Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Życie prenatalne, poród, dzieciństwo i wychowanie – jaki mają wpływ na upadłych świadomością?

16/10/2019

Warsztaty z Regresingiem: 16-17.11.2019 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą:

                                           • zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,

                                           • rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu® (w tym w niedzielę sesja grupowa prowadzona przez Dariusza Logę)

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Obciążenia, które kodują się po doświadczeniu upadku świadomości, są specyficzne. Pozostaje po nich ogromny szok związany z wejściem w materię i w dużo niższe wibracje. Wielu upadłych świadomością, nie rozumiejąc ani procesu upadku, którego doświadczyli, ani jego skutków, za swoje nieszczęścia i cierpienie obwiniają najczęściej materię. To jednak rozwija w nich negatywne nastawienie do świata i życia w materii i w konsekwencji kreuje coraz gorsze warunki życia, przez co każde następne wcielenie może być coraz gorsze i bardziej skomplikowane, gdyż z wcielenia na wcielenie przybywa negatywnych obciążeń. Dla wielu upadłych świadomością, kiedy jako energia wchodzą w łono mamy, do złudzenia przypomina im to pierwsze wejścia w ciała – czyli kojarzy im się to z wejściem w gorsze, szokująco niskie wibracje. Pobyt w łonie mamy to często dla upadłych jeden wielki stres, gdyż podświadomie nie chcą oni tutaj być, a jednak są. Z negatywnym nastawieniem do życia i materii poród tych osób zazwyczaj nie jest ani lekki ani łatwy, co owocuje kolejnymi obciążeniami. Negatywne nastawienie do świata i życia powoduje, że dzieciństwo upadłych świadomością nie jest łatwe, a często jest po prostu ciężkie, toksyczne i traumatyczne. No cóż – nie akceptują oni życia w tym świecie i materii, więc świat odpłaca im tym samym. W dodatku poczucie inności i niezrozumienie, dlaczego tak się dzieje, potęgują poczucie wyobcowania i odrzucenia, a to wszystko wpływa na samoocenę takiej osoby.

Upadli świadomością mają pewne obciążenia z opisanych przeze mnie okresów życia, które występują tylko u nich – nie spotka się ich u innych istot. Dlatego też terapeuci, którzy nie zetknęli się z upadkiem świadomości, mogą nie do końca rozumieć charakter i przebieg działania tego typu obciążeń, gdyż większość ludzi ich nie posiada.

Uzdrowienie i uwolnienie się od obciążeń, które kodowały się w nas w okresie bycia w łonie mamy, obciążające psychikę skutki porodu, a także obciążenia i traumy, jakie nabywa się w okresie dzieciństwa – to obszary, które każdy powinien uzdrowić. Bez tego nasze życie będzie tylko wypadkową przeżyć i przekonań, jakie nabyliśmy w tamtym okresie. Warto narodzić się na nowo i kształtować swoje życie świadomie w kierunku, w którym  pragniemy się rozwijać i żyć z pasją tak, jak nam się podoba.


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 190 zł od osoby, uczący się i regreserzy 170 zł

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:

 

  • nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach
  • zapisali się później
  • chcą się jeszcze zapisać

 

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku - w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga