Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA REGRESINGU 
Wysoka samoocena - warunkiem sukcesów i powodzenia w życiu prywatnym, a także w skutecznej pracy jako terapeuta Regresingu

16/01/2021

 

16-17-01.2021 Warsztaty online (przez Internet)

 

                                           Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Uwaga! Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, warsztaty odbędą się w formie online (przez internet).                                                                                                   Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Szkoła Regresingu 16-17.01.2021" (dane konta są podane                                             poniżej). Link do zajęć zostanie przesłany przez Facebook/Messenger tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

 

                                           Jeżeli chcesz:

 

  • nauczyć się, jak rozpoznawać poziom swojej samooceny w różnych obszarach swojego życia,
  • nauczyć się akceptować siebie i swoje życie niezależnie od czegokolwiek
  • nauczyć się pracować nad podnoszeniem poczucia własnej wartości, zarówno w swoim życiu prywatnym, jak i zawodowym
  • nauczyć się, jak podnosić swoją samoocenę, by zostać skutecznym Regreserem (dla tych, którzy chcą zostać Regreserami)
  • spędzić weekend online z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

 to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu® (sesje poprowadzi Dariusz Loga)

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Samoocena – jak sama nazwa wskazuje – to samo-ocenianie się, czyli zbiór wszelkich intencji, nastawień i wszelkich wyobrażeń o sobie samym.

W samo-ocenianiu się, na podstawie różnych przekonań, wartościujemy wszystko, co się wiąże z nami, dlatego samoocena to nic innego, jak nasz własny system wartości, w którym istnieje szereg wyobrażeń i przekonań o tym, na co zasługujemy, a na co nie, jak bardzo (bądź jak mało) jesteśmy cenni i wartościowi, jak bardzo jest cenne i wartościowe to, co oferujemy innym i na jak wysokie docenienie i wynagrodzenie zasługujemy, a także szereg innych wyobrażeń o naszej atrakcyjności bądź jej braku.

 

Ktoś by teraz mógł mi zarzucić – co ty opowiadasz, przecież ja świadomie o sobie dobrze myślę, a w moim życiu kreuje się zupełnie inaczej. Należy pamiętać jednak, że chodzi tutaj przede wszystkim o nasze podświadome wyobrażenia i przekonania, gdyż to nasza podświadomość steruje procesami kreacji. W konfrontacji między świadomością a podświadomością, to nasza podświadomość będzie kreować naszą rzeczywistość zgodnie z wyobrażeniami, które w niej są i w które ona wierzy i nie będzie brała pod uwagę naszych świadomych przekonań. Dlatego taka ważna jest praca nad zmianą wyobrażeń, które tkwią w naszej podświadomości.

Nasza samoocena ma wpływ absolutnie na wszystko. Nasze poczucie własnej wartości to centralny punkt (wyznacznik) jakości życia i funkcjonowania w każdej dziedzinie naszego życia.

 

Poczucie własnej wartości najczęściej jest zróżnicowane, czyli może być inne w sprawach zawodowych czy bogactwie, inne w związkach, a jeszcze inne np. w zdrowiu. I dlatego w tych dziedzinach życia, w których jest ono wyższe, wiedzie nam się lepiej, a w których jest niższe - gorzej. Poczucie naszej wartości to zbiór wyobrażeń o sobie, o swoich możliwościach, swojej zaradności, o tym, na co zasługujemy i w jakim stopniu, a na co nie zasługujemy. Poczucie własnej wartości działa dosłownie w myśl powiedzenia: „jak się cenisz, tak masz”.

 

Większość ludzi wywodzi się z domów, gdzie ogólna samoocena wszystkich nie była zbyt wysoka, krytyka w mniejszych lub większym stopniu była na porządku dziennym, a w toksycznych domach samoocena była zaniżania lub wręcz deptana. Dlatego warto, a nawet trzeba nad nią pracować i regularnie ją podnosić, aby osiągać coraz wyższą jakość życia i realizować swoje cele i marzenia. Na przykład w przypadku realizacji celów, jeśli podświadomie wierzymy, że zasługujemy na coś, czego bardzo chcemy, to nasza podświadomość materializuje wszystko szybko i sprawnie, by jak najszybciej przyciągnąć do naszego życia to, czego pragniemy. Zupełnie inaczej ma się sprawa, kiedy czegoś pragniemy, a istnieje w nas podświadomie ugruntowane przekonanie, że na to nie zasługujemy. Wtedy nasza podświadomość, chcąc być zgodna ze swoim negatywnym wyobrażeniem, używa różnych mechanizmów auto sabotażu, by zrobić wszystko co można, byśmy nigdy nie otrzymali tego, czego pragniemy. To przykład ludzi, którzy bardzo czegoś chcą, a nigdy nie udaje im się tego zrealizować.

W mojej pracy terapeutycznej bardzo często spotykałem ludzi, którzy mieli świetne pomysły na życie i biznesy i jedyny problem, jaki im przeszkadzał w realizacji tych pomysłów był taki, że ich samoocena była za niska w stosunku do tych pomysłów i celów, jakie sobie wyznaczali. Dlatego nigdy nie rezygnuj z marzeń, tylko podnieś swoją samoocenę do poziomu potrzebnego do ich realizacji.

 

Temat ten dotyczy również terapeutów. Każdy, kto chce zostać naprawdę skutecznym terapeutą Regresingu (i nie tylko), musi mieć samoocenę odpowiednio wysoką do wymogów tego zawodu. Terapeuta musi doceniać siebie pod każdym względem, musi być pewny siebie, a zarazem otwarty na inspiracje. Jego poczucie własnej wartości musi być na poziomie gwarantującym skuteczną pomoc w procesach terapii i być inspiracją i wzorem dla tych, którym pomaga. Terapeuta powinien być przykładem dla innych, więc to, co głosi, musi być zgodne z tym, jak żyje, co sobą reprezentuje i przejawia w swoim życiu. Tylko Regreser, który bazuje na docenieniu siebie i tego co robi, może być skuteczny i osiągać trwałe sukcesy, zarówno osobiste, jak i w pracy z ludźmi, gdyż kombinowanie typu manipulacje, walki, krytyka, ataki nigdy nie zaprocentują na dłuższą metę. Warto pamiętać, że bycie terapeutą to pasjonujący zawód, w którym każdy człowiek, z którym się pracuje, to swoistego rodzaju konfrontacja, podczas której ciągle jest weryfikowana samoocena terapeuty. Do przyszłych terapeutów (i nie tylko): niech każde spotkanie z Waszymi przyszłymi klientami (i jakimikolwiek osobami) będzie czynnikiem inspirującym Was do ciągłego podnoszenia samooceny, gdyż w budowaniu poczucia własnej wartości nie ma żadnych granic.

 

Na tym zajęciach nauczysz się, jak rozpoznawać poziom swojej samooceny w różnych obszarach swojego życia, jak akceptować siebie i jak pracować nad podnoszeniem poczucia własnej wartości, zarówno w swoim życiu prywatnym, jak i w pracy zawodowej (zwłaszcza jeśli pragniesz zostać Regreserem).

 

Miejsce zajęć:

Zajęcia ONLINE - przez Internet

Link do zajęć zostanie przesłany na Facebook/Messenger tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć w sobotę i niedzielę:

10.00-13.30 - Wykłady/ćwiczenia

13.30-14.30 - przerwa obiadowa

14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesja regresingu prowadzona przez Dariusza Logę


Inwestycja: 220 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Szkoła Regresingu 16-17.01.2021" do dnia 15.01.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

Zajęcia SZKOŁY REGRESINGU przeznaczone są zarówno dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą, jak i dla osób, które pragną zostać Regreserami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju. Zajęcia Szkoły Regresingu odbywają się co 2 miesiące, na przemian z nadal prowadzonymi przeze mnie zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

Uczestnictwo w co najmniej 12 zajęciach stacjonarnych (decyduje prowadzący), w których uczestnicy praktycznie uczą się Regresingu (prowadzą sesje Regresingu) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na Regresera.

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu Regresera, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu lub uczestniczyć dodatkowo w zajęciach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem.

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga