Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia czy bycie chcianym i kochanym? Wybór należy do Ciebie

12/03/2021

Mini warsztaty online: 12.03.2021 Mini warsztaty przez Internet

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Zapraszam na pierwsze mini warsztaty z cyklu zajęć, które planuję poświęcić tematowi wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a                                                         czasami wręcz destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować                                                                 z wzorcami odrzucenia przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

 

                                           Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

  • dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób się przejawiają w życiu
  • nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby się ich pozbyć
  • nauczysz się, jak uzdrowić swoje życie, by zawsze czuć się chcianym, kochanym, szanowanym i akceptowanym
  • otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami
  • spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

 

W mojej pracy terapeutycznej napisałem już wiele artykułów na temat wzorców odrzucenia Również w Internecie znajduje się wiele fragmentów moich wykładów na ten temat, jednak niestety dla wielu ludzi temat ten jest wciąż aktualny.

Wzorce odrzucenia – jak sama nazwa wskazuje – wiążą się z różnego rodzaju formą nieakceptacji, odepchnięcia, odsunięcia i zmarginalizowania danego człowieka przez siebie samego i innych i materializuje się to w ich życiu w różny sposób.

Wzorce odrzucenia to system przekonań, przeżyć i mechanizmów, które w swoim działaniu i materializowaniu się mogą być anty dosłownie do wszystkiego w Twoim życiu – do związków, bliskich relacji, sukcesów, powodzenia itp.).

Wzorce odrzucenia u każdego mogą działać inaczej i w różnym stopniu nasilenia, w zależności od tego, jakie mechanizmy i jak silnie się zakodowały w podświadomości danego człowieka.

Są osoby, u których wzorce odrzucenia (jeżeli je mają), manifestują się tylko w najbliższych relacjach i nigdzie więcej. U innych natomiast mogą się one materializować zarówno w bliskich, jak i dalszych, bądź nawet obcych relacjach. U tych, u których wzorce odrzucenia działają najsilniej, manifestują się one dosłownie w każdym aspekcie życia – we wszystkich relacjach, w sprawach zawodowych oraz w ogólnych, codziennych, życiowych sytuacjach.

Ludzie z wzorcami odrzucenia czują się niegodni, gorsi od innych, często mają postawę życiową „przepraszam, że żyję”, chociaż świadomie pragną być kochani i szczęśliwi, więc ciągle o to walczą i zabiegają, lecz nigdy tego nie dostają, a tym, którym się to uda dostać, mają to tylko na krótką chwilę, a potem zazwyczaj wszystko tracą.

Nie chcę się tu za dużo rozpisywać na temat tych wzorców, bo szczegóły omówię na wykładzie, pamiętaj jednak, że chociaż wzorce odrzucenia potrafią być bardzo silne w działaniu, to jednak są to tylko wzorce, a nie wyrok na całe życie i możesz się ich pozbyć na zawsze. Możesz poczuć się chciany i kochany, urzeczywistnić miłość, szacunek i pełną akceptację w sobie, w relacjach z innymi osobami oraz w każdym aspekcie swojego życia. Możesz poczuć się ważną i wartościową osobą. Czuć, że skoro Bóg tchnął w Twoją duszę życie, to znaczy, że masz prawo żyć, rozwijać się i cieszyć się swoim życiem. Możesz na nowo ułożyć sobie życie w oparciu o poczucie docenienia i szacunku.


Miejsce zajęć:

Zajęcia ONLINE - przez Internet

Link do zajęć zostanie przesłany na Facebook/Messenger tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

Czas zajęć: piątek 12.03.2021, godziny: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 50 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł z dopiskiem "Warsztaty 12.03.2021" do dnia 11.03.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga