Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Ustawienia Systemowe rodzinne i karmiczne z wykorzystaniem Regresji Lustrzanego Odbicia

19/08/2023
 • Warsztaty: 19-20.08.2023 Katowice + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Katowicach, jak i w formie online (przez internet na platformie ZOOM). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości                                               320 zł z dopiskiem "Warsztaty 19-20.08.2023" (dane konta są podane poniżej). 

 

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                          

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • Dowiesz się, na czym polegają ustawienia systemowe
 • Nauczysz się, jak korzystać z Regresji Lustrzanego Odbicia w ustawieniach Systemowych
 • Dowiesz się, jak poziom i jakość relacji rodzinnych może wpływać na jakość Twojego życia i relacji tworzonych z innymi ludźmi i jak je polepszyć
 • Dowiesz się, jak relacje karmiczne i związane z nimi obciążenia wpływają na Twoje obecne związki i relacje z innymi ludźmi
 • Dowiesz się, jak uzdrawiać wszelkie negatywne wzorce i schematy, które ujawnią się podczas ustawień
 • Spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne
 • Ustawienia Systemowe z wykorzystaniem Regresji Lustrzanego Odbicia - zrobimy tyle ustawień, na ile pozwoli czas i możliwości grupy, jednak każdy będzie zaangażowany jako obserwator, osoba ustawiona jako członek rodziny/znajomy lub jako osoba, dla której jest robione ustawienie)
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje regresywne (sesje Logresingu®) dla chętnychTEMATYKA ZAJĘĆ:

Regresje Lustrzanego Odbicia to opracowana przeze mnie nowatorska metoda pracy nad sobą. Wykorzystuje ona zarówno elementy intensywnego, świadomego oddechu, jak i regresywnego docierania do negatywnych wzorców zawartych zarówno w naszej podświadomości, jak i w ciele fizycznym oraz w ciałach energetycznych.
Regresje Lustrzanego Odbicia można wykonywać samemu, w parach, w małej lub w dużej grupie osób.

W grupach działa to nieco szerzej niż w parach. Praktycznie każdy człowiek z grupy może nam jak lustro odzwierciedlać (pokazywać) jakiś fragment naszej osobowości, naszych wzorców oraz naszych intencji.

Regresje Lustrzanego Odbicia można doskonale wykorzystać w Ustawieniach Systemowych, zarówno przy ustawieniach typowo rodzinnych, jak i karmicznych.

W trakcie Ustawienia każdy człowiek w grupie potencjalnie może odgrywać nam całościowo bądź fragmentami relacje z członkami naszej rodziny bądź z ważnymi dla nas osobami. Kiedy rozpoczynamy proces, to świadomy oddech, odpowiednie nastawienie i prowadzenie całego procesu powoduje, że na poziomie podświadomym ludzie zaczynają się prowokować do określonych zachowań, odgrywając sobie wzajemnie różne sytuacje z różnymi osobami z przeszłości.

Cały proces ustawień można przeprowadzić tak, by był ukierunkowany dla jednej osoby. Wówczas energia grupy i całego procesu ukierunkowana jest na to, by ujawniły się poziomy i jakość relacji z rodziną i innymi osobami ważnymi dla wykonującego ćwiczenie. Ujawnia się to, co już zostało przepracowane, a co jeszcze wymaga uzdrowienia.

Ustawienia Systemowe z wykorzystaniem Regresji Lustrzanego Odbicia można ukierunkować dosłownie na każdy aspekt naszego życia: finanse, zdrowie, samoocena – nie ma z tym najmniejszego problemu.

Mechanizm Ustawień Systemowych z wykorzystaniem Regresji Lustrzanego Odbicia można również wykorzystać do „wyciągania na wierzch” i odgrywania programów tkwiących w naszej podświadomości, jakie wynieśliśmy z poprzednich wcieleń. To bardzo głęboki proces, który dobrze przeprowadzony, nie tylko ujawnia programy, które przenieśliśmy z poprzednich wcieleń i do czego nimi prowokujemy, ale ujawniają się w ten sposób różne powiązania karmiczne pomiędzy ludźmi, dawne zależności, układy, role, funkcje społeczne, intencje i najważniejsze – co to wszystko wnosi do naszego obecnego życia.

 

Ważne jest również to, by poznać swoje powiązania karmiczne z naszymi obecnymi rodzicami, partnerami i ważnymi dla nas osobami, gdyż programy, które nas z nimi łączą, a które wynieśliśmy z poprzednich wcieleń, są istotne również w obecnym wcieleniu. Nie każdy potrafi takie ustawienia przeprowadzić, a jednak relacje z członkami naszej rodziny, partnerami i ważnymi dla nas osobami oraz różne wydarzenia w naszym obecnym życiu są kontynuacją intencji, przeżyć i wydarzeń, które działy się wcześniej – czyli w poprzednich wcieleniach.

Poprzez śmierć i reinkarnację zmieniamy ciało, resztę natomiast (intencje, przeżycia, różne role społeczne itd.) nasza podświadomość stara się odtworzyć i wcielić w naszym nowym życiu, a wiele z tych programów jest negatywnych i wymaga uzdrowienia.

Ustawienia Systemowe z wykorzystaniem Regresji Lustrzanego Odbicia muszą być zakończone porządnym planem uzdrawiającym. Warto pamiętać o tym, że same ustawienia ujawniają wiele rzeczy, nazywają je i pomagają zrozumieć, dlaczego w naszym życiu i w naszych relacjach było tak, a nie inaczej. Lecz samo uświadomienie sobie tego wszystkiego wystarcza tylko przy drobnych problemach. Te większe wymagają następnie solidnej pracy nad sobą, jeśli chcemy, by zostały w pełni uzdrowione.

 

Afirmacje, medytacje tematyczne, odreagowanie (czyli usuwanie z podświadomości negatywnych programów), działania, które zmienią w naszej podświadomości programy i nastawienia na pozytywne, powinny być dopełnieniem całego procesu, który powinien być dalej kontynuowany w domu aż do momentu osiągnięcia pełnego zamierzonego pozytywnego efektu.

 

Na tych zajęciach będziemy zarówno przeprowadzać takie ustawienia, jak i ustalać plan dalszej pracy nad sobą, zależny od efektów ustawień. Każdy na zajęciach może brać udział w ustawieniach – bądź jako bezpośredni uczestnik bądź jako osoba wcielająca się w członka rodziny/inną istotną osobę lub ewentualnie jako świadek/obserwator procesu (który również może wyciągnąć wnioski dla siebie na podstawie obserwacji procesu innej osoby).

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych:

Katowice, ul. Porcelanowa 23 - III piętro, pokój nr A1/315

(wejście od strony restauracji Prodiż do wind, wjazd windą towarową na 3. piętro, dalej wzdłuż korytarza, pokój będzie po prawej stronie).

W razie problemów ze znalezieniem pokoju proszę dzwonić: Anna Giniewicz tel. 504-018-575

 

Parking płatny 6 zł/h (pierwsza godzina bezpłatna), ale w okolicy są też bezpłatne miejsca do parkowania.

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł), proszę jednak sprawdzić, czy w pobliskim klubie P23 nie jest planowany koncert, bo może być wówczas głośno w nocy.

 

Dla uczestników online:

 1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
 3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
 4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
 
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia/Ustawienia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia/Ustawienia + sesje Logresingu® (regresje) dla chętnych

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia/Ustawienia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia /Ustawienia + sesje Logresingu® (regresje) dla chętnych


Inwestycja: 320 zł od osoby

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest:

1) Zgłoszenie swojego uczestnictwa mailem na adres ezotericuss@post.pl

oraz

2) dokonanie wpłaty w wysokości 320 zł z dopiskiem "Warsztaty 19-20.08.2023" do dnia 18.08.2023 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga