Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia a poprzednie wcielenia

10/09/2021

Mini warsztaty online: 29.10.2021 godz. 18.00-21.00

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Zapraszam na kolejne mini warsztaty z cyklu zajęć dotyczących wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a czasami wręcz                                                                     destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować z wzorcami odrzucenia                                                   przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

                                           Uwaga

                                           W warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy brał udział w poprzednich mini warsztatach czy nie, gdyż każde zajęcia są                                                 niezależne i dotyczą innego aspektu związanego z wzorcami odrzucenia.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

✔ Dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób wpływają na Ciebie i Twoje życie

✔ Nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby podnieść swoje poczucie własnej wartości

✔ Nauczysz się rozpoznawać wzorce odrzucenia, które powstały w poprzednich wcieleniach

✔ Zrozumiesz, jak wzorce odrzucenia nabyte w poprzednich wcieleniach wpływają na Twoje życie i jak je przepracować

✔ Uzdrowisz swój stosunek do siebie

✔ Otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami

✔ Spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

Wszystko, co materializuje się w naszym życiu, jest przejawem intencji, które są w nas. Nasz umysł jest jak projektor w kinie, a ekran to otaczająca nas rzeczywistość. Na ekranie nie wyświetli się nic innego niż to, co jest w projektorze. Tak samo w naszym życiu nie wykreuje się nic innego niż wypadkowa intencji i mechanizmów, które istnieją w naszym umyśle.

Czasem to trwa, zanim zrozumiemy, jakimi intencjami wpływamy na naszą rzeczywistość w taki, a nie inny sposób, ale w końcu do każdej z nich możemy dotrzeć i ją zmienić.

Dotyczy to także wzorców odrzucenia. Wielu ludzi, którzy doświadczali wzorców odrzucenia już w dzieciństwie, obwinia swoich rodziców bądź jednego z nich za odrzucenie. Jednak to my sami kreujemy naszą rzeczywistość. Jest to trudne do zaakceptowania dla wielu ludzi, jednak to my wybieramy sobie naszych rodziców oraz miejsce i warunki naszego życia.

Jesteśmy istotami inkarnującymi się. Kiedy umieramy, w naszej podświadomości pozostaje całe spektrum wyobrażeń o nas samych, na co zasługujemy, a na co nie. Na podstawie tych wyobrażeń podświadomość, która po śmierci jest cały czas aktywna, w momencie kiedy jesteśmy gotowi do ponownego wcielania się, szuka sobie odpowiedniego miejsca i odpowiednich ludzi na naszych rodziców. Będzie to takie miejsce i tacy ludzie, w relacji z którymi będzie mogła nadal realizować wyobrażenia o sobie, które są w niej zmagazynowane. Nieważne, czy te wyobrażenia i przekonania będą pozytywne czy negatywne – ona tego nie jest w stanie ocenić, ponieważ jest nielogiczna.

Wniosek z tego jest tylko jeden. Jeżeli odradzamy się w rodzinie, gdzie doświadczamy od urodzenia wzorców odrzucenia, to na pewno przenieśliśmy je z poprzednich wcieleń.

Istnieją też inne programy wyniesione z poprzednich wcieleń, które w efekcie tworzą wzorce odrzucenia w obecnym wcieleniu, lecz mogą się uaktywnić w późniejszym życiu dorosłym, np. przy próbach stworzenia związku partnerskiego.

Wiele jest programów przeniesionych z poprzednich wcieleń, które wyglądają niewinnie, a nawet pozytywnie, jednakże w dłuższej perspektywie ich skutek jest taki, że powodują wytworzenie się wzorców odrzucenia. Na warsztatach podam wiele przykładów takich mechanizmów i opiszę ich całą genezę przyczynowo-skutkową – jak się tego typu wzorce tworzą, z jakich wynikają działań i decyzji, które podejmowaliśmy w poprzednich wcieleniach oraz jak je skutecznie przepracować.

 

Miejsce zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
1) Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
2) Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
3) Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał ok. 1-2h przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: piątek 29.10.2021, godziny: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 50 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł z dopiskiem "Warsztaty 29.10.2021" do dnia 28.10.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają bądź mają inny nick i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga