Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA REGRESINGU 
Empatia - jak ją rozwijać i skutecznie stosować. 
Rozwijanie umiejętności właściwego odczytywania i nazywania wzorców swoich, jak i innych ludzi

15/05/2021

 

 

15-16.05.2021 Warsztaty online

 

                                           Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

                                           Jeżeli jesteś osobą, która pragnie rozwinąć swoją empatię i wykorzystywać ją do własnej pracy nad sobą lub jako terapeuta Regresingu, to                                                   zapraszam Cię do uczestnictwa w zajęciach Szkoły Regresingu, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Na tych warsztatach nauczysz się:

 • poznasz i zrozumiesz, co to jest empatia

 • jak się ją w sobie rozwija
 • jak się jej używa do rozpoznawania intencji i nastawień innych osób
 • jak jej używać do rozpoznawania i nazywania wzorców, mechanizmów, emocji itp.
 • jak używać empatii w rozmowie z drugim człowiekiem, by podczas negocjacji umieć odczytywać intencje, emocje i nastawienia rozmówcy
 • jak używać empatii prowadząc terapię
 • jak rozwijać własną inteligencję emocjonalną używając empatii na co dzień
 • jak rozwijać własną inteligencję emocjonalną używając empatii podczas prowadzenia terapii
 • spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na te zajęcia, które w praktyczny sposób Cię tego nauczą.

                          

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Regresingiem oraz metodami wspierającymi Regresing, np. praca z afirmacjami, medytacjami, 
 • grupowe sesje Regresingu® - sesje będą prowadzone przez Dariusz Logę (w sesjach mogą brać tylko osoby znające Regresing)

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

Empatia jest zdolnością rozpoznawania i współodczuwania stanów psychicznych i emocjonalnych innych osób. Empatia jest również zdolnością rozpoznawania i współodczuwania stanów energetycznych, wraz z ich przyczynami i skutkami. Empatia to również zdolność rozpoznawania wibracji oraz poziomów wibracyjnych ludzi, zwierząt, miejsc, przedmiotów itd. Empatia to zdolność rozpoznawania i współodczuwania wszelkich wzorców, mechanizmów, przekonań, wyuczonych reakcji, nastawień.

Empatia jest bardzo ważna w procesie kształtowania się naszej osobowości i dojrzałości (inteligencji) emocjonalnej. W miarę postępów w rozwoju duchowym zaczyna się też coraz bardziej rozwijać empatia związana z odczuwaniem informacji płynących z poziomów przyczynowych (intuicyjnych), a także z poziomów Budhi i atmicznych (oświeceniowych).  

Rozwijająca się w nas empatia działająca na różnych poziomach to przepustka do rozwijających się w nas dalszych zdolności, takich jak różne formy jasnowidzenia i inne zdolności parapsychiczne.

Empatia jest bardzo ważnym czynnikiem nie tylko związanym z pracą nas sobą. Bez empatii praktycznie nie można budować zdrowych relacji, opartych na wzajemnym zrozumieniu i poszanowaniu integralności drugiego człowieka.

Ludzie niewykazujący się żadną empatią to np. psychopaci i narcyzi. Ci, co mieli z nimi styczność, wiedzą najlepiej, jak problematyczne jest życie z takimi osobami. Potem najczęściej trzeba się z tego leczyć i uzdrawiać skutki relacji z takimi osobami.

Wiele problemów, np. rodzinnych bądź w związkach partnerskich,  opiera się właśnie na różnicy poziomu empatii domowników (partnerów) i niezrozumieniu przez nich emocji, myśli i potrzeb drugiego. W efekcie ten wrażliwszy dostaje po głowie, a ten mniej wrażliwy zastanawia się, o co mu chodzi.

Dobrze rozwinięta empatia ułatwia nam obcowanie z ludźmi, gdyż pozwala zrozumieć i poczuć, z jakimi intencjami podchodzi do nas dany człowiek i czego od nas będzie chciał, zanim jeszcze rozpocznie się rozmowa.

Empatia pozwala nam lepiej zrozumieć siebie, a zarazem drugiego człowieka i poszukać rozwiązań dobrych dla obu stron.

Również każdy, kto chce zostać terapeutą Regresingu, powinien mieć dobrze rozwiniętą empatię i stale ją rozwijać. Dlaczego? Ponieważ zawsze można ją jeszcze lepiej rozwinąć, a tym samym jeszcze lepiej pomagać swoim klientom.

Umiejętność właściwego odczytywania wzorców, nazywania ich, umiejętność właściwego odczytywania intencji klienta, zrozumienie położenia klienta, jego mentalności oraz potrzeb, a zarazem umiejętność poddawania się intuicyjnemu wsparciu i Bożemu prowadzeniu podczas prowadzenia terapii to bezcenny zbiór umiejętności dobrego terapeuty Regresingu, a nawet powiedziałbym, każdego terapeuty, bez względu na to, czym się zajmuje.

I tego będziemy uczyć się na zajęciach.

 

Miejsce zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
 1. Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 2. Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 3. Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja Regresingu prowadzona przez Dariusza Logę (w sesji mogą brać udział tylko osoby, które znają Regresing)

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja Regresingu prowadzona przez Dariusza Logę (w sesji mogą brać udział tylko osoby, które znają Regresing)


Inwestycja: 220 zł od osoby

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

1) dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Warsztaty 15-16.05.2021" do dnia 14.05.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu)

2) zgłoszenie mi na FB/Messengerze chęci uczestnictwa (wówczas będę dokładnie wiedział, komu wysłać zaproszenie, gdyż czasem niektórzy na FB tak samo się nazywają i łatwo o pomyłkę)

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

Zajęcia SZKOŁY REGRESINGU przeznaczone są zarówno dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą, jak i dla osób, które pragną zostać Regreserami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju. Zajęcia Szkoły Regresingu odbywają się co 2 miesiące, na przemian z nadal prowadzonymi przeze mnie zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

 

Uczestnictwo w co najmniej 12 zajęciach stacjonarnych (decyduje prowadzący), w których uczestnicy praktycznie uczą się Regresingu (prowadzą sesje Regresingu) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na Regresera.

 

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu Regresera, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu lub uczestniczyć dodatkowo w zajęciach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Dariusz Loga