Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Uzdrawianie relacji z ludźmi – Jak tworzyć relacje oparte na szacunku i akceptacji, wolne od presji, prowokacji i manipulacji

06/07/2024

Letnie wczasy z rozwojem duchowym - 6-14.07.2024 Białka Tatrzańska

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

Dlaczego warto wziąć udział we wczasach?

 

Jeżeli:          

   ♦ masz trudności w tworzeniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji z innymi ludźmi

   ♦ ludzie często kojarzą Ci się negatywnie i wolisz trzymać się od nich z daleka

 a

   ♦ chcesz uwolnić się od wszelkiej podatności na presje, prowokacje i manipulacje innych

   ♦ chcesz tworzyć zdrowe relacje z innymi ludźmi, oparte na szacunku i akceptacji

   ♦ chcesz mieć realny wpływ na swoje życie i świadomie kreować różnego rodzaju relacje z innymi ludźmi

   ♦ pragniesz poprawić jakość swojego życia i być szczęśliwą i spełnioną osobą

   ♦ i jeśli do tego chcesz spędzić czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

to te wczasy są dla Ciebie. Nauczysz się tu, jak uwalniać się od wzorców negatywnie wpływających na Twoje życie, jak odnosić sukcesy w życiu i uczynić swoje życie szczęśliwym, lekkim i przyjemnym.

TERMIN:   6-14.07.2024
Rozpoczęcie: 6.07.2023, tj. sobota, ok. godz 16.00-17.00 (doba zaczyna się o godz. 15.00 i od tej godziny można się zakwaterować. W razie planowania wcześniejszego                          przyjazdu proszę to wcześniej zgłosić)
Zakończenie: 14.07.2024, tj. niedziela, ok. godz. 12.00-13.00

Miejsce: 
Dom wypoczynkowy Skorusa, Białka Tatrzańska, ul. Grapa 2a

Tematyka zajęć:

 

Zdrowe relacje z ludźmi to warunek, który jest konieczny do szczęśliwego, spokojnego, pełnego życzliwości i serdeczności życia.

Pisząc ten wstęp, już czuję zbuntowane spojrzenia skierowane w moją stronę. Że jak to? Że trzeba uzdrawiać relacji z ludźmi, nawet jak Cię wkurzają bądź utrudniają życie? Przecież od takich osób to trzeba się wyizolować, trzeba starać się żyć samemu i najlepiej to trzymać się od jakichkolwiek ludzi z daleka. I wtedy będzie wszystko w porządku.

 

Lecz czy aby na pewno? Czy w ten sposób na dłuższą metę można żyć i być szczęśliwym, zadowolonym, spełnionym? Nie będąc w zdrowej relacji z ani jedną nawet osobą?

Otóż taki sposób na przeżycie w relacjach z ludźmi często wypracują osoby, które podchodzą z toksycznych domów. Zazwyczaj mechanizmem obronnym na przetrwanie w takim domu było po prostu izolowanie się, zamykanie się w sobie, unikanie kontaktu z innymi domownikami. W efekcie ludzie tacy tworzyli swój odrębny świat w świecie rodzinnym.

U innych wzorce toksyczne mocno przeplatały się z wzorcami ofiary, w efekcie czego negatywne relacje przejawiały się nie tylko w domu, ale także w szkole i na podwórku. Wszyscy doświadczające czegoś takiego nauczyli się, że człowiek to ich największy wróg i największe zagrożenie. W efekcie rozwijała się w nich niechęć do ludzi i pragnienie, aby mieć z nimi jak najmniej do czynienia.

 

Negatywny stosunek do innych ludzi możemy również przenieść z poprzednich wcieleń. W każdym wcieleniu tworzymy jakieś relacje z ludźmi i nie zawsze są one pozytywne, a nagromadzony bagaż doświadczeń przeniósł się do obecnego życia i może mieć ogromny wpływ na nasze obecne podejście do ludzi.

Przykładowo –jak to działa dobrze wiedzą ludzie, którzy uwalniają się od wzorców misjonarskich. Poświęcając się przez wcielenia dla innych i żyjąc zasadą „nic dla siebie, wszystko dla innych”, w końcu zmęczyli się innymi ludźmi i ich oczekiwaniami, a niektórzy wprost znienawidzili ludzi i reagują ogromną złością, kiedy ktoś podchodzi do nich i czegoś od nich chce. W efekcie, wyrabiając w sobie niechęć do ludzi, tak naprawdę takie osoby wyrabiają w sobie różne mechanizmy odpychania innych od siebie, zniechęcania ich do siebie bądź prowokowania do tego, by być dla nich niedostrzegalnym. Są to mechanizmy, które w przyszłości rozwiną w tych osobach dobrze działające wzorce odrzucenia.

 

Patrząc na to, jak funkcjonuje społeczeństwo, można by wyciągnąć wniosek, że dominuje w nim złość, agresja, żale, pretensje, nierzadko chęć zemsty itd.

Przeciętny człowiek, mający z kimś lub z czymś problem, rozwiązuje go z reguły używając takich właśnie emocji i wibracji jak złość, agresja, foch, nierzadko krzyk itd. To się w takich sytuacjach wydaje takie naturalne i oczywiste.

I tutaj jest problem.

 

Prawo kreacji mówi o tym, że to, na czym się koncentrujemy, wzrasta, nabiera mocy i w końcu się materializuje. W efekcie, gdy używamy dużo nisko wibracyjnych energii i emocji, nasza podświadomość przyzwyczaja się do wibracji i emocji z tego poziomu i zaczyna kreować nam więcej i więcej sytuacji, w których emocje i wibracje te wydają się zasadne. Co więcej – nasza podświadomość zaczyna przyciągać do nas coraz więcej takich osób, które swoimi intencjami i swoim postępowaniem dają nam powody do tego, by niskie wibracje i ciężkie emocje czuć i przejawiać.

 

Tak kochani, tutaj już wchodzimy w głębszą wiedzę na ten temat. Świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem naszego umysłu. Relacje z ludźmi też.

W procesie kreacji nasza podświadomość, mając w sobie określone intencje, np. brak szacunku i pociąg do wkurzania się na innych, przyciągnie nam odpowiednich ludzi zgodnych z naszymi intencjami. Czyli takich, którzy będą nam okazywać brak szacunku oraz takich, którzy będą nas denerwować. Nie będziemy wówczas łatwo przyciągać do siebie ludzi pełnych miłości i szacunku, gdyż nie będą oni zgodni z naszymi intencjami.

Jaki z tego wniosek? Bardzo prosty – relacje z innymi ludźmi są odbiciem naszych intencji i nastawień, jakie mamy do siebie, świata i innych ludzi.

I tutaj pewnie są osoby, które oburzą się twierdząc, że oni zawsze chcą dobrze, tylko ci otaczający ich ludzie są tacy wredni.

Jednak za wszystko, co się dzieje, odpowiedzialność w relacjach rozkłada się równomiernie. Nie ma bardziej i mniej winnego. Prostym przykładem jest tutaj relacja kata i ofiary. Ofiara nie istnieje bez kata, a kat w działaniu nie mógłby nim być, gdyby nie napotykał ofiar, w relacji z którymi może się spełniać w swojej roli. Lecz wystarczy, że ofiara popracuje nad sobą i uwolni się od wzorców ofiary i cała ,,zabawa” miedzy nimi się kończy.

Kiedy zaczynamy to rozumieć, to oczywistym wnioskiem jest, że wszelka forma obwiniania innych, utrzymywania do nich żalów i pretensji za to, co nam zrobili, jest bezcelowa.

 

Wyobraź sobie, jakie relacje będziesz tworzył, jakich ludzi do siebie przyciągał, kiedy otworzysz się nam miłość, radość, szacunek, akceptację, serdeczność, życzliwość i pozwolisz, by właśnie te cechy miały dominujący wpływ na kreowanie jakości Twoich relacji.

Wyobraź sobie, jakiej jakości relacje będziesz tworzył z ważnymi dla Ciebie osobami. Wiem, że może teraz wydawać Ci się to niemożliwe – głownie dlatego, że obecnie żyjesz w świecie innych wibracji i kreowane na ich podstawie relacje i ich jakość wydają Ci się bardziej realne. Te wczasy są po to, by to zmienić.

Na wczasach poruszę też temat wzajemnych prowokacji miedzy ludźmi oraz będziemy się uczyć, jak uwolnić się od podatności na prowokacje innych. To bardzo ważny i trudny temat. Ludzie zawsze do czegoś się prowokują. Kiedy w grę wchodzą pozytywne prowokacje, to w zasadzie nie ma problemu, lecz warto nauczyć się nie prowokować i nie ulegać negatywnym prowokacjom.

 

Pamiętajmy jednak o naszym celu – a jest nim kreowanie życia i relacji z sobą i innymi w oparciu o miłość, szacunek, akceptację, wzajemne zrozumienie, serdeczność, życzliwość – bez żądań, wymuszeń, szantaży, presji czy manipulacji.

To jest wykonalne również dla Ciebie. Przyłóż się do pracy nad sobą, a Twoje relacje takie będą.

 

Na zajęciach:

 • wykłady
 • ćwiczenia
 • praca z wizualizacją
 • praca z afirmacjami
 • praca z kreacją
 • medytacje
 • modlitwy
 • psychozabawy
 • codzienne sesje regresywne/Logresingu® w parach lub grupowe

 

Po zajęciach m. in.:

 • Gra Satori (radykalne wybaczanie)
 • Joga śmiechu
 • Ognisko
 • i inne

 

Jak co roku w programie dodatkowo Fire Walking - czyli "chodzenie po ogniu".

I dodatkowe atrakcje w ośrodku:

 • tenis stołowy
 • piłkarzyki
 • Na parterze domu jest duża jadalnia z kominkiem i telewizorem (telewizją satelitarną)
 • bezprzewodowy Internet
 • Wokół domu rozciąga się duży teren zielony. Jest ogród, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej z bramkami, stoliki, ławy, leżaki, miejsce na ognisko
 • Jest też plac zabaw dla dzieci wyposażony w konstrukcje drewniane umożliwiające dzieciom zabawy zręcznościowe.

 

Uwaga!

 • Jeśli grasz na instrumencie, to zabierz go ze sobą
 • Jeśli posiadasz grę "Satori", to zabierz ją ze sobą
 • Jeśli zajmujesz się:
  • jogą
  • Tai Chi
  • Chi Qung
  • masażem dźwiękiem, klasycznym lub innym
  • lub masz coś innego do zaoferowania w obszarze polepszania jakości życia i rozwoju duchowego

to zgłoś to wcześniej tutaj lub pod nr tel. 508 374 194. 

Inwestycja: 2600 zł - jeśli grupa będzie liczyć 15 osób
                    2300 zł - jeśli grupa będzie liczyć powyżej 15 osób

 
Obejmuje:

 • zajęcia ok. 6-7 godzin dziennie (wykłady, ćwiczenia, sesje regresywne oraz Logresingu®)
 • całodzienne wegetariańskie wyżywienie - 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) + słodka przekąska/owoc w południe
 • zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych z łazienką.

 

 • Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakwaterowaniem w pojedynczym pokoju, to proszę to zgłosić w formularzu zgłoszeniowym (link poniżej). Za pokój 1 osobowy dopłata 80 zł/dobę, czyli 640 zł za cały pobyt. Liczba jedynek jest ograniczona (większość jedynek jest od strony drogi) - dostępność zgodnie z kolejnością zapisów.

        i wpłaty zaliczki (400 zł).

 • Istnieje możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą lub rodziną nie biorącą udziału w zajęciach - cena do uzgodnienia. Proszę o zgłoszenie tego w formularzu zgłoszeniowym (link poniżej).
 • Istnieje możliwość przyjazdu tylko na kilka wybranych przez siebie dni (w miarę wolnych miejsc), jednak cena zakwaterowania pozostaje niezmienna, do ustalenia jedynie cena dot. zajęć.
 • Gospodarze nie przygotowują specjalnych posiłków dietetycznych typu dieta bezglutenowa, bezlaktozowa, frutarianizm, weganizm itp. Wszystkie posiłki będą wegetariańskie.


Ogólne warunki uczestnictwa:
Na wczasy proszę wziąć luźny strój, śpiwór/koc, przybory do pisania i dobry humor :)

Jak zwykle na tydzień przed rozpoczęciem zajęć Ewa wyśle do uczestników listę z danymi kontaktowymi (tych, którzy wyrażą na to zgodę), aby można się było zorientować, kto skąd jedzie i ewentualnie zaplanować wspólne podróże samochodami lub innymi środkami lokomocji.

 

Szczegółowe informacje i zapisy:
Ewa Kałuska, tel. 508 374 194, skype: ewa_kaluska 

 

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczek (400 zł). 

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

Uwaga! Proszę o wpłacanie wyłącznie przedpłat, a nie całej kwoty (reszta płatności na miejscu w gotówce, w Białce jest kilka bankomatów).

Nr konta płacąc z Polski:

27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mbank 
"Syriusz" Ewa Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla

 

Nr konta płacąc z zagranicy:

Numer BIC: BREXPLPWMBK
Numer IBAN: PL 27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mBank
"Syriusz" Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla 

Uwaga! Płacąc przez Paypal/Dotpay lub z zagranicy należy wpłacić sumę, która uwzględni wszelkie opłaty pośrednie (tak aby na konto wpłynęła pełna suma).

 


Zapraszam!

Darek Loga