Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Trzeźwość i przytomność ciała, ducha i umysłu - jak poszerzać swoją świadomość i wyzwolić w sobie swoją wewnętrzną moc?

16/12/2022

Warsztaty: 17-18.12.2022 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Bielsku-BIałej, jak i w formie online (przez internet na platformie ZOOM). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości                                             320 zł z dopiskiem "Warsztaty 17-18.12.2022" (dane konta są podane poniżej). 

 

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                          

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • Dowiesz się, jakie mechanizmy powodują podatność na różnego rodzaju używki i jak się od nich uwolnić
 • Dowiesz się, jakie mogą być przyczyny zawężonych stanów świadomości (np. zaślepienia, emocje, manipulacje itp.) i jak się od nich uwolnić
 • Nauczysz się, jak poszerzać swoją świadomość i patrzeć na świat i ludzi na trzeźwo i przytomnie, aby skutecznie odczytywać ich zamiary i intencje
 • Nauczysz się, jak korzystać ze swojej wewnętrznej mocy, bez potrzeby sięgania po używki i wszelkiego rodzaju ograniczających substancji
 • Nauczysz się żyć i cieszysz się życiem na trzeźwo i przytomnie, z otwartością na swoje Najwyższe Dobro                
 • Spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje regresywne (sesje Logresingu®)TEMATYKA ZAJĘĆ:

Trzeźwość i przytomność to bardzo ważne zagadnienia, które towarzyszą nam od samego początku naszej przygody z rozwojem duchowym. W zasadzie cały nasz rozwój duchowy – jeśli przebiega właściwie i naszym głównym celem jest otwartość na najwyższe dobro przy jednoczesnej całkowitej rezygnacji ze wszystkiego, co najwyższym dobrem nie jest – to proces „trzeźwienia”, który odbywa się na wielu płaszczyznach.

 

Najbardziej znane płaszczyzny powrotu do trzeźwości i przytomności to oczywiście odstawianie różnych nałogów.

Do najbardziej popularnych używek, które wprowadzają nas w odmienne stany świadomości, należą alkohol i papierosy, a w następnej kolejności różnego rodzaju narkotyki czy dopalacze. Ludzie stosują używki z różnych powodów. Najczęściej dlatego, że z czymś sobie nie radzą, np. z konkretnymi emocjami i uciekają od nich w różne stany znieczulenia i zobojętnienia. To oczywiście niejedyne przyczyny używania takich czy innych substancji.

Dużo wzorców związanych z nałogami bądź potrzebą używania różnych substancji przejmujemy wzorcowo. Ogrom tych wzorców pochodzi od naszych rodziców, a w zasadzie można powiedzieć, że duża część z nich ciągnie się za nami pokoleniowo. Podświadomość każdego człowieka, żyjąc w danej rodzinie, przejmuje od członków rodziny ogromną masę wzorców, zarówno tych dobrych, jak i tych złych. To dlatego w dorosłym życiu czasami zauważamy podobieństwa w zachowaniu kogoś do Jego rodziców. Można też zaobserwować sytuacje, gdzie np. któryś z dziadków był od czegoś uzależniony, któryś z rodziców był od czegoś uzależniony i teraz współczesny członek ich rodziny również się od czegoś uzależnia.

Wzorców tych jak najbardziej można się pozbyć, gdyż są one przejęte bądź nabyte i jedynie odtwarzane w naszym życiu przez naszą podświadomość. Ale trzeba to zrobić.

 

Dużo wzorców dotyczących odmiennych stanów świadomości przenosimy z poprzednich wcieleń. Pamięć tych wzorców tkwi w naszej podświadomości i prędzej czy później dąży ona do odtworzenia ich w następnych wcieleniach. Czasem można spotkać  ludzi, którzy w tym wcieleniu prowadzą zdrowy tryb życia, a przyglądając się im można odnieść wrażenie, że są nieprzytomni – jakby „coś brali”. Często jest to po prostu odtwarzający się skutek przeniesionych wzorców z poprzednich wcieleń.

A oto przykład, jak to może działać. Zdarza mi się odreagowywać  osoby, które przypominały sobie, jak zginęły w obozie koncentracyjnym – zostały zagazowane. Nie na darmo osoby te odradzały się np. na Śląsku w czasach komunistycznych, gdzie przemysł kopalniany, hutniczy i inny pracował pełną parą. Skażenie powietrza było ogromne. Dlaczego osoby te odradzały się tutaj? Podświadomości tych osób dobrze zapamiętały sobie w komorze gazowej, że w powietrzu są substancje, które w końcu zabijają. Z takimi wzorcami Śląsk tamtych czasów wydawał się idealny na odtworzenie tamtych wzorców. Nie wspomnę już o wzorcach zatrucia, a także wzorcach otumanienia i nieprzytomności, które również się przeniosły i utrudniały tym osobom życie. Wyobraźcie sobie sytuację, gdzie ktoś chce się uczyć w szkole, a odtwarzające się wzorce zatrucia gazem przeniesione z poprzednich wcieleń są aktywne i umysł tego człowieka rzeczywiście funkcjonuje, jakby był czymś struty, co znacznie utrudniało mu naukę, a czasami ją nawet uniemożliwiało.

 

Istnieje wiele wzorców, które zawężają naszą świadomość, a w rezultacie również postrzeganie i zrozumienie tego, co się wokół nas dzieje. Wiele zaślepiających wzorców atakuje głownie nasz czakram trzeciego oka, próbując wpłynąć na niego tak, by zawęzić, a nawet zaślepić jego działanie. Na świecie istnieje wiele osób, różnych organizacji politycznych, religijnych czy społecznych, które nie chcą, byśmy postrzegali ich intencje na trzeźwo i przytomnie. Organizacje te chcą, byśmy ślepo wierzyli w intencje, teorie i doktryny, które oni nam przedstawiają. Z taką postawą często spotykamy się też już w rodzinie, kiedy to któryś z rodziców albo nawet oboje próbują utrzymywać nasze zrozumienie sytuacji w pewnej tworzonej przez nich iluzji. A kiedy się już nie da nas utrzymać w danych iluzjach, to tworzy się następne i następne.

Mocno zaślepiająco działają na nas różne nasze emocje. Zawężają one nasz punkt widzenia danej sytuacji w momencie, kiedy są aktywne i przez to nie tylko nie potrafimy w danym momencie właściwie ocenić danej sytuacji, to jeszcze „zmuszają” nas one do konkretnych zachowań – zależnych od tego, jakie emocje w nas dominują. Warto tu popracować nad inteligencją emocjonalną, która nauczy nas odczuwać i przeżywać swoje emocje, a jednocześnie nie dać się im zaślepić i zdominować.

 

Podobnie mogą działać na nas nasze pragnienia i przekonania. Są osoby, które nieraz czegoś bardzo pragnęły – tak bardzo, że nie zważały na komunikaty, które do nich dochodziły, że to, czego pragną, niekoniecznie jest dla nich najlepsze. Np. upierali się przy kupnie konkretnego samochodu, a potem okazywało się, że ten model samochodu jest wadliwy i drogi w utrzymaniu. Na decyzję, by kupić ten samochód, mogły mieć wpływ jakieś przekonania, które dodatkowo nakręcały tego człowieka i zaślepiały go, np. że posiadanie tego modelu samochodu podnosi prestiż jego właściciela w oczach społeczeństwa, że będzie podziwiany i bardziej doceniany itp.   

Przekonania potrafią być bardzo niebezpieczne, zwłaszcza kiedy nie otwieramy się na najwyższe dobro i nie poddajemy się prowadzeniu Energii Wszechświata (czystej miłości), a chcemy wierzyć w to, co nam odpowiada i to nazywamy prawdą. Są osoby, które są w stanie zrobić dosłownie wszystko, nawet zrobić z siebie kompletnego idiotę, byleby tylko przeforsować swoją rację.

Lecz nasza rzeczywistość tak jest skonstruowana, że zweryfikuje dosłownie wszystko. I kończy się to najczęściej nie najlepiej dla tych, którzy upierają się, by trwać w przekonaniach dalekich od prawdy.

 

Generalnie pewna część ludzi nie lubi osób trzeźwych i przytomnych. Nie da się takich osób łatwo zmanipulować, wcisnąć im byle czego, zmusić do przyjęcia pewnych poglądów, podejść ich, gdyż z łatwością rozpoznają oni nieczyste intencje swoich rozmówców.

Człowiek w pełni trzeźwy i przytomny to indywidualista, który ma dobrze rozwiniętą i niczym nie zaślepioną świadomość rozróżniającą. Świadomość rozróżniająca to bardzo ważny aspekt czystej świadomości bądź, jak to niektórzy mówią, Boskiej świadomości, który w pełni rozwinięty daje wgląd w wiele rzeczy, np. widzimy bardzo przejrzyście ciąg przyczynowo-skutkowy podjętych decyzji u siebie i u innych, zanim jeszcze zacznie się cokolwiek  w tym kierunku robić.

Wielu ludzi sądzi, że na tym świecie nie da się dobrze bawić na trzeźwo i przytomnie. To kolejne ograniczające wyobrażenie, które w skutkach bywa fatalne. Człowiek trzeźwy i przytomny otwarty na doświadczanie radości zawsze wykreuje sobie wspaniałe pomysły na życie i dobrą zabawę na trzeźwo i przytomnie, bez destrukcyjnych skutków ubocznych, jakie wiążą się z wprowadzaniem się w nieprzytomny stan umysłu.

 

I w końcu trzeźwy i przytomny stan umysłu otwiera nas na możliwości łatwiejszego i bardziej trwałego dostrajania się do najwyższych wibracji, doświadczania ich oraz zrozumienia wszelkich inspiracji, które od nich płyną, podczas gdy różne substancje halucynogenne dostrajają nas tylko do różnych poziomów świata astralnego, czyli świata emocjonalnych wyobrażeń. Lecz często ludzie Ci twierdzą, że to, czego doświadczyli, pochodzi ze świata wyższego. Dlaczego tak twierdzą? Powody są różne. Główny z nich to taki, że nie doświadczyli wibracji naprawdę wysokich, więc nie mają z czym porównać swoich doświadczeń.

 

Energia Wszechświata dała nam narzędzia i możliwości życia, rozwijania się i doskonalenia na trzeźwo i przytomnie, bez potrzeby stosowania używek. W dodatku te narzędzia są o wiele bardziej potężne i skuteczne niż używki i nie mają skutków ubocznych. Dodatkowo mamy je zawsze przy sobie, są bezpłatne i dostępne dla każdego. Warto je poznawać i rozwijać w sobie – to nasze wewnętrzne źródło mocy i możliwości.

 

Warto nauczyć się postrzegać świat, siebie i innych ludzi na trzeźwo i przytomnie. Można wówczas być bardzo skutecznym w funkcjonowaniu i działaniu. Można wówczas dostrzec i poczuć, jak przejawia się Boska energia na tym świecie i jak ten świat działa w oparciu o nią.  

Przytomna kreacja to zupełnie inny poziom skutecznego kreowania swojego życia w kierunku przez nas upragnionym, ale zawsze w zgodzie z naszym najwyższym dobrem. Takie osoby w życiu zawsze spełniają się i realizują. Ty też możesz nauczyć się tak funkcjonować.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

 

Dla uczestników online:

 1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
 3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
 4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® (regresje) w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

Jeśli zajęcia będą mogły się odbyć tylko w formie online (z uwagi na ew. obostrzenia czy lockdown), to zamiast sesji w parach będzie sesja grupowa poprowadzona przez Dariusza Logę.

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w regresji)


Inwestycja: 320 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest:

1) Zgłoszenie swojego uczestnictwa mailem na adres ezotericuss@post.pl

oraz

2) dokonanie wpłaty w wysokości 320 zł z dopiskiem "Warsztaty 17-18.12.2022" do dnia 16.12.2022 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga