobił coś z moim życiem, by je zmienił na lepsze. Wtedy jeszcze nie znałem siły modlitwy wypowiadanej z serca, jednak siła jej działania okazała się niezwykle skuteczna. Wokół mnie zaczęli pojawiać się ludzie, którzy zaczęli pomagać mi zrozumieć, dlaczego moje życie jest takie, a nie inne. W ten sposób trafiłem na zajęcia rebirthingu.

Rebirthing przez jakiś czas okazywał się skuteczny. Na zajęciach nauczyłem się tego, że to my sami kreujemy własną rzeczywistość, a w związku z tym jakość swojego życia i związków. Nie do końca to wówczas rozumiałem, ale czułem, że coś w tym jest.

Bardzo pragnąłem zrozumieć głębiej, o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego moje życie było takie, a nie inne. Rozumiałem już wówczas, że moje życie jest moim dziełem, ale nie rozumiałem, jak ja mogłem stworzyć sobie „coś takiego” i nie wiedziałem co zrobić, by je całkowicie zmienić.

Wówczas moi koledzy zaprosili mnie na zajęcia regresingu.

Regresing był wówczas nowatorską metodą, która dopiero się rozwijała. Po pierwszych zajęciach byłem wprost „urzeczony” tą metodą pracy nad sobą – wysoce praktyczną, odbiegającą od wszystkiego, co dotychczas znałem konwencjonalnego i niekonwencjonalnego. Pracując tą metodą zauważyłem, że moje postępy w zmianie mojego życia na lepsze przyspieszyły, i to znacznie.

Zacząłem rozumieć, jak wykreowałem sobie takie życie i jeszcze lepiej zrozumieć, jak je zmienić na lepsze.

Wraz z twórcą metody i kilkoma innymi osobami zaczęliśmy „ostrą” pracę nad sobą, podczas której przyczyniłem się do udoskonalenia i rozwinięcia metody regresingu.

Po paru latach pracy nad sobą coraz więcej ludzi zaczęło przychodzić do mnie po poradę lub na sesję regresingu. Był to dla mnie w pewnym sensie znak, który podpowiadał mi, jakie mam predyspozycje i co powinienem robić. Tym bardziej, że pomaganie innym przychodziło mi łatwo i byłem bardzo skuteczny w tym, co robię.

Postanowiłem spróbować na szerszą skalę. Wymagało to z mojej strony opanowania wielu elementów niezbędnych do pracy z grupą.

Na początku stresowałem się tym wszystkim bardzo, a zwłaszcza wielogodzinnym przemawianiem przed tłumem. Szybko jednak zauważyłem, że doskonale sobie z tym radzę, że mam świetne wyczucie w kontaktach z ludźmi, a prowadzenie grupy jest dla mnie łatwe i świetnie się przy tym bawię.

Po niedługim czasie zacząłem prowadzić zajęcia sam.

Regresingiem zajmuję się od 1992 roku, zaś zajęcia regresingu prowadzę od 1999 roku.

Uwielbiam pracę z ludźmi i nie chciałbym w życiu robić nic innego.

W międzyczasie poznałem również wiele innym metod pracy nad sobą, takich jak reiki, bioenergoterapię, hunę, astrologię, szamanizm bon, klasyczny buddyzm, zen, praktyki wedyjskie i wiele innych, jednak żadna z nich nie potrafiła mi dać tego, co dał mi regresing. Metoda ta łączy w sobie najlepsze praktyczne elementy pracy, jakie połowicznie stosuje się w wielu innych technikach pracy na sobą.

Dziś prowadzę zajęcia w wielu grupach regresingu w różnych miastach Polski i za granicą Prowadzę również Roczne Szkoły Regresingu®.

Ponadto prowadzę też prywatną praktykę, gdzie przyjmuję ludzi indywidualnie, zarówno u siebie w domu, jak i w innych miastach Polski i za granicą.

 

Jestem współautorem książek Leszka Żądło, takich jak:

 • "Duchowa ścieżka"
 • "Jak korzystać ze zdolności parapsychicznych"
 • "Klucz do tajemnic umysłu"
 • "Cuda samouzdrawiania"
 • "Wtajemniczenia, Objawienia, Obsesje"
 • "Psychologia robienia pieniędzy"
 • "Związki miłości na ścieżce samorealizacji"

 

Parę moich inspiracji zostało również zawartych w innych książkach Leszka Żądło, takich jak:

 • "Pamięć poprzednich wcieleń"

 

A także w książce Leszka Żądło i Anny Atras:

 • "Egzorcyzmy"

 

Jestem również autorem wydawanych na płytach medytacji:

 • "Moje prawo do istnienia"
 • "Bezpieczeństwo w świecie"
 • "Bezpieczeństwo w rodzinie"
 • "Bezpieczeństwo finansowe"
 • "Potęga przebaczenia"

Pracuję też nad wydaniem kolejnych płyt.


Jestem autorem wielu artykułów, dostępnych tutaj oraz na stronach Cudownego Portalu.

 

W mojej pracy nad sobą i z innymi ludźmi wykorzystuję takie metody jak:

 • Pracę z afirmacjami.
 • Pracę z medytacjami - różnego rodzaju
 • Pracę z modlitwą - również wstawienniczą.
 • Pracę z czakramami.
 • Pracę z wizualizacją.
 • Pracę z energiami.
 • Psychozabawy, które często wykorzystuję zwłaszcza w pracy z grupą.

 

Prowadzę doradztwo z zakresie:

 • zdrowia,
 • biznesu małych i średnich firm,
 • uzdrawiania relacji z rodziną,
 • uzdrawiania relacji partnerskich,
 • podnoszenia samooceny
 • i in.

 

Uwielbiam psychologię – gdyż pomaga mi ona w pracy. Bardzo lubię też religioznawstwo – ono również bardzo pomaga mi w pracy, zwłaszcza w dzisiejszej erze „walki” między utrzymaniem skostniałych doktryn religijnych w społeczeństwie, a postępem zarówno intelektualnym, jak i duchowym.

Interesuję się również historią – zacząłem odkrywać inny wymiar historii wraz z początkiem pracy ze wspomnieniami z poprzednich wcieleń zarówno u siebie, jak i u innych.

 

Lubię także muzykę wielokulturową - działa ona na mnie w niesamowity sposób. Kto potrafi czuć muzykę całym sobą ten wie, o czym piszę.

Moją pasją są podróże i poznawanie nowych miejsc w różnych zakątkach świata.

Rozwój duchowy to wspaniała przygoda, dzięki której można nie tylko świetnie się bawić, ale również uzdrowić całe swoje życie. Sam tego doświadczyłem. Każdy może zmienić swoje życie, ale trzeba tego chcieć i jeszcze coś zrobić w tym kierunku – do czego namawiam każdego.

 

Kontakt ze mną:

Adres:                          ul. Tysiąclecia 19/89, 40-874 Katowice
Telefon komórkowy:   0-501-322-177
E-mail:                          ezotericuss@post.pl

Skype:                          dariusz.loga

Zapraszam!

 

 

Uzdrawiające Regresje

 

Uzdrawiające Regresje - metoda poprawy jakości życia
Metoda regresji jest praktyką duchową odwołującą się do pamięci poprzednich wcieleń, metodą uzdrawiania stosunku do przeszłości. To praktyka duchowa ułatwiająca odnoszenie sukcesów w wielu dziedzinach życia. Poprzez świadome cofanie się do przeszłości umożliwia dotarcie do "korzeni" ograniczeń. Pomaga odblokować twórcze potencjały, uwolnić się od poczucia winy. Rozwija umiejętność realizowania celów i marzeń. Przede wszystkim jest narzędziem samopoznania i samorozwoju.

Każdy z nas przyszedł na to wcielenie z jakimś programem. Dla jednych jest on twórczy, dla innych destrukcyjny. Jednak każdy mu podlega. Z moich doświadczeń wynika, że poznanie go, dotarcie pamięcią do momentu, gdy go wybieraliśmy, nie tylko skutecznie uwalnia od jego presji, lecz można odkryć, co też było nam pokazane jako najlepsza droga na to wcielenie. Regresje umożliwiają dotarcie pamięcią do tych chwil, a również jeszcze głębiej do poprzednich wcieleń. A wszystko to w stanie płytkiej medytacji, gdzie każdy jest świadomy i może na bieżąco śledzić swoje wspomnienia, uwalniać się od ich ciężaru, presji, poczucia winy. Regresje to również skuteczna metoda uzdrawiania relacji międzyludzkich (również z rodzicami). Dzięki technice regresji polegającej na docieraniu do pierwotnych przyczyn problemów i eliminowania ich, mamy możliwość uzdrawiania naszego życia.

Uzdrawiające Regresje - to skuteczna metoda wspomagania samouzdrawiania, rozwiązywania problemów życiowych, uwalniania od napięć psychicznych, uzdrawiania stosunku do przeszłości, odwoływania się do pamięci poprzednich wcieleń, a także praktyka duchowa ułatwiająca odnoszenie sukcesów w każdej dziedzinie życia.