Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia a relacja z Bogiem

20/05/2022

Mini warsztaty online: 20.05.2022 godz. 18.00-21.00

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Zapraszam na kolejne mini warsztaty z cyklu zajęć dotyczących wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a czasami wręcz                                                                     destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować z wzorcami odrzucenia                                                   przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

                                           Uwaga

                                           W warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy brał udział w poprzednich mini warsztatach czy nie, gdyż każde zajęcia są                                                 niezależne i dotyczą innego aspektu związanego z wzorcami odrzucenia.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

✔ Dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób wpływają na Ciebie i Twoje życie

✔ Nauczysz się rozpoznawać wzorce odrzucenia, które zamknęły Cię na wsparcie Boga i innych

✔ Nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby otworzyć się na wsparcie Boga, świata i ludzi

✔ Uzdrowisz swój stosunek do Boga, siebie, świata i ludzi

✔ Nauczysz się cieszyć się życiem, korzystać z niego i otwierać na boskie prowadzenie w życiu

✔ Otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami

✔ Spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

Syndrom odrzucenia to zbiór wzorców i mechanizmów, które prowokują innych do tego, by nas odrzucali. Wzorce odrzucenia zazwyczaj najsilniej przejawiają się w relacjach z najbliższymi, ale im są silniejsze, tym bardziej rozprzestrzeniają się i działają również w innych przestrzeniach życia – mogą na przykład przejawiać się w szkole, w pracy, w relacjach koleżeńskich. U pewnej grupy osób wzorce odrzucenia są ekstremalnie silne i wtedy mogą działać dosłownie w każdym, nawet najdrobniejszym aspekcie życia. 

Ludzie z wzorcami odrzucenia najbardziej prowokują do odrzucenia ich osoby najbliższe oraz wszystkich tych, na których im zależy. Czują się oni winni tego, że są, że się urodzili, że swoim życiem, swoimi potrzebami i oczekiwaniami „zawracają” głowę innym. 
Ludzie z wzorcami odrzucenia przejawiają postawę „przepraszam, że żyję”, czują się niegodni miłości, akceptacji oraz tego, by poświęcano im uwagę. Rodzi się w nich poczucie, że świat i ludzie ich nie chcą. 

U wielu z nich pojawia się również poczucie, że Bóg również nie chce im pomóc, nie chce ingerować w ich życie i się nimi zajmować. Wielu z nich ma podświadomy mechanizm oczekiwania, że również Bóg ich odrzuci, że prędzej ich ukarze, niż im pomoże. Dzieje się tak choćby dlatego, że podświadomie przenoszą oni oczekiwania i doświadczenia z ludźmi na relacje z Bogiem i zaczynają oczekiwać od Boga takiego samego traktowania. 

Ludzie z wzorcami odrzucenia są zamknięci na miłość, dlatego ciągle czują jej niedosyt i ciągle o nią walczą. A przecież Bóg przejawia się poprzez miłość. Nie czując miłości w swoim sercu i życiu, nie czujemy również w naszym życiu boskiego działania. 
Wielu ludzi z wzorcami odrzucenia szuka ratunku w relacji z Bogiem, jednak nie czują oni działania Boga w swoim życiu. Czują się bezsilni i czekają, kiedy Bóg się nimi zainteresuje i zacznie im pomagać. 
Jeszcze inni mają do Boga mnóstwo żalów i pretensji, że zapomniał o nich, że im nie pomaga, że jak mógł dopuścić do tych wszystkich przykrości i krzywd, które ich spotkały itd. 

Ne da się mieć żalu i pretensji do Boga, a jednocześnie otworzyć się na Niego bez ograniczeń. Tutaj trzeba wybrać. 
To nie Bóg odwrócił się od ludzi, którzy mają wzorce odrzucenia. To właśnie wzorce odrzucenia skutecznie blokują człowieka, który je posiada, przed skutecznym otwarciem się na Boga i na Jego działanie oraz przed przyjęciem od Niego do swego życia wszystkiego, co najlepsze. 

Relację z Bogiem warto uzdrowić. Warto uczyć się poddawać Bogu i Jego działaniu w życiu. Nie ma porównania pomiędzy życiem bez wsparcia Boskiej siły, a z Jego wsparciem, prowadzeniem i błogosławieństwem. Warto zaprosić Go do swojego życia. Bóg kocha nas wszystkich miłością głęboką i bezwarunkową. 

Warto również poprosić Go o pomoc w usunięciu wzorców odrzucenia wraz z wszelkimi ich przyczynami i skutkami. Wtedy uzdrowienie przebiega sprawniej i szybciej. A potem warto poprosić Boga o uzdrowienie całego życia i prowadzenie w nim. 

Każdy z nas ma wybór. Można iść przez życie bez Boga albo z Jego wsparciem. Nie wiem jak Wy, ale ja wolę tę drugą opcję. 
 

Miejsce zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
1) Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
2) Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
3) Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał ok. 1-2h przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to naprawić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: piątek 20.05.2022, godz: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 70 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 70 zł z dopiskiem "Warsztaty 20.05.2022" do dnia 19.05.2022 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają bądź mają inny nick i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga