Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wzorce odrzucenia a otwartość na wsparcie

08/04/2022

Mini warsztaty online: 8.04.2022 godz. 18.00-21.00

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Zapraszam na kolejne mini warsztaty z cyklu zajęć dotyczących wzorców odrzucenia oraz ich niekorzystnemu, a czasami wręcz                                                                     destrukcyjnemu wpływowi na nasze życie. Na każdych kolejnych mini warsztatach z tego cyklu będziemy pracować z wzorcami odrzucenia                                                   przejawiającymi się w różnych aspektach i obszarach naszego życia i działania.

                                           Uwaga

                                           W warsztatach może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, czy brał udział w poprzednich mini warsztatach czy nie, gdyż każde zajęcia są                                                 niezależne i dotyczą innego aspektu związanego z wzorcami odrzucenia.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

 

✔ Dowiesz się, jak działają wzorce odrzucenia i w jaki sposób wpływają na Ciebie i Twoje życie

✔ Nauczysz się rozpoznawać wzorce odrzucenia, które zamknęły Cię na wsparcie

✔ Nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować, aby otworzyć się na wsparcie świata, Boga i ludzi

✔ Uzdrowisz swój stosunek do siebie, świata i ludzi

✔ Otworzysz się na zmiany na lepsze poprzez medytację i ćwiczenia z afirmacjami

✔ Spędzisz czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to wszystko osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje


Tematyka zajęć:

Osoby z wzorcami odrzucenia, z powodu działania tych wzorców, podświadomie prowokują innych do tego, by ich odrzucać. Skutek tego jest taki, że czują się oni mocno niekochani i niepotrzebni w swoim otoczeniu i często cierpią z powodu braku miłości. Działanie tych wzorców powoduje też, że czują się oni również często nieakceptowani przez swoich bliskich lub w swoim otoczeniu, np. w szkole czy w pracy. Ludzie z wzorcami odrzucenia często też czują się winni z tego powodu, że przyszli na ten świat i żyją. To powoduje, że często przyjmują postawę „przepraszam, że żyję”. Człowiek z wzorcami odrzucenia najczęściej musi walczyć o wszystko, na czym mu zależy i często tego nie dostaje. 

To wszystko razem, co napisałem powyżej, powoduje, że w umyśle człowieka z wzorcami odrzucenia tworzy się wyobrażenie, że świat jest przeciwko niemu, że jest do niego wrogo nastawiony. Tworzą się również wyobrażenia, że ludzie, zwłaszcza bliscy, są wrogo nastawieni i trzeba się przed nimi bronić.

W takich warunkach o wsparciu można sobie tylko pomarzyć. I ludzie Ci o tym marzą – cierpiąc jednocześnie z tego powodu, że żadnego wsparcia nie dostają, zwłaszcza od osób, na których im zależy.

Czy to oznacza, że tak już musi być i trzeba znosić taki los przez całe życie?

Otóż nie!

Świat oraz wszystko to, czego na nim doświadczamy, jest zmaterializowaną wypadkową naszych intencji, wzorców i nastawień. Wraz ze zmianą intencji, wzorców i nastawień na coraz bardziej pozytywne, nasza rzeczywistość również się zmienia na coraz bardziej pozytywną.  

Nie otrzymywałeś wsparcia od świata i ludzi, ponieważ byłeś na nie zamknięty, a świat jak lustro Ci to pokazywał. Pewnie teraz zdziwiony drapiesz się po głowie – o co chodzi z tym zamknięciem? Przecież całe życie pragnąłem miłości i wsparcia, a tu ktoś pisze, że byłem na nie zamknięty. Nie przejmuj się. Podczas pracy nad tym tematem odkryjesz swoje podświadome intencje i decyzje, które podjąłeś, które spowodowały w efekcie Twoje zamknięcie na wsparcie.

A przecież jesteś Boską Istotą stworzoną na obraz i podobieństwo Boga. To On tchnął energię życiową w Twoją duszę. To oznacza, że masz prawo żyć na tym świecie i cieszyć się życiem, korzystać z niego oraz z wszelkich jego bogactw i wsparcia.

Może któryś z rodziców Cię nie chciał, może byłeś odrzucany w szkole przez innych i na tej podstawie ukształtowałeś swoją niską samoocenę, ale czas najwyższy to zmienić. Ich zdanie i poglądy na Twój temat – to ich zdanie. Nic więcej. Masz takie samo prawo jak oni żyć i cieszyć się życiem. Nie jesteś lepszy ani gorszy od nich.

Świat jest lustrzanym odbiciem Twoich intencji. Czas podnieść swoją samoocenę, docenić siebie, rozwinąć w sobie poczucie, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Czas pokochać siebie, zacząć siebie coraz bardziej szanować i akceptować pod każdym względem – gdyż to wszystko będzie miało znaczenie, kiedy będziesz rozwijał w sobie otwartość na wsparcie.

 A warto się na wsparcie Boga, Energii kosmosu, świata i ludzi otworzyć, gdyż żyje się wtedy łatwiej i przyjemniej. Przy takiej otwartości świat podsuwa Nam wszystko, co potrzebujemy, by realizować się i spełniać. Kiedy emanujemy życzliwością, to świat odpowiada tym samym. Wówczas również przyciągamy ludzi, którzy są dla nas życzliwi, a Ci nieżyczliwi jakoś zaczynają się od nas coraz bardziej oddalać. I o to chodzi.

Oczywiście zawsze można pozostać ”Zosią-Samosią” i wszystko robić samemu - tylko po co?

 

Miejsce zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
1) Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
2) Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
3) Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał ok. 1-2h przed zajęciami. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to naprawić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: piątek 08.04.2022, godz.: 18.00 – 21.00


Inwestycja: 70 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 70 zł z dopiskiem "Warsztaty 08.04.2022" do dnia 07.04.2022 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają bądź mają inny nick i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga