Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia z życia prenatalnego – jak się ich pozbyć?

10/09/2021

Mini warsztaty online: 10.09.2021 godz. 18.00-21.00

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Zapraszam na kolejne mini warsztaty z cyklu zajęć dotyczących wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a czasami wręcz                                                                     destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować z wzorcami odrzucenia                                                   przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

                                           Uwaga

                                           W warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy brał udział w poprzednich mini warsztatach czy nie, gdyż każde zajęcia są                                                 niezależne i dotyczą innego aspektu związanego z wzorcami odrzucenia.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

✔ Dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób wpływają na Ciebie i Twoje życie

✔ Nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby podnieść swoje poczucie własnej wartości

✔ Nauczysz się rozpoznawać wzorce odrzucenia, które powstały w życiu prenatalnym

✔ Uzdrowisz swój stosunek do siebie

✔ Zrozumiesz, jak wzorce odrzucenia nabyte w okresie prenatalnym wpływają na Twoje życie i jak je przepracować

✔ Zrozumiesz, jak poród wpłynął na Twoje życie i jakie wzorce się tam pokodowały oraz jak je uzdrowić

✔ Otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami

✔ Spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

Pobyt w łonie mamy to jeden z najważniejszych etapów w życiu każdego człowieka. W tym szczególnym okresie nasza podświadomość koduje wiele różnych wzorców, które są bardzo silne w działaniu i często mają kluczowy wpływ na nasze życie, ponieważ tworzą fundamenty programów, które będą w naszym życiu funkcjonować. W związku z tym uzdrawianie i uwalnianie się od negatywnych wzorców nabytych w łonie mamy wymaga większego skupienia i trochę większych umiejętności, ponieważ pamięć przeżyć z tego okresu jest czysto podświadoma – w łonie mamy nie mamy pamięci świadomej.

Mechanizmy kluczowe dla powstawania wzorców odrzucenia mogą się już tworzyć w okresie, kiedy dana dusza wybiera sobie odpowiednich ludzi na rodziców. Dusza ta wówczas wszelkimi znanymi sobie sposobami może próbować wpłynąć na potencjalnych rodziców, by doprowadzić do poczęcia. Wówczas tak zmanipulowani przyszli rodzice (jedno z nich lub oboje) mogą czuć dziwne i niewytłumaczalnie silne pragnienie, aby zostać rodzicem, które nawet ich samych dziwi. A gdy już dojdzie do poczęcia, pragnienie to po jakimś czasie może zniknąć (lecz nie musi). W tego typu sytuacjach narodzone później dziecko może czuć się dziwnie winne i zadłużone wobec rodziców z podświadomym poczuciem, że zrobiło coś nie tak i przyczyniło się do zmiany życia rodziców wbrew ich woli.

Dziecko będące w brzuchu mamy znajduje się w jej siedlisku emocji, które doskonale tam wyczuwa, jak również wszelkie jej intencje, klimaty i nastawienia, które go dotyczą. Dziecko również doskonale odczuwa nastroje ojca, dziadków i innych ludzi żyjących blisko mamy. Odbiera wszelkie emocje, które go dotyczą, wszelkie myśli z nim związane i uczy się, że świat właśnie w taki sposób go przyjmuje, tak na niego reaguje, takie ma do niego podejście. Przykładowo wielu przyszłych rodziców zaskoczonych ciążą i nie za bardzo chcących tego dziecka myślą sobie: „po co mi ono”. Dziecko z takim programem po urodzeniu czuje się w swoim życiu ciężarem i problemem dla innych i zgodnie z treścią przekazu „po co mi ono”, czuje się niepotrzebne i często nie wie, co ma ze sobą w swoim życiu zrobić. A to tylko jeden z wielu prostych przykładów, jak przeżycia z okresu prenatalnego mogą wpływać na późniejsze życie. Oczywiście więcej przykładów omówimy na mini zajęciach.

Oprócz okresu życia w łonie mamy, bardzo ważnym momentem w życiu każdego człowieka jest poród. Jest to czas, w którym podświadomość dziecka przechodzi z jednego świata do drugiego, więc wszystko w tym czasie koduje się szokowo, ze zwielokrotnioną intensywnością. Wzorce, mechanizmy i przekonania kodują się wówczas z niesamowitą siłą, porównywalną do kodów traumatycznych. W tym czasie nawet najmniejszy drobiazg, który wydarzy się podczas porodu, może zakodować się z niewiarygodną mocą i mieć olbrzymi wpływ na życie danej osoby.

Przykład:

Odreagowywałem kiedyś dziewczynę, która była wysoką, atrakcyjną brunetką, natomiast cały czas twierdziła, że jest brzydka, nawet używała sformułowania „wstrętna”. Była nawet zdecydowana na serię operacji plastycznych, by sobie poprawić to i owo (chociaż sam nie wiem, co by to mogło być). Nie będę opisywał całego procesu naszej pracy, chcę wspomnieć tylko, iż w trakcie jednej z sesji wyszło, iż tuż po urodzeniu pielęgniarka wzięła ją na ręce ze wstrętem i obrzydzeniem. Podświadomość tego dziecka wychwyciła ten moment i odtąd utożsamiała się z tym, że jest wstrętna i budzi obrzydzenie. Po uświadomieniu sobie tego i odreagowaniu tych przekonań dziewczyna zrezygnowała z operacji plastycznych i zmieniła sposób postrzegania siebie na pozytywny.

Porody są różne (naturalne, kleszczowe, cesarskie, przedwczesne, opóźnione itp.). Różne typy porodów działają w szczególny sposób na tych, w umysłach których już powstały lub powstają wzorce odrzucenia – kodują się wówczas dodatkowe typy wzorców związanych z odrzuceniem.

Dla większości ludzi wzorce zakodowane w trakcie pobytu w łonie mamy to wzorce, które w działaniu czynią życie trudniejszym i cięższym. Dla ludzi, którzy posiadają wzorce odrzucenia, mechanizmy i wzorce, które kodują się w okresie prenatalnym, można nazwać w przenośni drogą przez mękę. Dlatego uzdrawianie tego okresu jest tak istotne w pracy nad sobą i to będziemy robić na tych warsztatach.

 

Miejsce zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
1) Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
2) Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
3) Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał ok. 1-2h przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: piątek 10.09.2021, godziny: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 50 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł z dopiskiem "Warsztaty 10.09.2021" do dnia 09.09.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają bądź mają inny nick i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga