Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia czy bycie niewinnym i w porządku? Co wybierasz?

23/07/2021

Mini warsztaty online: 23.07.2021 godz. 18.00-21.00

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Zapraszam na kolejne mini warsztaty z cyklu zajęć dotyczących wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a czasami wręcz                                                                     destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować z wzorcami odrzucenia                                                   przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

                                           Uwaga

                                           W warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy brał udział w poprzednich mini warsztatach czy nie, gdyż każde zajęcia są                                                 niezależne i dotyczą innego aspektu związanego z wzorcami odrzucenia.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

✔dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób wpływają na Ciebie i Twoje życie

✔ nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby podnieść swoje poczucie własnej wartości

✔ Uzdrowisz swój stosunek do siebie

✔ Zrozumiesz, jak wzorce odrzucenia wpływają na poczucie niewinności, niegodności i niezasługiwania i nauczysz się, jak to w sobie uzdrowić

✔ Nauczysz się przyciągać i kreować wszystko, co jest dla Ciebie ważne i wartościowe - w tym ludzi, którzy Cię szanują, cenią i wspierają

✔ Nauczysz się cieszyć się życiem i korzystać z niego.

✔ otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami

✔ spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

Ludzie z wzorcami odrzucenia często żyją w ogromnym poczuciu winy z powodu tego tylko, że są. Nic w tym dziwnego, zważywszy, że któryś z członków ich rodziny (bądź wszyscy) od urodzenia obwiniali ich za to, że są, że się pojawili na tym świecie. Trudno czuć się niewinnym, kiedy rodzic, który nas nie chciał, obwinia nas za wszelkie krzywdy i niepowodzenia w jego życiu. Wówczas czujemy się dla niego problemem, a nie kimś wartościowym. Z czasem to odczucie może się pogłębić i możemy się wówczas tak czuć nie tylko w stosunku do rodziców, ale i dla większości świata.

Ludzie z wzorcami odrzucenia narażeni są na ciągłe obwinianie przez innych. Dla rodzica bądź innej osoby, która nie akceptuje danego człowieka, obwinianie to doskonała okazja, by w usprawiedliwiony sposób wyżywać się na tym człowieku za to, że jest. Obwinianie jest to sposób, by wyrażać swoją nieakceptację w stosunku do niechcianej osoby. To bardzo ważne, by to zrozumieć, gdyż często osoba odrzucana nie rozumie, dlaczego ciągle jest obwiniana, nawet wtedy, gdy się bardzo stara spełnić oczekiwania osób, o których akceptację zabiega.

Niestety w ślad za obwinianiem idzie też ciągła krytyka i czepianie się na każdym kroku. Podświadomość człowieka wychowanego w takich warunkach przyzwyczaja się do tego, że jest tak traktowana i będzie prowokować do tego w późniejszym dorosłym życiu. Z tą różnicą, że wykonawcami obwiniania i krytyki będą inni ludzie, np. partner czy koledzy i koleżanki z pracy.

Poczucie winy zaniża też poczucie własnej wartości i przyczynia się do wzmacniania poczucia niegodności.

Wraz z poczuciem winy rozwijają się też tendencje do bycia karanym.

Jednak niezależnie od opinii tych, który nas nie akceptują, mamy prawo tutaj żyć i cieszyć się swoim życiem – skoro zostaliśmy nim obdarzeni.

Jesteś niewinny i w porządku z powodu tego, że jesteś. Jesteś niewinny i w porządku, kiedy jesteś sobą i przejawiasz się tak, jak chcesz.

Warto popracować nad poczuciem niewinności. Niewinność to przepustka do lepszego samopoczucia, wrota do tego, by w naszym życiu i w relacjach z innymi ludźmi przejawiał się szacunek i akceptacja. Jest to też brama do bycia chcianym i kochanym i otaczania się ludźmi, którzy nas cenią i chcą z nami żyć i działać. Niewinność to droga do poczucia godności i zasługiwania na wszystko, co dla nas najlepsze, a co za tym idzie – spełniania się.

Te mini warsztaty nauczą Cię, jak urzeczywistnić to wszystko w sobie i przejawiać w całym swoim życiu.

 

Miejsce zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
1) Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
2) Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
3) Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał ok. 1-2h przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: piątek 23.07.2021, godziny: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 50 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł z dopiskiem "Warsztaty 23.07.2021" do dnia 22.07.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga