Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Związki karmiczne – jak je rozpoznawać i uzdrawiać?

17/03/2018

Warsztaty z Regresingiem: 17-18.03.2018 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą:

  •                                    zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,
  •                                    rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Czy spotykałeś już osoby, które widziałeś pierwszy raz w życiu, ale miałeś poczucie, jakbyś je znał od bardzo dawna? Czy spotykałeś osoby, które budziły w Tobie wiele niewytłumaczalnych emocji – od pozytywnych, takich jak zachwyt i podziw, po niechęć, złość i nienawiść – pomimo że widziałeś je pierwszy raz na oczy? Jestem prawie pewny, że spotykałeś wówczas osoby, z którymi wiążą Cię jakieś powiązania karmiczne.

 

Związki karmiczne to relacje z osobami, które na pewno spotkaliśmy w naszej przeszłości (najczęściej w poprzednich wcieleniach), a z którymi wiążą nas szczególne programy. Inaczej mówiąc, są to związki z osobami, z którymi mamy niezałatwione różne sprawy z przeszłości. Póki z tymi osobami wiążą nas powiązania karmiczne, póty zawsze będziemy spotykać je w naszym życiu – czy nam się to podoba czy nie. Jednak z chwilą uporania się z powiązaniem karmicznym pomiędzy nami a daną osobą, znikają programy karmiczne na rzecz wolnej woli i znowu możemy decydować, czy chcemy tę osobę spotykać w naszym życiu czy nie.

 

Niemal każdy człowiek ciągnie za sobą z poprzednich wcieleń całą armię idealnych kochanków, kochanek, partnerów, partnerek, wrogów oraz całą rzeszę ludzi, z którymi jest w różnych zależnościach i uwarunkowaniach. Często patrzymy na tych ludzi przez pryzmat karmicznego bagażu, co powoduje, że widzimy je w sposób skrzywiony – bądź zbyt wyidealizowany, bądź skrajnie negatywny.

 

Wzorce karmiczne warto odreagować, bez względu na to, jak przyjemne by się nie wydawały, gdyż warto budować relacje świadomie. Relacje karmiczne nie mają nic wspólnego z najwyższym dobrem (nawet jeśli taki związek wydaje się idealny), jednak jeżeli jesteśmy w takiej relacji i łączy nas coś więcej, niż tylko powiązanie karmiczne, to możemy ją przetransformować w coś naprawdę fajnego.


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 190 zł od osoby, uczący się i regreserzy 170 zł

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:

 

  • nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach
  • zapisali się później
  • chcą się jeszcze zapisać

 

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku - w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga