Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Upadek świadomości a samoocena

09/03/2019

Warsztaty z Regresingiem: 9-10.03.2019 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą:

                                           * zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,

                                           * rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Poczucie własnej wartości – czyli nasza samoocena – to zbiór wyobrażeń świadomych i podświadomych, jakie mamy na swój temat.

To bardzo ważne zagadnienie, ponieważ od poziomu naszej samooceny zależy jakość naszego życia. Poczucie własnej wartości jest bardzo szerokim tematem i w każdej dziedzinie życia może być ono inne. Ktoś na przykład może czuć się dobrze w sprawach zawodowych, ponieważ jego samoocena w tym obszarze jest dużo wyższa niż na przykład samoocena przejawiająca się w związku partnerskim.

Podstawą dobrej samooceny jest miłość, szacunek i akceptacja siebie, swojego życia i otaczającej nasz rzeczywistości. Akceptacja to klucz do zmian.

Upadli świadomością są w tym temacie na bakier, ponieważ zazwyczaj podświadomie, a nie rzadko i świadomie, nie akceptują oni materii, życia w materii ani siebie w materii. Często upadli świadomością czują się wyobcowani, inni od otaczających ich ludzi, a nierzadko na marginesie społeczeństwa lub, jak kto woli, z boku wszystkiego i wszystkich. Osoby te, przejawiając swoje „anielskie” predyspozycje wśród ludzi, nierzadko dochodziły do wniosku, że jest z nimi coś nie tak. Często wielu z nich próbowało stłumić i zdusić swoje zdolności i predyspozycje, ponieważ uznali je za niewłaściwe. Właściwe natomiast uznawali sposoby przejawiania się ludzi i zaczęli ich naśladować. Jednak kopiowanie czyichś zdolności i predyspozycji to nie to samo, co przejawianie siebie i swojej natury.

Czas najwyższy, by upadli świadomością docenili siebie, to, kim są i skąd pochodzą. Czas, by uświadomili sobie to, że swoimi zdolnościami i predyspozycjami wnoszą dużo wartościowych i przydatnych rzeczy do życia w materii, tak samo jak inne istoty, które mieszkają na ziemi. Czas być sobą prawdziwym, docenić siebie prawdziwego, dzielić się swoimi mocnymi stronami z innymi i czerpać od innych to, w czym oni są dobrzy. Taka wymiana wspaniale integruje, uczy nas być sobą, dawać i brać, poznawać siebie i innych, a wszystko to razem czyni nasze życie na ziemi coraz lepszym. Czas najwyższy zrozumieć, że materia nie jest naszym wrogiem, a Łask i Błogosławieństw Bożych możemy doświadczać również tutaj na ziemi.


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 190 zł od osoby, uczący się i regreserzy 170 zł (za uczestnictwo w jednym dniu zajęć 110 zł)

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:

 

  • nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach
  • zapisali się później
  • chcą się jeszcze zapisać

 

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku - w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga