Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Upadek świadomości a uzdrawianie relacji z Bogiem, opiekunami duchowymi i wewnętrzną energią

14/09/2019

Warsztaty z Regresingiem: 14-15.09.2019 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą:

                                           * zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,

                                           * rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Każdy, kto doświadczył upadku świadomości, musi uzdrowić w sobie relację z Bogiem, gdyż u każdej takiej osoby relacja ta jest zaburzona. W umysłach ludzi, którzy doświadczyli upadku świadomości, nastawienie do Boga jest pełne sprzeczności. Z jednej strony bardzo za Nim tęsknią, często czują Jego ogromny brak i deklarują chęć jak najszybszego powrotu do Boga. Często też rozwijają w sobie niechęć do wszystkiego, co ich zdaniem nie jest boskie, np. do materii. Z drugiej jednak strony w tych samych umysłach funkcjonują skutki upadku świadomości, które przejawiają się między innymi zamknięciem się na Boga i intuicję po to, aby ani Bóg, ani intuicja nie przeszkadzały im w chęci doświadczania innych wibracji (niższych), do których poznawania popychała ich ciekawość (stąd upadli świadomością doskonale wiedzą, co znaczy „ciekawość to pierwszy stopień do piekła”). Oczywiście problemów związanych z uzdrawianiem relacji z Bogiem jest dużo więcej. Powyższe to tylko główne zarysy. Jak to się przejawia obecnie? Istoty te, rozwijając się duchowo, z jednej strony czują tęsknotę i potężną potrzebę szukania Boga, a z drugiej strony czują ogromny opór przed poddaniem się Bogu i jego prowadzeniu i czują ogromny lęk przed tym, że jak zjednoczą się z Bogiem, to nie będą już mogły robić wielu ciekawych dla nich rzeczy. U takich osób często funkcjonuje przymus wyboru, że albo mogę się cieszyć życiem i korzystać z niego, ale oddalę się wtedy od Boga, albo otworzę się na Boga, ale już nie będę mógł cieszyć się życiem i w pełni z niego korzystać. A przecież można mieć jedno i drugie – z tą różnicą, że jak powierzamy się Bogu, to nasza forma cieszenia się życiem jest po prostu zgodna z naszym najwyższym dobrem, czyli nie szkodzi ani nam, ani innym. Tracimy jedynie te zabawy, które są dla nas szkodliwe, czyli nie ma za czym tęsknić. Ważne, żeby zrozumieć, że można się poddać Bogu i cudownie żyć jednocześnie.

Upadli świadomością często muszą uzdrowić sobie również relacje ze sferą opiekunów duchowych, gdyż mają zdecydowanie inne podejście do opiekunów duchowych niż ludzie. Pamiętają życie w boskich wibracjach, w wibracjach miłości. Czując bezpośredni kontakt z energią Boga i miłości, nie potrzebowały opiekunów duchowych. Jednak po upadku świadomości, przy zaniżonych wibracjach, kontakt z opiekunem duchowym może być przydatny (choć nie jest niezbędny, ponieważ aniołki pamiętają czasy i możliwości bezpośredniego dostrajania się do źródła). Często w ich podświadomym odczuciu opiekun duchowy to niemalże równorzędny kolega, więc jak miałby pomóc. Warto jednak pamiętać, że upadek świadomości zablokował, odciął bądź ograniczył kontakt z Bogiem, a opiekun duchowy wciąż go ma i mimo, iż kontakt z nim nie jest niezbędny, to zawsze może nam coś wartościowego podpowiedzieć.

Upadli świadomością muszą także uzdrowić relację z własną energią wewnętrzną. Główną mocą każdego, kto doświadczył upadku świadomości, jest i zawsze była czysta miłość, gdyż upadli świadomością pochodzą z tej wibracji. Bóg jest miłością, więc kiedy upadli świadomością zaczęli się blokować na doświadczanie miłości (Boga), nieświadomie zaczęli blokować się na używanie i przejawianie swojego głównego źródła mocy. To spowodowało u nich brak mocy, a w konsekwencji to, że zaczęli szukać tej mocy gdzie indziej – w różnych niższych wibracjach i energiach – co oczywiście spowodowało i powoduje do dziś w ich życiu różne negatywne konsekwencje, dyskomfort i wysoką dysharmonię, ponieważ są to zastępcze źródła mocy, które są niespójne z ich pierwotną energią i nigdy nie dadzą tego samego, co pierwotne źródło miłości. Podam może nietypowy przykład: upadły świadomością jest jak samochód. Jeśli wlejemy do baku wysokogatunkowe paliwo, to samochód doskonale funkcjonuje, a jego silnik długo wzorowo się sprawuje. Jeśli jednak wlejemy do baku coś zastępczego, np. olej rzepakowy, to Ci, którzy kiedyś jechali za takim samochodem wiedzą, że trzeba trzymać się na dystans i oczywiście jego silnik dużo szybciej się zniszczy.

Uzdrawianie relacji z Bogiem i z wewnętrzną energią to tematy, które wzajemnie od siebie zależą. Upadli świadomością to istoty, które pierwotnie dysponowały świetną relacją z Bogiem i dużą wewnętrzną mocą i warto, aby jak najszybciej powróciły do tego stanu, żyjąc tu, na ziemi.


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 190 zł od osoby, uczący się i regreserzy 170 zł

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:

 

  • nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach
  • zapisali się później
  • chcą się jeszcze zapisać

 

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku - w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga