Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Wdzięczność i zadowolenie z siebie drogą do sukcesów i spełnienia

23/08/2020

Letnie wczasy z Regresingiem - 23-30.08.2020 Białka Tatrzańska

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Logaa

 

Jeżeli:

 • nie czujesz się szczęśliwy i spełniony w życiu
 • czujesz, że Twoje życie nie jest takie, o jakim marzyłeś,
  a
 • chcesz się czuć zawsze bezpiecznie i pewnie
 • chcesz poprawić jakość swojego życia i być szczęśliwą i spełnioną osobą

to te wczasy są dla Ciebie. Nauczysz się tu, jak uwalniać się od wzorców negatywnie wpływających na Twoje życie, jak odnosić sukcesy w życiu i uczynić swoje życie szczęśliwym, lekkim i przyjemnym.

TERMIN:   23-30.08.2020
Rozpoczęcie:  23.08.2020, tj. niedziela, ok. godz 16.00-17.00
Zakończenie:  30.08.2020, tj. niedziela, ok. godz. 12.00-13.00

Miejsce: 
Dom wypoczynkowy Skorusa, Białka Tatrzańska, ul. Grapa 2a

Tematyka zajęć:

Pracując nad podnoszeniem swoich wibracji do wysokiego poziomu, często skupiamy się na tym, by rozwinąć takie cechy jak miłość, radość, szczęście itp. Jednak bardzo ważną częścią wysokich wibracji, która w procesie kreacji pomaga nam realizować i osiągać zamierzone cele, jest również poczucie wdzięczności.

W procesie kreacji na podświadomość bardzo mocno działają uczucia i emocje, więc gdy w kreowaniu skupimy się głównie na uczuciu oczekiwania, to podświadomość w swoim zrozumieniu stwierdzi, że chcemy czekać, a nie już mieć, i skupi się na tym, żebyśmy czekali, a nie posiadali. Kiedy jednak kreując, skupimy się na uczuciu posiadania, wdzięczności i zadowolenia, podświadomość odczyta to jako sygnał, że rzecz, której pragniemy, trzeba jak najszybciej wykreować.

Dlatego też w procesie kreowania czegokolwiek warto się skupić na uczuciu spełnienia oraz wdzięczności, mimo że jeszcze nie mamy tego, co kreujemy. Powodem takiego stanu rzeczy jest to, że uczucie wdzięczności działa na podświadomość motywująco. Wdzięczność to uczucie, które pozwala nam doceniać to co mamy, to co osiągnęliśmy.

Bardzo wielu ludzi nie docenia tego, co ma. Nawet jeśli posiadają bardzo dużo, to często są w nich nawyki odczuwania niespełnienia i niezadowolenia z tego, co mają, natomiast ogromnej tęsknoty za tym, czego nie mają, a pragną mieć. Wdzięczność pozwala nam docenić wszystko to, co mamy i osiągnęliśmy na każdym etapie naszego życia, niezależnie od tego, czy mamy w danym momencie mało czy dużo. Wdzięczność powoduje też to, że potrafimy odczuwać radość i cieszyć się tym, co mamy, nawet jeśli są to drobiazgi.

Wdzięczność to wspaniałe uczucie, które nastawia nas bardzo życzliwie do siebie samych, ale również do Boga i innych ludzi. Wdzięczność to uczucie, które uczy nas również docenienia i szacunku do tego, co otrzymujemy zarówno od Boga (energii kosmosu), jak i od innych ludzi, a nawet zwierząt. Z kolei wdzięczność bijąca z naszego serca wspaniale oddziałuje na innych i nastraja ich bardzo życzliwie do nas, co oczywiście wspiera nas w budowaniu pozytywnych relacji.

Niestety, kiedy spojrzymy na to, co się dzieje obecnie w Polsce i na świecie, to widać wyraźnie, że ludzie przepełnieni są żalami, pretensjami i nieżyczliwością oraz ogromną wrogością, gdzie jeden człowiek występuje przeciwko drugiemu. Lecz nawet w takiej rzeczywistości wdzięczność ma potężną moc ochronną oraz zdolność do budowania własnej oazy (raju). Dlaczego? Wdzięczność przyciąga powody do zadowolenia. Wdzięczność to wibracja i energia, która nastraja podświadomość każdego wypełnionego nią człowieka do kreowania samych powodów do radości i zadowolenia. Człowiek tak nastawiony zawsze będzie kreował pełną radości i zadowolenia rzeczywistość, niezależnie od tego, co się dzieje w kraju i na świecie. Jego umysł tak nastawiony zawsze będzie przyciągał tylko to, co najlepsze. Dlatego wdzięczności powinniśmy się uczyć codziennie – powinno to być stałą częścią naszej praktyki, niezależnie od tego, jaki temat aktualnie przerabiamy. Co więcej, każdy przerabiany przez nas temat powinien być tak realizowany, żeby praktyka wdzięczności była jego częścią. Człowiek mocno wypełniony uczuciem wdzięczności potrafi zdziałać cuda, kreując własną rzeczywistość i przekraczając swoje nawet najcięższe i największe ograniczenia.

Wibracja wdzięczności jest tak potężna i silna w działaniu, że możemy jej również używać wstawienniczo, kiedy bardzo chcemy pomóc innym osobom, gdyż ma ona również działanie uzdrawiające.

Kiedy mówimy o wdzięczności, nie sposób tu nie wspomnieć o tak ważnym elemencie, jak docenienie i zadowolenie z siebie samego. Ludziom, którzy mają nieuzdrowiony stosunek do siebie samego, którzy mają zaniżoną samoocenę, którzy są niezadowoleni z siebie i swojego życia, bardzo trudno jest poczuć wdzięczność, gdyż nie można być niezadowolonym z siebie i jednocześnie wdzięcznym sobie i życiu za wszystko, co się ma. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie. Na pewno znacie niezadowolonych z siebie ludzi. W rozmowie z takimi osobami pewnie nie raz słyszeliście różne argumenty, które miały Was przekonać, że w życiu nie ma się z czego cieszyć, a to co mają, jest niewiele warte, więc nie mają powodów do radości.

Każdy człowiek żyje w pewnym procesie zapętlenia i ważne, żeby to zapętlenie było pozytywne. Wdzięczność i zadowolenie kreują powody do wdzięczności i zadowolenia, a wytworzone w wykreowanych nowych sytuacjach następne porcje tych uczuć mają wpływ na kolejne kreacje, które na pewno skończą się dla właściciela radością i zadowoleniem. Niestety u wielu to zapętlenie jest negatywne. Ludzie Ci skupiają się na niezadowoleniu, a mając energię niezadowolenia w sobie, przyciągają coraz więcej i więcej nowych powodów do niezadowolenia. Te nowe sytuacje wytwarzają jeszcze więcej uczuć niechęci i niezadowolenia, które mają wpływ na kreowanie następnych sytuacji, których wynikiem jest niezadowolenie. I tak w kółko.

Warto nauczyć się doceniać siebie. To czasami jest trudne, zwłaszcza kiedy wywodzimy się z toksycznej rodziny, jednak docenienie siebie jest niezbędnym elementem pozytywnego funkcjonowania w życiu. Warto polubić siebie. Warto polubić siebie takim, jakim się jest, ze swoimi wszelkimi zaletami i wadami. Warto docenić siebie, aby w swoich oczach postrzegać siebie jako cenną i wartościową istotę, zasługującą na wszystko, co najlepsze. Warto doceniać i lubić siebie bez względu na to, co myślą i mówią o nas inni i kształtować pozytywne nastawienie do siebie samego w oparciu o samopoznanie wynikające z medytacji, a nie np. z plotek o nas. Warto polubić siebie w każdej przestrzeni swojego życia. Warto polubić siebie takim, jakim się jest i nie uwarunkowywać tego niczym.

Kiedy zaczynamy lubić siebie, to zaczynamy się czuć dobrze sami ze sobą. Zaczynamy doceniać swoje towarzystwo, zaczynamy lubić przebywać ze sobą. Czujemy się ze sobą dobrze. I wtedy dzieją się cuda. Jedno z nich to to, że kiedy dobrze czujemy się sami ze sobą, to bez większych starań zaczynamy przyciągać do siebie coraz więcej takich osób, które również dobrze się czują z nami i lubią z nami przebywać. Co to oznacza? Lubienie siebie powoduje łatwość w kreowaniu dobrych i cennych dla nas relacji.

Kiedy lubimy siebie, to czujemy się również niezależni od wszelkich trendów społecznych, gdyż wiemy, że nasze poczucie wartości nie zależy od tego. Gdy lubimy siebie, niczego nie musimy, ale wszystko możemy. Jeżeli jakieś trendy społeczne nam odpowiadają, to świadomie zaczynamy w nich uczestniczyć tylko dlatego, że sami tego chcemy, a nie np. z przymusu, że od tego zależy nasza samoocena bądź akceptacja innych.

Kiedy lubimy siebie, stwarzamy wspaniałą przestrzeń do pokochania siebie, a kiedy zaczynamy kochać siebie, to dostrzegamy, jak cenną i wspaniałą istotą jesteśmy, stworzoną przez Boga i obdarzoną wszelkimi doskonałymi predyspozycjami, które warto odkrywać i z których warto nauczyć się korzystać. Natomiast kiedy już lubimy i kochamy siebie i czujemy wdzięczność w sercu, wtedy oprócz łatwości spełniania się i realizowania tego, co dla nas ważne, dostrzegamy piękno tego świata, powoli dostrzegamy go takim, jakim stworzył go Bóg, a wszelkie ludzkie niesnaski, konflikty i ograniczenia oddalają się od nas, jakby nie miały z nami nic wspólnego i w ten sposób na tym świecie nasze życie staje się pełną miłości, radości i spełnienia oazą, w której prowadzimy cudowne życie, za które naprawdę czujemy, że warto być wdzięcznym.

Każdy może tak żyć. Każdy może wykreować sobie takie życie, gdyż nie jest ono zarezerwowane dla wybranych, ale żeby taki stan osiągnąć, trzeba się przyłożyć do pracy nad sobą. Jedni tej pracy potrzebują mniej, inni więcej, ale ostatecznie każdy kto chce i jest wytrwały w swoim działaniu, może wykreować sobie cudowne i spełnione życie, pełne powodów do wdzięczności i zadowolenia.

 

Na zajęciach:

 • wykłady
 • ćwiczenia
 • praca z wizualizacją
 • praca z afirmacjami
 • praca z kreacją
 • medytacje
 • modlitwy
 • psychozabawy
 • codzienne grupowe sesje Regresingu®

 

Po zajęciach m. in.:

 • Gra Satori (radykalne wybaczanie)
 • Joga śmiechu
 • Wspólne śpiewanie
 • Ognisko
 • i wiele innych

 

Jak co roku w programie dodatkowo Fire Walking - czyli "chodzenie po ogniu".

I dodatkowe atrakcje w ośrodku:

 • tenis stołowy
 • piłkarzyki
 • Na parterze domu jest duża jadalnia z kominkiem i telewizorem (telewizją satelitarną)
 • bezprzewodowy Internet
 • Wokół domu rozciąga się duży teren zielony. Jest ogród, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej z bramkami, stoliki, ławy, leżaki, miejsce na ognisko
 • Jest też plac zabaw dla dzieci wyposażony w konstrukcje drewniane umożliwiające dzieciom zabawy zręcznościowe.

 

Uwaga!

 • Jeśli grasz na instrumencie, to zabierz go ze sobą
 • Jeśli posiadasz grę "Satori", to zabierz ją ze sobą
 • Jeśli zajmujesz się:
  • jogą
  • Tai Chi
  • Chi Qung
  • masażem dźwiękiem, klasycznym lub innym
  • lub masz coś innego do zaoferowania w obszarze polepszania jakości życia i rozwoju duchowego

to zgłoś to wcześniej tutaj lub pod nr tel. 508 374 194. 

Inwestycja: 1690 zł 

Obejmuje:

 • zajęcia Regresingu® ok. 6-7 godzin dziennie (wykłady, ćwiczenia, grupowe sesje Regresingu)
 • całodzienne wegetariańskie wyżywienie - 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) + słodka przekąska/owoc w południe
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką.


Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakwaterowaniem w pojedynczym pokoju, indywidualną dietą bądź chciałby przyjechać z osobą towarzyszącą lub rodziną nie biorącą udziału w zajęciach, to prosimy o kontakt. 

Ogólne warunki uczestnictwa:
Na wczasy proszę wziąć luźny strój, śpiwór/koc, przybory do pisania i dobry humor :)

Jak zwykle na tydzień przed rozpoczęciem zajęć wyślemy do uczestników listę z danymi kontaktowymi, aby można się było zorientować, kto skąd jedzie i ewentualnie zaplanować wspólne podróże samochodami lub innymi środkami lokomocji.

 

Szczegółowe informacje i zapisy:
Ewa Kałuska, tel. 508 374 194, skype: ewa_kaluska 
Formularz kontaktowy: 
https://cudownyportal.pl/formularz-kontaktowy/  

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

Uwaga! Proszę o wpłacanie wyłącznie przedpłat, a nie całej kwoty.

Nr konta płacąc z Polski:

27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mbank 
"Syriusz" Ewa Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla

 

Nr konta płacąc z zagranicy:

Numer BIC: BREXPLPWMBK
Numer IBAN: PL 27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mBank
"Syriusz" Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla 

Uwaga! Płacąc przez Paypal/Dotpay lub z zagranicy należy wpłacić sumę, która uwzględni wszelkie opłaty pośrednie (tak aby na konto wpłynęła pełna suma).


Dojazd do ośrodka:


Dojazd do ośrodka

 


Zapraszam!

Darek Loga