Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA REGRESINGU 
Klucz do tajemnic umysłu - Regresing w praktyce

19/09/2020

19-20.09.2020 Katowice

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Jeżeli jesteś osobą, która:

  •                                    pragnie nauczyć się pracować metodą Regresingu i wykorzystywać ją do własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do                                       uczestnictwa w zajęciach Szkoły Regresingu, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.
  •                                    

                                           Kochani,

                                           Już po wakacjach, we wrześniu, z pełnym rozmachem rusza Szkoła Regresingu w Katowicach. W jej ramach będę dzielić się z Wami moją

                                           wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami związanymi ze sztuką Regresingu, które zdobyłem podczas mojej już 30-letniej praktyki jako            Regreser indywidualny i Grupowy oraz współautor książek Leszka Żądło o Regresingu.

Będziemy się tu uczyć wszelkich aspektów pracy z tą metodą Regresingu, takich jak m.in. rozwijanie empatii i pracy z intuicją, zdolności jasnowidzenia, rozwiązywania problemów, współpracy z Klientem itp. Oczywiście omówię też metody wspierające Regresing, takie jak praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami i energiami oraz nowość – praca z różdżką światła. Poruszymy też zagadnienie łączenia metody Regresingu z innymi technikami rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które pragną zostać Regreserami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju, jak i dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą.

Szkoła Regresingu obejmie cykl co najmniej 12 zajęć (z możliwością dodania kolejnych tematów). Będą się one odbywać co 2 miesiące w Katowicach, na przemian z nadal prowadzonymi przeze mnie w Bielsku-Białej zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Regresingiem oraz metodami wspierającymi Regresing, m.in. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp.
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

To pierwsze z cyklu zajęć w ramach Szkoły Regresingu.

Regresing to wspaniała, bardzo skuteczna metoda pracy ze sobą (rodzaj medytacji wykorzeniania), polegająca na oczyszczaniu podświadomości z wszelkiego rodzaju negatywnych mechanizmów, intencji i wzorców, które mają niekorzystny wpływ na nasze życie. Regresing jest skuteczny w praktycznie wszystkich obszarach naszego życia. Możemy pracować tą metodą, aby poprawić jakość naszego życia w temacie związków i relacji z rodziną i innymi ludźmi,  poprawy zdrowia, pracy zawodowej, finansów i wszelkich innych tematów.

Na zajęciach tych nauczysz się stosować Regresing zarówno do własnych potrzeb, jak i do pomagania innym.

Na zajęciach omówimy sobie wszelkie aspekty pracy tą metodą. Poruszymy tu zarówno zagadnienia związane z podstawami pracy z Regresingiem, jak i omówimy bardziej szczegółowo różnego rodzaju sposoby i techniki dotarcia do negatywnych wzorców tkwiących w ciele i umyśle. Będziemy je również ćwiczyć na przykładach praktycznych.

Nauczymy się właściwie rozpoznawać różnego rodzaju symptomy pojawiające się w trakcie sesji regresingu (mentalne, fizyczne, emocjonalne i energetyczne), odpowiednio je interpretować i z nimi pracować (np. rozpoznawanie i uwalnianie różnego rodzaju blokad świadomości, transów, hipnoz, zaślepień, ślubowań, wzorców karmicznych, bardzo silnych lęków, ucieczek w nieświadomość itp.)

Zajęcia te nauczą Cię, jak korzystać z Regresingu, aby pomagać sobie i innym w podnoszeniu jakości życia w każdym jego aspekcie.


Miejsce zajęć:

Katowice, ul. Ligocka 5 (wejście od podwórka, po schodkach, naprzeciwko apteki)

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł)

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 220 zł od osoby

 

Na warsztaty proszę wziąć karimatę (+ ew. śpiwór/koc), luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Uczestnictwo w cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na Regresera.
Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu Regresera, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu lub uczestniczyć dodatkowo w zajęciach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem.

 

Zapraszam!

Darek Loga