Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA LOGRESINGU® 
Regresje lustrzanego odbicia - wprowadzenie do metody i praca w parach

14/01/2023

 

14-15.01.2023 Katowice + online

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Jeżeli jesteś osobą, która:

                                           pragnie nauczyć się pracować metodą Logresingu® i wykorzystywać ją do własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do                                             uczestnictwa w zajęciach Szkoły Logresingu®, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

                                           Trzon metody bazuje na Regresingu Leszka Żądło i jest wzbogacony i rozbudowany o techniki i metody wprowadzone i rozwijane przeze                                                       mnie przez 30 lat mojej praktyki zawodowej.

 
 
Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej (online).
Wszyscy, którzy pragną uzyskać dyplom i planują zostać terapeutami, muszą uczestniczyć  w zajęciach stacjonarnych, gdyż tylko w ten sposób nauczą się metody w praktyce, zaś z ajęcia online są przede wszystkim dla tych, którzy pragną w nich uczestniczyć dla własnej wiedzy i rozwoju.
 

W Szkole Logresingu® będziemy się uczyć wszelkich aspektów pracy z tą metodą, takich jak m.in. rozwijanie empatii i pracy z intuicją, zdolności jasnowidzenia, rozwiązywania problemów, współpracy z Klientem itp. Oczywiście omówię też metody wspierające Logresing®, takie jak praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami i energiami oraz nowość – praca z różdżką światła. Poruszymy też zagadnienie łączenia metody Logresingu® z innymi technikami rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które pragną zostać terapeutami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju, jak i dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą.

Szkoła Logresingu® obejmie cykl co najmniej 12 zajęć (z możliwością dodania kolejnych tematów). Będą się one odbywać co 2 miesiące w Katowicach, na przemian z nadal prowadzonymi przeze mnie w Bielsku-Białej zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Logresingiem® oraz metodami wspierającymi Logresing®, (np. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp.- w zależności od tematu danych zajęć)
  • sesje Logresingu® w parach


Tematyka niniejszych zajęć:

Regresje lustrzanego odbicia to opracowana przeze mnie, nowatorska metoda pracy nad sobą. Wykorzystuje ona zarówno elementy intensywnego, świadomego oddechu, jak i regresywnego docierania do negatywnych wzorców zawartych zarówno w naszej podświadomości, jak i w ciele oraz w ciałach energetycznych.

Bardzo ważnym elementem tej metody jest dokładne poznanie i znajomość prawa lustra oraz wszystkich praw i zasad z nim związanych.

Prawo lustra mówi, że to, co Cię otacza i spotyka, jest lustrzanym odbiciem tego, co jest w Twoim umyśle – Twoich intencji, nastawień, Twoich mechanizmów i wzorców.

Innymi słowy:

Wyobraź sobie, że Twój umysł to wielki projektor, który stoi na środku sali, a ściany z wszystkich czterech stron oraz sufit i podłoga pokrywają białe płótna, na których wyświetla się to, co emituje projektor, czyli Twoje życie i wszystko to, co Cię spotyka i otacza. Tak w przenośni można opisać prawo lustra. Będąc w takiej sali, jeżeli nie podoba nam się to, co wyświetla projektor, to po prostu zmieniamy film w projektorze na taki, jaki nam odpowiada. Nie próbujemy zmieniać niczego na płótnach – np. rysować na nich tak, żeby obraz się zmienił, bo przecież to nie ma żadnego sensu, skoro projektor i tak wyświetla niechciany przez nas film. Niestety wielu ludzi postępuje właśnie w ten sposób ze swoim życiem – próbują wpływać na czynniki zewnętrzne i zmieniać tylko je. Ale umysł i tak kreuje rzeczywistość, używając do tego mechanizmów i wzorców, które w sobie ma, czyli ciągle odgrywa ten sam film. Dlatego zmiany są tylko chwilowe, a potem znowu osoby tak funkcjonujące spotykają podobne – niechciane sytuacje.

Prawo lustra jest często pojęciem wypieranym przez ludzi, którzy mają tendencje do obwiniania całego świata i innych za wszystkie nieszczęścia, które ich spotykają. Prawo lustra uczy nas, że wszystko, co nas spotyka, kreujemy sami i sami za to odpowiadamy. Ktoś by teraz mógł się oburzyć i powiedzieć – jak to, są w moim życiu ludzie, którzy się nade mną znęcali i ja za to odpowiadam? Co to za bzdury. No cóż - brzmi to dziwnie, ale tylko pozornie. Osoby mające takie problemy i pracujące nad sobą prędzej czy później odkrywają w sobie mechanizmy prowokujące innych do takich zachowań, np. wzorce ofiary. Podświadomość, chcąc żyć zgodnie z wzorcami ofiary, prowokuje kogo się da do tego, by coś niedobrego zrobiono tej osobie. I będzie to trwało tak długo, dopóki osoba ta nie zmieni tego w sobie (czyli w tym przypadku dopóki nie pozbędzie się wzorców ofiary).

Znajomość prawa lustra, umiejętność widzenia odbić lustrzanych zarówno w swoim życiu, jak i w życiu innych ludzi, jest niezmiernie ważna zarówno w pracy nad sobą, jak i w pracy terapeutycznej z innymi ludźmi. Na prowadzonych przeze mnie zajęciach będziemy uczyć się umiejętności odczytywania prawa lustra do perfekcji.

Działanie mechanizmu lustrzanego odbicia możemy prowokować terapeutycznie. Połączenie stanu płytkiej medytacji, silnego przepływu energii wyzwalanej poprzez intensywny świadomy oddech, samoobserwacja swojego wnętrza i wszelkich procesów, jakie w nas zachodzą i obserwacja otoczenia oraz osoby, z którą przeprowadza się ćwiczenie – to wszystko połączone razem daje nam możliwość dostrzeżenia i wyeliminowania (odreagowania) niechcianych przez nas negatywnych mechanizmów. Ważnym elementem ćwiczenia w parach jest wsparcie drugiej osoby i możliwość wzajemnego dostrzegania przez obie osoby zarówno własnych mechanizmów, które mogą dostrzec w osobie, z którą przeprowadzają sesję, jak i mechanizmów tej drugiej osoby. Osoba, z którą przeprowadzamy sesję, może nie tylko podzielić się tym, co widzi, ale i od razu to pomóc nam odreagować.

Ważnym czynnikiem takiej sesji jest to, że obie osoby są w procesie jednocześnie. Większy przepływ energii pobudza ciała energetyczne, czakramy i kanały energetyczne obu osób do większej aktywności. Wówczas ujawniają one bardziej swoją zawartość, np. zapisane w nich intencje i mechanizmy. Kiedy są one wyciągnięte na wierzch, wtedy łatwiej i bardziej szczegółowo można dostrzec to, z czego są zbudowane i jak działają w naszym życiu. Podczas takiej sesji wspaniale ujawniają się zapisy rzeczy, które są w nas bądź w osobie, z którą mamy sesję, a które pochodzą z poprzednich wcieleń i wciąż są aktywne. Widząc je bardzo wyraźnie, możemy je od razu odreagować – jeżeli są negatywne.

Regresje lustrzanego odbicia można wykonywać w parach, w małej grupie osób lub w dużej grupie. Każdego sposobu będziemy się uczyć osobno, gdyż w każdym z nich metoda ta działa nieco inaczej i ujawnia inny wachlarz możliwości.

Regresje lustrzanego odbicia można też wykonywać samemu – wymaga to wówczas opanowania umiejętności bycia zarówno w procesie, jak i bycia obserwatorem samego siebie – tak jakbyśmy jednocześnie patrzyli na siebie z boku.

Regresje lustrzanego odbicia można przeprowadzić samemu również z wykorzystaniem dużego lustra. Jednak we wszystkich przypadkach, gdzie wykonujemy takie sesje sami, proponuję zacząć je przeprowadzać dopiero wtedy, gdy będziecie już mieli pewne doświadczenie i umiejętności związane z tą metodą.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych:

Katowice, ul. Ligocka 5, wejście od podwórka, po schodkach, naprzeciwko apteki.

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona, nowe osoby proszę o wcześniejsze zapisy.

 

Dla uczestników online:

  1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
  2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
  3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
  4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.

 

Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota/niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Na warsztaty proszę wziąć karimatę (+ ew. śpiwór/koc), luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Inwestycja: 320 zł od osoby

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach. Proszę jednak wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 320 zł z dopiskiem "Szkoła Logresingu 14-15.01.2023" do dnia 13.01.2023 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu). Dane konta są podane poniżej. Link do zajęć zostanie przesłany tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

 

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Warunkiem koniecznym do otrzymania dyplomu i prawa do prowadzenia praktyki indywidualnej jest:

1) uczestnictwo w cyklu co najmniej 12 zajęć (ostateczną decyzję podejmuje prowadzący w zależności od wiedzy i poziomu umiejętności uczestnika) 

2) oraz pozytywne przejście weryfikacji.

 

Docelowo szkoła będzie III etapowa:

I etap – podstawowy, dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą indywidualnym bądź stosować metodę dla własnej pracy nad sobą.
II etap – dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą grupowym
III etap – ekspercki – dla tych, którzy pragną stać się mistrzami w fachu – indywidualne prowadzenie, pod moim okiem na moich zajęciach
 
Na razie jesteśmy w trakcie etapu I.

 

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu oraz uczestniczyć dodatkowo w zajęciach lub wczasach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach.

Osoby nie zainteresowane dyplomem mogą uczestniczyć w dowolnych wybranych przez siebie zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga