Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia czy potęga przebaczenia? Co wybierasz?

13/08/2021

Mini warsztaty online: 13.08.2021 godz. 18.00-21.00

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Zapraszam na kolejne mini warsztaty z cyklu zajęć dotyczących wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a czasami wręcz                                                                     destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować z wzorcami odrzucenia                                                   przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

                                           Uwaga

                                           W warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy brał udział w poprzednich mini warsztatach czy nie, gdyż każde zajęcia są                                                 niezależne i dotyczą innego aspektu związanego z wzorcami odrzucenia.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

✔dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób wpływają na Ciebie i Twoje życie

✔ nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby podnieść swoje poczucie własnej wartości

✔ Uzdrowisz swój stosunek do siebie

✔ Dowiesz się, na czym polega przebaczenie i jak się nauczyć skutecznie przebaczać z korzyścią dla siebie

✔ Zrozumiesz, jak wzorce odrzucenia wpływają na poczucie bycia ofiarą i utrudniają proces przebaczenia

✔ Nauczysz się cieszyć się życiem i korzystać z niego

✔ otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami

✔ spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

Wzorce odrzucenia w doświadczeniu są bardzo bolesne. Oprócz bólu i cierpienia generują one coraz większe poczucie krzywdy, jak również poczucie zawodu w relacjami z bliskimi osobami. Doświadczenia te mnożą się, gdyż przy wzorcach odrzucenia nie są one jednorazowe. Dlatego osoba, która doświadcza działania wzorców odrzucenia, z biegiem czasu ma coraz więcej rzeczy do przebaczenia tym, którzy ją odrzucili, skrzywdzili i zawiedli. Nie da się uzdrowić i całkowicie uwolnić od wzorców odrzucenia bez przebaczenia tym, którzy nas odrzucali.

Przebaczenie to całkowite uwolnienie się od emocjonalnej pamięci negatywnych przeżyć, które doświadczyliśmy. Mentalnej pamięci nie da się usunąć, bo chyba wymagałoby to uszkodzenia mózgu (amnezji), ale kiedy uzdrowimy emocjonalną część w nas, to mentalna już nie będzie nas dręczyć. Bez przebaczenia pamięć negatywnych doświadczeń pozostaje w nas i przypomina naszej podświadomości, że w określonych sytuacjach w relacjach z bliskimi osobami oraz z osobami, które są dla nas ważne i na których nam zależy, jesteśmy ofiarami. I tak potem podświadomość kreuje różne sytuacje w relacji z tymi osobami – na samym końcu, niezależnie od czegokolwiek, jesteśmy ofiarą.

Wielu ludzi nie potrafi przebaczać, nie wierzą w moc przebaczenia. Wierzą, że przebaczenie jest dla naiwniaków i niech oni sami nadstawiają policzki innym. Wielu ludzi ma fałszywe przekonania na temat przebaczenia, dlatego nie potrafią oni wybaczać – wolą raczej podtrzymywać w sobie i kierować się negatywnymi emocjami, takimi jak złość, nienawiść, żale i pretensje, agresja. To w nich widzą oni moc i wierzą, że używanie tych negatywnych emocji przyniesie im więcej pożytku od przebaczenia. Dlatego niezbędne jest oczyścić i uzdrowić swój stosunek do przebaczenia. Wtedy zaczniemy rozumieć i czuć, czym tak naprawdę jest przebaczenie i co ono nam daje.

Przebaczenie to potężny uzdrawiający proces, w którym podczas uwalniania się od wzorców odrzucenia uwalniamy się od pamięci negatywnych przeżyć, poczucia krzywdy i bycia skrzywdzonym, pamięci bólu i cierpienia, wzorców bycia ofiarą w życiu i w relacjach z bliskimi osobami. Podczas procesu przebaczenia w miejsce tego wszystkiego wpływa czysta miłość i ona dokonuje reszty.

Jak otworzyć się i skutecznie przeprowadzić usprawniający proces przebaczenia? Tego będziemy się uczyć na mini zajęciach. 

 

Miejsce zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
1) Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
2) Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
3) Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał ok. 1-2h przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: piątek 13.08.2021, godziny: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 50 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł z dopiskiem "Warsztaty 13.08.2021" do dnia 12.08.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają bądź mają inny nick i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga