Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia czy idealnie dopasowany związek partnerski? Co wybierasz?

23/04/2021

Mini warsztaty online: 23.04.2021 godz. 18.00-21.00

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Zapraszam na kolejne mini warsztaty z cyklu zajęć dotyczących wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a czasami wręcz                                                                     destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować z wzorcami odrzucenia                                                   przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

                                           Uwaga

                                           W warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy brał udział w poprzednich mini warsztatach czy nie, gdyż każde zajęcia są                                                 niezależne i dotyczą innego aspektu związanego z wzorcami odrzucenia.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

✔dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób wpływają na Ciebie i Twoje życie

✔ nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby podnieść swoje poczucie własnej wartości

✔ nauczysz się co zrobić, by stworzyć harmonijną relację partnerską, opartą na wzajemnej miłości i szacunku 

✔ nauczysz się, jak uzdrowić siebie, by być cenionym, kochanym, szanowanym i akceptowanym przez swoje partnera życiowego

✔ otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami

✔ spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

Syndrom odrzucenia to cały zbiór intencji, wzorców i mechanizmów, które w najcięższy sposób działają i odbijają się na bliskich relacjach (w tym partnerskich). Wzorce te również najbardziej dają o sobie znać w sytuacjach, kiedy się w kimś zakochamy i kiedy zaczyna nam na kimś szczególnie zależeć.

Wzorce odrzucenia to system mechanizmów, które działają w taki sposób, że odpychają właśnie to, na czym bądź na kim nam najbardziej zależy. Dzieje się tak na przykład dlatego, że kiedy jesteśmy dziećmi i pragniemy otrzymać miłość, bliskość czy akceptację od rodzica, który nas odrzuca, to najczęściej tego nie dostajemy. Wówczas podświadomość uczy się, że od osób nam bliskich i dla nas ważnych nie dostajemy

tego, czego potrzebujemy.

Wzorce odrzucenia kształtują w człowieku niskie poczucie własnej wartości i olbrzymie poczucie niegodności. Tak zaprogramowana podświadomość, czująca się niegodna, zamiast przyciągać do naszego życia to, co chcemy dostać, odpycha to w procesie kreacji.

Bardzo poważnym problemem ludzi z wzorcami odrzucenia jest też to, że żyją oni w pewnej pułapce sprzeczności. Polega ona na tym, że świadomie bardzo pragną być pokochani przez osoby, na których im zależy, jednak ich podświadomość prowokuje do tego, by te osoby ich odpychały.

Mechanizmy odrzucenia oraz ciągła walka w dzieciństwie o uczucia i o bycie zaakceptowanym i pokochanym powoduje, że podświadomość przyzwyczaja się do zabiegania o uczucia, a nie do posiadania ich. W związku z tym osoba taka przyciąga do siebie tych, o których uczucia trzeba walczyć i zabiegać, natomiast osoby okazujące jej uczucia same z siebie („z sercem na dłoni”) są dla niej nieatrakcyjne.

Wzorce odrzucenia mogą mieć zróżnicowane przyczyny. Nie tylko wiążą się one z nieakceptacją przez któregoś z członków rodziny, ale mogą pochodzić również np. z poprzednich wcieleń. Na przykład ktoś wyrzeka się związków (np. z powodów ideologicznych bądź doświadczonych zranień) i nie chce mieć z nimi nic wspólnego, gdyż kojarzy je z kłopotem. Podświadomość zapamiętuje te intencje i przekonania i w następnym wcieleniu odtwarza je. Człowiek żyjący współcześnie może nie wiedzieć, że ma w podświadomości takie przeniesione, ukryte intencje i przekonania dotyczące związków i stara się on stworzyć normalny związek, być szczęśliwy, lecz nie wychodzi mu to, gdyż podświadomość kierując się starą, niezmienioną intencją, stara się odpychać wszelkie możliwości stworzenia bliskiej relacji, sądząc ciągle, że dobrze robi, że tak to ma być.

Wzorce odrzucenia przejawiające się w związkach partnerskich mogą mieć jeszcze inne uwarunkowania, np. społeczne, wynikające z uprzedzeń i nietolerancji społeczeństwa np. wobec par jednopłciowych, różnic finansowych, przynależności zawodowej, religijnej, partyjnej, poziomu wykształcenia itp.

Oczywiście przy bardzo ciężkich wzorcach odrzucenia, destrukcyjne działanie nie kończy się tylko na relacjach najbliższych i partnerskich, ale potrafi obejmować swoim działaniem coraz dalsze relacje i mocno prowokować nawet obcych ludzi do tego, by nas odrzucali.

Niestety, gdy ma się wzorce odrzucenia i stworzy się związek partnerski, samo jego posiadanie nie jest gwarancją trwałości tego związku czy bycia w nim kochanym, szanowanym i akceptowanym. Najczęściej jakość tej relacji jest taka, że ciągle się walczy o miłość i aprobatę i żyje w nieustannym lęku przed utratą i w poczuciu bycia odrzuconym. Żyjąc w takim lęku przed utratą i odrzuceniem, ciągle możemy żyć w napięciu, żeby przypadkiem nie zrobić czegoś, co by drugą stronę rozdrażniło i zniechęciło. Trudno coś takiego nazwać szczęśliwym i udanym związkiem.

Można jednak się od tym wzorców uwolnić. Można popracować nad tym, by podnieść swoją samoocenę przejawiającą się w życiu i w związkach, wyrobić w sobie poczucie, że zasługuje się na miłość oraz na to, by być chcianym i kochanym tylko dlatego, że się jest i z takim poczuciem stworzyć udany związek partnerski. Lecz trzeba wiedzieć, jak taktycznie dobrać się do wzorców odrzucenia, robiąc to, co trzeba, po kolei, by je całkowicie unicestwić. Niniejsze zajęcia pomogą Ci w tym.


Miejsce zajęć:

 

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
1) Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
2) Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
3) Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał ok. 1-2h przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: piątek 23.04.2021, godziny: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 50 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł z dopiskiem "Warsztaty 23.04.2021" do dnia 22.04.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga