Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

MOJE MEDYTACJE (CD/MP3)

 

W procesie rozwoju duchowego, w pracy nad uzdrawianiem siebie i swojego życia, niezwykle ważne jest stosowanie zarówno afirmacji, jak i modlitw i medytacji dla wzmocnienia i przyspieszenia efektów swojej pracy. 
Z myślą o wszystkich, którzy pragną zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa w rodzinie, w świecie i swoich finansach oraz podnieść swoją samoocenę, nagrałem poniższe medytacje i życzę Wam wielu sukcesów w stosowaniu ich.
Kolejne nagrania już wkrótce :)

Wszystkich zainteresowanych płytami CD (lub plikami mp3) z nagranymi przeze mnie medytacjami proszę o kontakt.

 

Potęga przebaczenia

Autor: Dariusz Loga
Cena: 32 zł
 

Potęga przebaczeniaPrzebaczyć to uwolnić się od żali i pretensji i związanego z nimi bólu.

Przebaczyć to uwolnić się od rozpamiętywania przeszłości.

Przebaczyć to być zdolnym żyć tu i teraz swoim własnym życiem.

Przebaczyć to być zdolnym kochać i szanować siebie i innych.

Przebaczenie to przepustka do radosnego, lekkiego i szczęśliwego życia.

Brak przebaczenia to rezygnacja z wszystkiego co dobre i radosne w życiu na rzecz złości, bólu i cierpienia.


Sam decydujesz co wybierasz.

Aby dobrze stosować te medytacje, należy przed każdą sesją wziąć około 20 głębokich oddechów. Wyciszyć się i usiąść w cichym i spokojnym miejscu.


Posłuchaj fragmentu medytacji:  Potęga przebaczenia

Bezpieczeństwo finansowe

Autor: Dariusz Loga
Cena: 32 zł

 

Bezpieczeństwo finansoweKażdy człowiek może osiągnąć bogactwo materialne bez względu na wiek, płeć, kolor skóry czy wykształcenie, a także bez względu na to, jakie było jego dotychczasowe życie. Jednak aby osiągnąć bogactwo materialne trzeba rozwinąć w sobie ŚWIADOMOŚĆ bogactwa, która jest cenniejsza od całej wiedzy o biznesie.

Medytacja 1 – Bezpieczeństwo finansowe
Jeżeli czujemy lęki o pieniądze, boimy się o nasz byt, to nie ma nawet co marzyć o bogactwie i dostatku. Uzyskanie poczucia bezpieczeństwa finansowego jest podstawą. Pamiętaj! To na czym się skupiasz wzrasta, nabiera mocy i w końcu się materializuje. Jeżeli będziesz żył swoimi lękami o byt, to Twoje kreacje się do tego dostosują. 

Medytacja 2 – Kreowanie bogactwa
Bogactwo materialne możemy wykreować poprzez odpowiednią koncentrację na nim. W ten sposób uruchamiamy siły twórcze, które jak magnes przyciągają do nas pieniądze i inne dobra materialne. 

Modlitwa – jest to modlitwa z prośbą o oczyszczenie wszelkich naszych intencji i nastawień dotyczących bogactwa i bycia bogatym. Jest to bardzo ważne, gdyż w naszym życiu kreuje się wszystko zgodnie z naszymi intencjami, zarówno tymi świadomymi, jak i tymi, których świadomi nie jesteśmy. Błędne przekonania na temat bogactwa i pieniędzy często są przyczyną tego, że ich po prostu nie mamy, czyste intencje natomiast otwierają nam prostą i szybką drogę do możliwości bycia bogatym.

Medytacji należy słuchać 2 razy dziennie przez około 60 dni (najpierw pierwszą, następnie tyle samo czasu drugą – nie obie na raz). 
Modlitwy należy słuchać przez 30 dni 2 razy dziennie. 
 

Posłuchaj fragmentów medytacji:
Fragment 1 - Bezpieczeństwo finansowe
Fragment 2 - Kreowanie bogactwa


Bezpieczeństwo w Rodzinie

Autor: Dariusz Loga
Cena: 32 zł
 

Bezpieczeństwo w RodzinieJedną z najważniejszych rzeczy, jakie należy zrobić w procesie rozwoju duchowego, to wszechstronnie uzdrowić relacje z rodzicami. Proponuję Ci uzdrowienie relacji z rodzicami również pod kątem pracy nad poczuciem bezpieczeństwa. Jest to medytacja skierowana do osób, które były wychowywane w atmosferze lęku i poczucia zagrożenia. Lęki i nieuzdrowione relacje z rodzicami przenoszą się na późniejsze relacje z innymi ludźmi, a nawet na inne dziedziny naszego życia. Aby cieszyć się swoim życiem, nie możemy cały czas żyć w napięciu lękowym i stresie. Lęków warto się pozbyć całkowicie i do końca!
 

Płyta zawiera 2 medytacje:

          • Uzdrawianie relacji z Matką
          • Uzdrawianie relacji z Ojcem

Posłuchaj fragmentu medytacji: Bezpieczeństwo w rodzinie


 

Bezpieczeństwo w świecie

Autor: Dariusz Loga
Cena: 32 zł
 

Bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych cech, jakie powinniśmy w sobie urzeczywistnić. Na poczuciu bezpieczeństwa opiera się wszystko inne. Z niskim poczuciem bezpieczeństwa jest trudno cokolwiek osiągnąć. Są ludzie, którym udaje się sporo osiągnąć w życiu pomimo lęków, ale często poczucie zagrożenia sprawia, że płacą za to wysoką cenę. Poczucie bezpieczeństwa dodaje nam siły i pewności w każdym działaniu. Powoduje, że postrzegamy świat i ludzi bardzo przyjaźnie, co jest niezwykle istotne, skoro chcemy tutaj dobrze żyć. Sprawia też, że jesteśmy zdolni na co dzień odczuwać i przejawiać w swoim życiu takie pozytywne uczucia jak miłość, radość, szczęście i błogość.


Płyta zawiera 2 medytacje.

Posłuchaj fragmentu medytacji: Bezpieczeństwo w świecie


 

Moje prawo do istnienia

Autor: Dariusz Loga
Cena: 32 zł
 

Medytacja ta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy pragną zwiększyć swoją samoocenę. Każdy człowiek żyje tak, jak się ceni, dlatego też warto się nauczyć kochać, szanować i akceptować siebie takim, jakim się jest. Warto nauczyć się odnosić do siebie z szacunkiem, miłością i pełną akceptacją, gdyż jeżeli oswoimy się z takim podejściem do siebie, to w świecie będziemy przyciągać sytuacje i materializować zdarzenia, które będą potwierdzeniem miłości, szacunku i akceptacji do siebie samego, nawet jeżeli będą to relacje z ludźmi, którzy dotychczas nie odnosili się do nas z szacunkiem. Sami spróbujcie sobie wyobrazić, jak wygląda życie tak ceniącego i szanującego się człowieka.
Ta płyta pomoże Ci w zmianie swoich wyobrażeń o sobie, swoim prawie do godziwego życia, a także pomoże Ci nauczyć się doceniać siebie.

Płyta zawiera 2 medytacje.


Posłuchaj fragmentu medytacji: Moje prawo do istnieniaWszystkich zainteresowanych nagranymi przeze mnie medytacjami proszę o kontakt.