14-15.11.2020 Katowice

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Jeżeli jesteś osobą, która:

                                           pragnie nauczyć się pracować metodą Regresingu i wykorzystywać ją do własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do                                               uczestnictwa w zajęciach Szkoły Regresingu, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

                                   

                                           Kochani,

                                           We wrześniu z pełnym rozmachem ruszyła Szkoła Regresingu w Katowicach. W jej ramach dzielę się z Wami moją

                                           wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami związanymi ze sztuką Regresingu, które zdobyłem podczas mojej już 30-letniej praktyki jako            Regreser indywidualny i Grupowy oraz współautor książek Leszka Żądło o Regresingu.

Będziemy się tu uczyć wszelkich aspektów pracy z tą metodą Regresingu, takich jak m.in. rozwijanie empatii i pracy z intuicją, zdolności jasnowidzenia, rozwiązywania problemów, współpracy z Klientem itp. Oczywiście omówię też metody wspierające Regresing, takie jak praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami i energiami oraz nowość – praca z różdżką światła. Poruszymy też zagadnienie łączenia metody Regresingu z innymi technikami rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które pragną zostać Regreserami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju, jak i dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą.

Szkoła Regresingu obejmie cykl co najmniej 12 zajęć (z możliwością dodania kolejnych tematów). Będą się one odbywać co 2 miesiące w Katowicach, na przemian z nadal prowadzonymi przeze mnie w Bielsku-Białej zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Regresingiem oraz metodami wspierającymi Regresing, m.in. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp.
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka niniejszych zajęć:

Regresing niehipnotyczny to niezwykle skuteczna metoda wykorzeniania negatywnych wzorców, przekonań i mechanizmów z podświadomego umysłu. Jednak miejsce po starych wzorcach, mechanizmach i przekonaniach trzeba zastąpić czymś nowym. Jeżeli się tego nie zrobi, to prędzej czy później wrócimy do starych nawyków i przyzwyczajeń. Dlatego do wsparcia pozytywnych efektów pracy z regresingiem wykorzystujemy m.in. takie techniki, jak afirmacje, medytacje i modlitwy.

 

Afirmacja to pozytywna myśl, która przeczy negatywnej. Kiedy powtarzamy afirmację dłużej, umysł podświadomy zaczyna się z nią utożsamiać i końcu uznaje za swoją. Od tego momentu materializuje ją w naszym życiu. Warto dobrze opanować sztukę pracy z afirmacjami, nauczyć się zasad ich działania oraz taktyki pracy z nimi, gdyż nieumiejętne stosowanie afirmacji będzie po prostu nieskuteczne. W zasadzie wszystko na tym świecie działa podobnie jak afirmacje. Każda powtarzana sugestia, każde powtarzane doświadczenie prędzej czy później utrwala się w naszym umyśle i manifestuje oraz utrwala w życiu, dlatego warto skupiać uwagę tylko na tych pozytywnych, które przyniosą nam korzyść, a ignorować te negatywne, nie zasilać ich swoją energią ani uwagą.

 

Regresing niehipnotyczny wspaniale współdziała też z medytacjami. Istnieją rożnego rodzaju techniki medytacyjne i praktyczne wszystkie wspaniale współdziałają z regresingiem. W stanie medytacyjnym (alfa) wyciszamy się, świadomość zaczyna się rozszerzać i zaczynamy lepiej dostrzegać możliwości zmiany na lepsze, poukładania sobie tego, nad czym pracujemy oraz pojawiają się pomysły, jak zastosować je w życiu. Dobra medytacja dostraja nas do wyższych wibracji, a z ich poziomu wszystko wygląda inaczej. Wysokie wibracje doskonale potrafią pomóc w transformacji rzeczy, nad którymi pracujemy, inspirują nas oraz wspaniale prowadzą i pomagają podjąć właściwe kroki we wprowadzaniu pozytywnych zmian.

 

Kiedy pracujemy z Regresingiem niehipnotycznym, ogromne wsparcie w pracy nad sobą daje nam również modlitwa. Dla mnie modlitwa to nic innego, jak rozmowa pomiędzy mną a Wyższą Inteligencją (Bogiem, Wyższym Ja, Źródłem – nieważne, jak ją nazwiemy). Bez dobrego kontaktu z Wyższą Inteligencją nie ma możliwości prawdziwego, głębokiego rozwoju. Modlitwa uczy nas, jak rozmawiać, jak otrzymywać odpowiedzi i jak dać się prowadzić w życiu i rozwoju Wyższej Inteligencji (intuicji). Mądrość Boska (intuicyjna) jest większa od naszej. Dzięki temu, że poddajemy się jej prowadzeniu, przychodzą do nas inspiracje i pomysły, na które nigdy byśmy sami nie wpadli, używając jedynie intelektu i logicznego myślenia.

 

Na tych zajęciach będziemy się uczyć praktycznie, jak łączyć wszystkie te elementy w sposób harmonijny i używać ich tak, by przynosiły one pozytywne i skuteczne efekty w pracy nad sobą.


Miejsce zajęć:

Katowice, ul. Ligocka 5 (wejście od podwórka, po schodkach, naprzeciwko apteki)

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł)

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 220 zł od osoby

 

Na warsztaty proszę wziąć karimatę (+ ew. śpiwór/koc), luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl
 

Warunkiem uczestnictwa jest:

  • dokonanie przedpłaty w wysokości 50 PLN do 9.11.2020. Przedpłata jest bezzwrotna :(

 

Uwaga! Proszę o wpłacanie wyłącznie przedpłat, a nie całej kwoty.

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

Uczestnictwo w co najmniej 12 zajęciach (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na Regresera.

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu Regresera, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu lub uczestniczyć dodatkowo w zajęciach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem.
 

Zapraszam!

Darek Loga

 

14/11/2020

SZKOŁA REGRESINGU 
Regresing a afirmacje, medytacje i modlitwy - jak skutecznie je razem stosować

Podróż w głąb siebie...

Ezotericuss

 

Dariusz Loga

Regresing