Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia czy wysokie poczucie własnej wartości? Co wybierasz?

26/03/2021

Mini warsztaty online: 26.03.2021 godz. 18.00-21.00

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Zapraszam na drugie mini warsztaty z cyklu zajęć, które planuję poświęcić tematowi wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a                                                             czasami wręcz destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować                                                                 z wzorcami odrzucenia przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

                                           Zajęcia odbędą się na Facebooku/Messengerze. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

 

                                           Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

  • dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób wpływają na Twoją samoocenę
  • nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby podnieść swoje poczucie własnej wartości
  • nauczysz się co zrobić, by w pełni cenić, kochać, szanować i akceptować siebie
  • nauczysz się, jak uzdrowić siebie, by być też cenionym, kochanym, szanowanym i akceptowanym przez innych
  • otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami
  • spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

Ludzie obciążeni wzorcami odrzucenia cechują się niskim poczuciem własnej wartości. Z racji tego, że często odrzucenia doświadczają w rodzinie, wśród najbliższych, czują się gorsi i niewiele warci. Wielu z nich cechuje postawa „przepraszam, że żyję”.

Z drugiej strony, tak jak każdy, bardzo pragną być kochani, szanowani i akceptowani. Jednak z reguły na poczuciu pragnienia się u nich kończy, gdyż zazwyczaj nie dostają miłości ani nie są szanowani i akceptowani przez innych, a na pewno nie w takim stopniu, jak tego oczekują. Osoby te często podświadomie (a niektórzy i świadomie) czują się niegodni miłości, szacunku i akceptacji i zgodnie z tym przekonaniem ich podświadomość kreuje im życie w otoczeniu, które nie obdarza ich miłością, nie okazuje szacunku ani akceptacji.

Osoby takie, z racji wzorców odrzucenia, mają niską samoocenę, a to oznacza, że również sami nie cenią, nie kochają, nie szanują i nie akceptują siebie. To powoduje, że emanują energią nieakceptacji wobec siebie, którą inni nieświadomie wyczuwają, wobec czego również im tej miłości, szacunku i akceptacji nie dają na zasadzie: „skoro sam się nie kochasz i nie akceptujesz, to znaczy, że na to nie zasługujesz, więc Ci tego nie dam”.

Zatem podniesie samooceny jest jednym z kluczowych elementów pracy z wzorcami odrzucenia. Każdy człowiek posiadający te wzorce, żeby dobrze i szczęśliwie funkcjonować oraz spełniać się w życiu, musi mocno popracować nad podniesieniem swojego poczucia własnej wartości, by docenić, pokochać i zaakceptować siebie oraz uświadomić sobie, że jest cenną i wartościową osobą, zasługującą na miłość, szacunek i akceptację innych, mającą prawo spełniać się w każdym aspekcie życia i cieszyć się nim oraz korzystać z niego pod każdym względem, na równi z innymi.


Miejsce zajęć:

 

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
1) Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
2) Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
3) Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał ok. 1-2h przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: piątek 26.03.2021, godziny: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 50 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł z dopiskiem "Warsztaty 26.03.2021" do dnia 25.03.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga