Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Uzdrawianie relacji ze szkołą, szkolnymi czasami, kolegami i koleżankami oraz nauczycielami

24/05/2018

Warsztaty z Regresingiem: 23-24.06.2018 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą:

  •                                    zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,
  •                                    rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Każdy z nas chodził do szkoły i ma związane z tych okresem zarówno pozytywne, ale też nierzadko negatywne doświadczenia, z którymi warto się rozprawić.

Dla dziecka szkoła to na wiele lat niemalże drugi dom. Dom, w którym przeżywamy nie tylko piękne chwile, ale również wiele negatywnych przeżyć. Wielu ludzi w szkole czuło się prześladowanymi, odrzuconymi, na marginesie klasowym. Niektórzy byli poniżani i bici. Wielu czuło się ofiarą złośliwości kolegów i koleżanek. Są tacy, którzy czuli się niesprawiedliwie traktowani, a nawet prześladowani przez niektórych nauczycieli.

W okresie dzieciństwa kształtuje się nasze poczucie własnej wartości, pewność siebie i wiara w siebie. Ogromny wpływ na naszą samoocenę ma też szkoła i wszelkie przeżycia i doznania, których w niej doświadczyliśmy.

 

Pewnego dnia przyszedł do mnie na terapię mężczyzna po pięćdziesiątce. Całą sesję mówił o swoich osiągnięciach zawodowych, a były one ogromne. Lecz chwalenie się tym było pełne jadu i złości. Zaczął mówić o tym, że teraz już może powrócić w swoje rodzinne strony i pokaże temu, temu i jeszcze temu i jeszcze tej, jakim jest człowiekiem sukcesu i jacy oni są mali przy nim. Okazało się, że wymieniał kolegów i koleżanki ze szkoły. Dopytując się o co chodzi dowiedziałem się, że człowiek ten był nękaną i poniżaną ofiarą klasową. Mimo tego, że miał już ponad pięćdziesiąt lat, ciągle drzemały w nim wszelkie żale i pretensje z tamtego okresu oraz chęć udowodnienia kolegom i koleżankom ze szkoły, że to oni są nikim przy nim.

 

Szkoła ma ogromny wpływ na rozwój bądź zahamowanie naszej motywacji do działania. Podświadomość, kreując naszą rzeczywistość zawodową w dorosłym życiu, często wzoruje się na nawykach, wzorcach i mechanizmach wyuczonych w szkole. Jeżeli do szkoły chodziliśmy niechętnie, z przymusu, a na lekcjach rzadko uczyliśmy się tego, co nas naprawdę interesuje, to podświadomość w życiu zawodowym odtwarza wielu ludziom dokładnie to samo. Osoby te chodzą do pracy, bo muszą, choć swojej pracy nie lubią i rzadko robią w niej to, co ich naprawdę interesuje.

 

Są ludzie, którzy marzyli o jak najszybszym skończeniu szkoły i pójściu do pracy w nadziei, że to zmieni i poprawi ich warunki życia. Są osoby, które kompletnie nie mogły odnaleźć się w systemie edukacyjnym, lecz później się okazało, że potrafią doskonale radzić sobie w życiu. Są osoby, które potrafiły znaleźć się w systemie edukacyjnym, lecz po szkole jedni radzą sobie doskonale, a inni niekoniecznie.

 

Wielu ludziom pomagałem podnieść swoje poczucie własnej wartości, gdyż przez przeżycia w szkole było ono zaniżone. W szkole taki człowiek uważał się za miernego i to poczucie mierności przenosił do dalszego życia wierząc, że za wiele nie osiągnie.

Wielu ludzi przez szkolne przeżycia jest tak zniechęconych do nauki (mimo iż czują, że wyższe wykształcenie mogłoby się im przydać), że unikają nauki za wszelką cenę, nawet za cenę niższego standardu życia i zarobków.

Jedno jest pewne. Naukę można polubić pod warunkiem, że uczymy się tego, co lubimy i jest to dla nas wartościowe oraz tego, co wiąże się z naszą pasją. Szkoła powinna pomagać budować naszą osobowość i poczucie własnej wartości, lecz nie zawsze to robi.

 

Uzdrowienie przeżyć pochodzących z czasów szkolnych może Ci pomóc poprawić Twoją pewność siebie w relacjach międzyludzkich, podnieść poczucie własnej wartości, pomóc znaleźć spełnienie w życiu zawodowym. Uzdrowienie przeżyć pochodzących z czasów szkolnych może Ci pomóc znaleźć swoje pasje i realizować je. Przy zdrowym i mądrym podejściu nauka może stać się dla Ciebie czymś fajnym i budującym, może stać się miłą zabawą i wspaniałą rozrywką. Przecież uczymy się tak naprawdę całe życie – również zawodowo. Nauczmy się bawić nauką i pracą w każdym aspekcie.


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 190 zł od osoby, uczący się i regreserzy 170 zł

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:

 

  • nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach
  • zapisali się później
  • chcą się jeszcze zapisać

 

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku - w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga