Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia czy bogactwo materialne? Co wybierasz?

28/05/2021

Mini warsztaty online: 28.05.2021 godz. 18.00-21.00

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Zapraszam na kolejne mini warsztaty z cyklu zajęć dotyczących wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a czasami wręcz                                                                     destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować z wzorcami odrzucenia                                                   przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

                                           Uwaga

                                           W warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy brał udział w poprzednich mini warsztatach czy nie, gdyż każde zajęcia są                                                 niezależne i dotyczą innego aspektu związanego z wzorcami odrzucenia.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

✔dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób wpływają na Ciebie i Twoje życie

✔ nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby podnieść swoje poczucie własnej wartości

✔ Uzdrowisz swój stosunek do bogactwa materialnego

✔ Zrozumiesz, jak działają Twoje blokady w kreowaniu bogactwa materialnego i w spełnianiu się i będziesz wiedzieć, jak popracować nad sobą, by się ich pozbyć

✔ Nauczysz się przyciągać i kreować wszystko, co jest dla Ciebie ważne i wartościowe - w tym bogactwo materialne

✔ Nauczysz się cieszyć się życiem i korzystać z niego.

✔ otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami

✔ spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

Syndrom odrzucenia to zbiór wzorców, mechanizmów oraz przekonań, które mogą mieć ogromnie negatywny wpływ nie tylko na nasze poczucie wartości, relacje międzyludzkie czy związki, ale też na naszą otwartość na bogactwo materialne. Wzorce odrzucenia są różne, mają różne przyczyny, różną moc i natężenie. Są osoby, które mają wzorce odrzucenia, jednak na sprawy materialne działają one u nich w słabym stopniu. Są jednak osoby, które mocno odczuwają wpływ wzorców odrzucenia na kreowane przez siebie bogactwo materialne. Przyciąganie pieniędzy i kreowanie bogactwa wymaga od nich dużo wysiłku, często idzie im to jak po grudzie i nie zawsze się udaje. Są też osoby, u których wzorce odrzucenia w sprawach materialnych działają wręcz ekstremalnie negatywnie. Nic im nie wychodzi, niczego konkretnego nie potrafią wykreować. Spełnienie w materii wydaje im się poza ich zasięgiem.

Wzorce odrzucenia kształtują naszą samoocenę, a od samooceny zależy wszystko. Jednak jaką samoocenę może mieć człowiek, który przeprasza, że żyje, nierzadko czuje się winny z tego powodu, że jest, czuje się niegodny wszystkiego, czego pragnie. No i w efekcie u wielu ludzi, którzy mają wzorce odrzucenia, na niespełnionych pragnieniach się kończy.

Kiedy ktoś nas nie akceptuje (np. rodzic), to na pewno nie będzie nastawiony, żeby pomagać nam się spełniać. Wręcz przeciwnie – będzie utrzymywał nas w poczuciu winy i niegodności. Dlaczego? Ponieważ człowiek ten nie będzie chciał w nas inwestować nic ponad to, co jest konieczne i niezbędne.

W umyśle człowieka wychowywanego w poczuciu niegodności wykształca się wówczas często poczucie, że wszelkie dobra i bogactwa tego świata są nie dla niego, że niech się cieszy, że ma chociaż to minimum, że to mu powinno wystarczyć itp.

Duża część tych programów, które przyczyniają się do powstawania wzorców odrzucenia oraz mechanizmów sabotażowych, które nie pozwalają nam swobodnie kreować i przyciągać bogactwa materialnego, ma swoje początki w poprzednich wcieleniach. Wzorce te mają ogromny wpływ na to, w jakich warunkach się odradzamy i jaką mamy rodzinę. W zasadzie dzieciństwo i późniejsze życie jest niejako kontynuacją wzorców, które wynieśliśmy z poprzednich wcieleń, tyle, że w tym wcieleniu dodajemy sobie dużo nowych doświadczeń, przeżyć i przekonań.

Warto jednak uzmysłowić sobie i uwierzyć, że na świecie jest wystarczająco dużo bogactwa materialnego, by wystarczyło go również dla Ciebie. Masz prawo na tym świecie żyć i cieszyć się życiem oraz korzystać z niego. Masz prawo również korzystać z wszelkich bogactw tego świata.

Kiedyś stworzyłeś w swoim umyśle mechanizmy, które skutecznie odpychają od Ciebie bogactwo materialnego. Nieważne czy zrobiłeś to świadomie czy nie – ważne, że działają one skutecznie. Jednak skoro to Ty stworzyłeś w swoim umyśle takie mechanizmy, to i Ty możesz się od nich uwolnić. Co więcej, możesz stworzyć w sobie mechanizmy działające odwrotnie, takie, które będą przyciągać do Ciebie bogactwo materialne oraz wszystko to, co jest dla Ciebie ważne i wartościowe.

 

Miejsce zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
1) Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
2) Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
3) Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał ok. 1-2h przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: piątek 28.05.2021, godziny: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 50 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł z dopiskiem "Warsztaty 28.05.2021" do dnia 27.05.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga