Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Upadek Świadomości a związki partnerskie i seksualne 

15/12/2018

Warsztaty z Regresingiem: 15-16.12.2018 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą:

                                           • zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,

                                           • rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Istoty, które doświadczyły upadku świadomości, często mają odmienny sposób widzenia i podchodzenia do związków partnerskich. Nic dziwnego. W końcu wywodzą się ze świata energetycznego, w którym nie istniały takie związki partnerskie, jakie ludzie tworzą na ziemi. Związki w tamtym świecie polegały na zbliżaniu się i przenikaniu energii, a tutaj na ziemi w materii zasada tworzenia związków jest trochę inna. Ponadto wiele tych istot neguje pobyt w materii i nie akceptuje go. W związku z tym siłą rzeczy negują i związki. Tak naprawdę dla większości z nich w związkach pociągające były wszelkiego rodzaju doświadczenia seksualne, stąd ogromny pociąg do seksu oraz innych doznań emocjonalnych.

Istoty, które doświadczyły upadku świadomości, często pragną związków, a zarazem czują do nich niechęć, choćby dlatego, że mają poczucie, że zasady tworzenia stałego związku są dla nich zniewalające. Ponadto schodząc w materię i w niższe wibracje, zamknęły się na miłość i intuicję, gdyż miłość i intuicja podpowiadały im, żeby tego nie robiły. Zwyciężyła jednak ciekawość. I jak tu tworzyć szczęśliwe związki partnerskie, kiedy się zamknęło na miłość?

Często upadli świadomością wpadali na pomysł, aby łączyć się w pary z istotami innego pochodzenia, np. z duszami czysto ziemskimi, które powstały i rozwijały się tu na ziemi. Wierzyli, że w ten sposób nauczą się od nich żyć na ziemi, skoro już muszą tutaj być. W efekcie zaczęli tworzyć nieharmonijne związki, gdzie każdy cenił co innego i chciał czegoś innego.

To tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się ci, którzy doświadczyli upadku świadomości. Warto, aby takie istoty uzdrowiły swoje nastawienie do tworzenia związków partnerskich, tak aby oparte były one na czystej miłości, szacunku i wzajemnej akceptacji. Przede wszystkim powinny ponownie otworzyć się na miłość i intuicję oraz zaakceptować życie w materii i uwierzyć, że i w materii można tworzyć wysokoenergetyczne relacje, a wówczas miłość i intuicja poprowadzą ich w stronę najlepszych dla nich związków.


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 190 zł od osoby, uczący się i regreserzy 170 zł

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:

 

  • nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach
  • zapisali się później
  • chcą się jeszcze zapisać

 

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku - w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga