Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA REGRESINGU 
Intuicja i boskie prowadzenie w życiu oraz w terapii Regresingu

20/03/2021

20-21.03.2021 Warsztaty online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Kochani! Niestety zakaz zgromadzeń został przedłużony do 28 marca, wobec tego niniejsze warsztaty odbędą się tylko w formie online.

                                           Zajęcia odbędą się na Facebooku/Messengerze. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje.

 

                                           Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

                                           Jeżeli jesteś osobą, która pragnie nawiązać kontakt ze swoją intuicją oraz nauczyć się pracować metodą Regresingu i wykorzystywać ją do                                                   własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do uczestnictwa w zajęciach Szkoły Regresingu, które w praktyczny sposób                                                 nauczą Cię, jak to zrobić.

Jeżeli chcesz:

 • nawiązać kontakt ze swoją intuicją
 • nauczyć się ją rozróżniać w chaosie myśli i emocji
 • zaufać jej
 • korzystać z jej wsparcia i poddać się jej prowadzeniu
 • podejmować w życiu tylko korzystne decyzje, inspirowane podpowiedziami intuicji
 • nauczyć się korzystać z jej wsparcia i prowadzenia podczas prowadzenia sesji Regresingu oraz w pracy nad sobą i własnym rozwojem
 • spędzić weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

 to zapraszam Cię na te zajęcia, które w praktyczny sposób Cię tego nauczą.

                          

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Regresingiem oraz metodami wspierającymi Regresing, np. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp. (w zależności od tematu danych zajęć)
 • grupowe sesje Regresingu® - sesje będą prowadzone przez Dariusz Logę (w sesjach mogą brać tylko osoby znające regresing)

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

Nawet najmądrzejszy człowiek na świecie nigdy nie dorówna mądrości intuicyjnej (boskiej). Żyć, używając jedynie mądrości swojej i innych ludzi, a żyć i być otwartym na korzystanie z boskiej, intuicyjnej mądrości, to zupełnie inna jakość. Nieporównywalna! Intuicja to swoistego rodzaju „radio”, przez które przekazuje nam informacje nadświadomość (Bóg). Intuicja zna odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, potrafi rozwiązać każdy nasz problem, wie, w jaki sposób realizować nasze marzenia. Wie, co jest dla nas najlepsze i jeżeli jej tylko na to pozwolimy, to chętnie nas poprowadzi przez życie zgodnie  z naszym najwyższym dobrem. Intuicję ma każdy. Intuicja cały czas inspiruje każdego z nas, lecz niestety chaos codziennego życia, chaos emocji i natłok myśli czy chęć kontrolowania wszystkiego to tylko niektóre elementy, które powodują, że nie potrafimy rozróżnić w sobie intuicyjnych podpowiedzi i zaufać im. Nauka rozróżniania głosu intuicyjnego, ufania mu oraz poddawania się jego prowadzeniu została dawno wyparta przez systemy społeczne, religijne i państwowe.

Możesz się jednak nauczyć rozpoznawania głosu intuicyjnego w sobie, zaufania intuicji i ostatecznie tego, by dać się jej prowadzić.

 A jeżeli zamierzasz zostać Regreserem, to otwarcie się na intuicyjne inspiracje uważam za konieczność. Prowadzenie sesji Regresingu bez wsparcia intuicji jest jak loteria lotto – może jako terapeuta precyzyjnie określisz problem, a potem jeszcze dobierzesz skuteczną terapię, a może nie. W prowadzeniu sesji Regresingu rozpoznawanie problemów, określanie właściwego dla danego człowieka sposobu pracy nad sobą jest prostsze, skuteczniejsze i o niebo precyzyjniejsze, kiedy korzystamy z naszej intuicji.

Najwyższą formą otwartości na działanie intuicji w życiu, pracy nad sobą, a także w prowadzonych przez nas sesjach Regresingu jest tak naprawdę stanie się „narzędziem” w rękach intuicji, za pomocą którego to ona dokonuje procesu uzdrowienia.

I tego będziemy uczyć się na zajęciach.

 

Miejsce zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
 1. Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 2. Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 3. Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja Regresingu prowadzona przez Dariusza Logę (w sesji mogą brać udział tylko osoby, które znają Regresing)

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja Regresingu prowadzona przez Dariusza Logę (w sesji mogą brać udział tylko osoby, które znają Regresing)


Inwestycja: 220 zł od osoby

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Warsztaty 20-21.03.2021" do dnia 19.03.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

Zajęcia SZKOŁY REGRESINGU przeznaczone są zarówno dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą, jak i dla osób, które pragną zostać Regreserami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju. Zajęcia Szkoły Regresingu odbywają się co 2 miesiące, na przemian z nadal prowadzonymi przeze mnie zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

 

Uczestnictwo w co najmniej 12 zajęciach stacjonarnych (decyduje prowadzący), w których uczestnicy praktycznie uczą się Regresingu (prowadzą sesje Regresingu) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na Regresera.

 

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu Regresera, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu lub uczestniczyć dodatkowo w zajęciach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Dariusz Loga