Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA LOGRESINGU® 
Rozwijanie umiejętności właściwego odczytywania i nazywania wzorców swoich, jak i innych ludzi z wykorzystaniem intuicji, empatii i innych zdolności.

24/09/2022

 

24-25.09.2022 Katowice + online

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! zmiana dla uczestników online! Zajęcia online odbędą się na platformie ZOOM, a nie FB/Messenger (szczegółowe informacje                                                       poniżej).

 

                                           Jeżeli jesteś osobą, która:

                                           pragnie nauczyć się pracować metodą Logresingu® i wykorzystywać ją do własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do                                             uczestnictwa w zajęciach Szkoły Logresingu®, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

                                           Trzon metody bazuje na Regresingu Leszka Żądło i jest wzbogacony i rozbudowany o techniki i metody wprowadzone i rozwijane przeze                                                       mnie przez 30 lat mojej praktyki zawodowej.

 
 
Zajęcia będą się odbywały w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej (online).
Wszyscy, którzy pragną uzyskać dyplom i planują zostać terapeutami, muszą uczestniczyć  w zajęciach stacjonarnych, gdyż tylko w ten sposób nauczą się metody w praktyce, zaś z ajęcia online są przede wszystkim dla tych, którzy pragną w nich uczestniczyć dla własnej wiedzy i rozwoju.
 

W Szkole Logresingu® będziemy się uczyć wszelkich aspektów pracy z tą metodą, takich jak m.in. rozwijanie empatii i pracy z intuicją, zdolności jasnowidzenia, rozwiązywania problemów, współpracy z Klientem itp. Oczywiście omówię też metody wspierające Logresing®, takie jak praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami i energiami oraz nowość – praca z różdżką światła. Poruszymy też zagadnienie łączenia metody Logresingu® z innymi technikami rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które pragną zostać terapeutami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju, jak i dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą.

Szkoła Logresingu® obejmie cykl co najmniej 12 zajęć (z możliwością dodania kolejnych tematów). Będą się one odbywać co 2 miesiące w Katowicach, na przemian z nadal prowadzonymi przeze mnie w Bielsku-Białej zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

We wrześniu zajęcia odbędą się wyjątkowo 2 razy:

1) pierwsze dot. wprowadzenia do metody i technik z nią powiązanych przede wszystkim dla tych, którzy nie uczestniczyli w prowadzonej przeze mnie wcześniej Szkole Regresingu.

2) drugie zajęcia są przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych Szkołą.

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Logresingiem® oraz metodami wspierającymi Logresing®, (np. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp.- w zależności od tematu danych zajęć)
 • sesje Logresingu® w parach


Tematyka niniejszych zajęć:

Umiejętność właściwego odczytywania wzorców i energii zarówno swoich, jak i innych ludzi, to bardzo ważna umiejętność, bez której nie wyobrażam sobie, by ktoś na dłuższą metę umiał się skutecznie rozwijać duchowo. Moim zdaniem bez tej umiejętności rozwój duchowy przypomina płynięcie statkiem we mgle.

 

Nie wyobrażam sobie również, by bez umiejętności właściwego odczytywania wzorców i energii ktoś mógł być naprawdę dobrym i skutecznym terapeutą. Nie prowadzi się skutecznej terapii próbując odgadnąć, czy dobrze się nazwało problem, czy nie.

 

Na umiejętność właściwego odczytywania wzorców składa się kilka rzeczy:

 • wiedza – tę akurat nabywamy przez całe życie i z biegiem naszej pracy nad sobą oraz pracy z innymi ludźmi jest ona nieustannie wzbogacana. Ważne jednak, aby była ona połączona z praktyką – czyli działaniem. Sama wiedza teoretyczna, bez praktyki, jest niekompletna, płytka i nieskuteczna.
 • empatia – czyli zdolność odczytywania informacji mentalnych, emocjonalnych i energetycznych płynących od innych ludzi. To również umiejętność rozumienia sposobu myślenia drugiego człowieka oraz umiejętność spojrzenia na rzeczywistość z jego perspektywy.

 

Rozwój duchowy oczyszcza nas i uzdrawia. W efekcie nasze energie wzrastają, a co za tym idzie – subtelniejemy. Wraz ze wzrostem naszej subtelności wzrastają też nasze umiejętności empatyczne. Zaś wraz ze wzrostem naszej empatii prędzej czy później uruchamiają się nowe umiejętności, które pomagają nam w naszym rozwoju duchowym oraz w pracy z innymi ludźmi. Są to m.in.:

 • widzenie aur – czyli widzenie pól energetycznych człowieka. Umiejętność ta bardzo pomaga w odczytywaniu stanu człowieka, gdyż aury to również pola informacyjne, czyli kopalnia informacji o człowieku. Kiedy ta zdolność zacznie się uruchamiać, warto poświecić czas, by umieć właściwie odczytywać aury. W naszej Szkole będziemy się tego też uczyć w późniejszych terminach.
 • jasnowidzenie astralne – czyli zdolność widzenia elementów świata emocjonalnych wyobrażeń.
 • jasnowidzenie mentalne – czyli zdolność widzenia zalążków myślowych (odczytywania myślokształtów), które tworzy człowiek.
 • jasnowidzenie przyczynowe (intuicyjne) – to umiejętność otwarcia się na współpracę z intuicją, poddawania się jej, bycia otwartym ja jej podpowiedzi, wskazówki i inspiracje.

 

Od razu wyjaśnię pewną rzecz. Kiedy mówimy o zdolnościach jasnowidzenia, proszę sobie od razu nie wyobrażać tego w ten sposób, w jaki często pokazują to różne filmy o magii, jasnowidzach, czarodziejach itp. Te umiejętności to coś zupełnie innego i działają one zupełnie inaczej.

 

O ile zdolności jasnowidzenia astralnego i mentalnego mogą się długo u niektórych osób nie rozwijać, choć uważam, że prędzej czy później każdy je i tak rozwinie, to bez empatii i zdolności odczytywania intuicyjnych podpowiedzi i inspiracji nie ma co mówić o głębokim rozwoju duchowym oraz o byciu skutecznym terapeutą.

Na naszych zajęciach będziemy rozwijać te zdolności i uczyć się ich używać na co dzień.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych:

Katowice, ul. Ligocka 5, wejście od podwórka, po schodkach, naprzeciwko apteki.

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona, proszę o wcześniejsze zapisy.

 

Dla uczestników online:

 1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
 3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
 4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.

 

Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota/niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Na warsztaty proszę wziąć karimatę (+ ew. śpiwór/koc), luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Inwestycja: 320 zł od osoby

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach. Proszę jednak wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 320 zł z dopiskiem "Szkoła Logresingu 24-25.09.2022" do dnia 23.09.2022 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu). Dane konta są podane poniżej. Link do zajęć zostanie przesłany tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

 

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Warunkiem koniecznym do otrzymania dyplomu i prawa do prowadzenia praktyki indywidualnej jest:

1) uczestnictwo w cyklu co najmniej 12 zajęć (ostateczną decyzję podejmuje prowadzący w zależności od wiedzy i poziomu umiejętności uczestnika) 

2) oraz pozytywne przejście weryfikacji.

 

Docelowo szkoła będzie III etapowa:

I etap – podstawowy, dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą indywidualnym bądź stosować metodę dla własnej pracy nad sobą.
II etap – dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą grupowym
III etap – ekspercki – dla tych, którzy pragną stać się mistrzami w fachu – indywidualne prowadzenie, pod moim okiem na moich zajęciach
 
Na razie rozpoczynamy od etapu I.

 

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu oraz uczestniczyć dodatkowo w zajęciach lub wczasach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach.

 

Zapraszam!

Darek Loga