Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA LOGRESINGU® 
Logresing a samouzdrawianie – moc uzdrawiania i samouzdrawiania w praktyce

06/04/2024

 

6-7.04.2024 Katowice + online

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Zmieniliśmy lokalizację. Zajęcia odbędą się ponowie na ulicy Ligockiej (szczegóły poniżej).

                                                                                   

                                           Jeżeli jesteś osobą, która:

                                           pragnie nauczyć się pracować metodą Logresingu® i wykorzystywać ją do własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do                                             uczestnictwa w zajęciach Szkoły Logresingu®, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

                                           Trzon metody bazuje na Regresingu Leszka Żądło i jest wzbogacony i rozbudowany o techniki i metody wprowadzone i rozwijane przeze                                                       mnie przez 30 lat mojej praktyki zawodowej.

 
Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej (online).
Wszyscy, którzy pragną uzyskać dyplom i planują zostać terapeutami, muszą uczestniczyć  w zajęciach stacjonarnych, gdyż tylko w ten sposób nauczą się metody w praktyce, zaś z ajęcia online są przede wszystkim dla tych, którzy pragną w nich uczestniczyć dla własnej wiedzy i rozwoju.
 

W Szkole Logresingu® uczymy się wszelkich aspektów pracy z tą metodą, takich jak m.in. rozwijanie empatii i pracy z intuicją, zdolności jasnowidzenia, rozwiązywania problemów, współpracy z Klientem itp. Oczywiście omówimy też metody wspierające Logresing®, takie jak praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami i energiami oraz nowość – praca z różdżką światła. Poruszymy też zagadnienie łączenia metody Logresingu® z innymi technikami rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które pragną zostać terapeutami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju, jak i dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą.

Szkoła Logresingu® obejmuje cykl co najmniej 12 zajęć (z możliwością dodania kolejnych tematów). Odbywają się one co 2 miesiące w Katowicach, na przemian z prowadzonymi przeze mnie w Bielsku-Białej zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Logresingiem® oraz metodami wspierającymi Logresing®, (np. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp.- w zależności od tematu danych zajęć)
  • sesje Logresingu® w parach


Tematyka niniejszych zajęć:

 

Zajęcia te będą kontynuacją wcześniejszych zajęć o temacie: „Logresing a samouzdrawianie - jak uwalniać się od chorób i dolegliwości”, podczas których skupiliśmy się głównie na teoretycznych podstawach i założeniach dotyczących sztuki uzdrawiania, siłą rzeczy mieliśmy więc mniej czasu na ćwiczenia praktyczne.

 

Niniejsze zajęcia poświęcimy głównie praktycznej nauce uzdrawiania innych oraz samouzdrawiania. Poruszymy też tematykę mowy ciała pod kątem chorób, czyli skupimy się też na tym, co ciało nam pokazuje, kiedy pojawiają się dolegliwości i choroby, jak to odczytywać i nauczyć się wykorzystywać w sztuce uzdrawiania.

 

Wiem, że wielu z Was posiada pewną praktyczną wiedzę na ten temat i używa różnych artefaktów pomocniczych w procesie uzdrawiania, proszę więc, abyście zabrali ze sobą na zajęcia wszystko to, czego używacie w stosowanych przez was praktykach (różdżki światła, wahadła itd.).

 

Poniżej dla przypomnienia tematyka poprzednich zajęć:

 

Żyjemy w świecie, w którym uczy się nas głównie medycznego podejścia do przyczyn powstawania chorób i sposobów ich leczenia. Wydaje nam się to naturalne, oczywiste. Większość ludzi wierzy, że wystarczy wyleczyć fizyczną stronę choroby i będzie się uleczonym. Niestety to jednak nie wystarczy. Każda choroba czy dolegliwość, która pojawia się na planie fizycznym, materialnym, zawsze ma swoje początki w sferze niematerialnej (czyli w sferze ducha, energii i emocji). Logresing to uwzględnia i podchodzi do procesu uzdrawiania holistycznie (czyli całościowo). Bierze pod uwagę nie tylko fizyczne leczenie widocznych skutków chorób, ale przede wszystkim skupia się na dotarciu do ich przyczyn, które powstały w świecie niematerialnym i na pracy nad nimi.

 

Ludzie leczący się nieholistycznie, korzystający tylko z klasycznej medycyny, skupiają się jedynie na leczeniu skutków swoich chorób. Często nie zdają sobie sprawy, że przyczyny ich chorób tkwią głębiej i trzeba je uzdrowić, w przeciwnym razie choroby będą wracały. Przykładem mogą być tu choroby onkologiczne. Ludzie dotknięci tego typu chorobami przechodzą operacje, radio- czy chemioterapie i mimo, iż często udaje im się wyjść z choroby, to nierzadko po paru latach doświadczają jej nawrotu w tej samej lub innej postaci. Dlaczego? Na tworzenie się chorób ogromny wpływ mają nasze intencje i nastawienie, jak również energie i emocje. Ludzie chorujący na raka są to często osoby pełne złości, agresji, ale też żalu, pretensji lub poczucia krzywdy. Te emocje w nich żyją i wytwarzają takie wibracje, które w perspektywie czasu przyczyniają się do rozwoju takich chorób jak rak. Najpierw dzieje się to w sferze energetycznej, duchowej, aż w końcu pojawia się na planie fizycznym – w ciele.

Nie są to oczywiście wszystkie przyczyny powstawania raka, ale bardzo częste. Nawet jeśli ktoś się wyleczy, ale nadal będzie wytwarzał toksyczne wibracje i przebywał w tego typu energiach, to znowu w jego organizmie wytworzy się stan chorobowy.

 

Choroba jest to rodzaj komunikatu płynącego z poziomu energetycznego naszego całego organizmu, że z czymś zabrnęliśmy za daleko, że jakiej wzorce, intencje czy mechanizmy są tak destruktywne, że wpływają już na zdrowie naszego ciała. Że została przekroczona granica, poza którą organizm nie potrafi się już sam bronić. Nie potrafi trwać w swoim stanie naturalnym, czyli zdrowiu.

Choroba to komunikat, że dalej wstęp wzbroniony. Wielu ludzi jednak nie słucha tego komunikatu. Co więcej, zanim pojawi się konkretna choroba, to dużo wcześniej dostajemy sygnały somatyczne (mowa ciała), że coś jest nie tak. Na początku są one zazwyczaj subtelne i niestety w większości lekceważone. Dopiero jak zrobi się poważnie, ludzie zaczynają coś ze sobą robić (leczyć się, zmieniać nawyki itp.).

Somatyka, czyli mowa ciała, to obszerna wiedza, która pozwala poznać duchowe, energetyczne i emocjonalne przyczyny chorób i na zajęciach poświęcimy temu zagadnieniu sporo czasu.

 

Choroby są skutkiem niekorzystnych, negatywnych, złych, a czasem nawet bardzo podłych intencji i nastawień, jakie mamy w stosunku do siebie, dlatego proces leczenia bezwzględnie wiąże się ze zmianą intencji i nastawień, bez tego ani rusz.

Nie można mieć złych intencji i jednocześnie wyzdrowieć. Jeśli chcemy być zdrowi, muszą być w nas intencje sprzyjające zdrowiu i zdrowemu trybowi życia.

Pracując z ludźmi, zdziwilibyście się, ile osób w swoich podświadomych umysłach ma wiele różnych ukrytych (a czasem nawet jawnych) intencji, by chorować i niechęci do bycia zdrowym. Dla wielu ludzi choroba to dobry interes, by nie pracować, wyłudzać korzyści materialne, litość, współczucie, opiekę, a nawet miłość czy choćby zwracać na siebie uwagę. Często ludzie Ci wierzą, że gdy będą zdrowi, to stracą to wszystko i bez choroby tego nie osiągną. Dopiero gdy poprzez pracę nad sobą uświadamiają sobie, że mogą być zdrowi i jednocześnie to wszystko mieć, sytuacja z ich zdrowiem ulega poprawie.

Zdrowie wymaga często porzucenia wielu złych, niekorzystnych, a nawet destrukcyjnych nawyków, które mu nie służą, lecz ludzie nie chcą się ich pozbywać, bo są one dla nich przyjemne, czują się do nich przywiązani.

 

Nasze zdrowie zależy też od naszej samooceny, przekonania, że na nie zasługujemy zawsze i w każdym wieku. Np. istnieje powszechne społeczne przekonanie, że w pewnym wieku trzeba chorować. Że to naturalne i oczywiste i nie da się tego uniknąć. A przecież są osoby, które mimo bardzo dojrzałego wieku cieszą się dobrym zdrowiem. Są one dowodem na to, że jest to możliwe i zależy tylko od nas i naszych podświadomych przekonań, intencji i nastawień dotyczących zdrowia.

 

Na zajęciach mocno skupimy się na nauce wykorzystywania planu mentalnego, uczuciowego i przede wszystkim umiejętności właściwego przepływu energii w procesach uzdrawiania zarówno u siebie, jak i u innych. Nauczymy się wykorzystywać również do tego sferę nadświadomą i siłę modlitwy.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych:

Katowice, ul. Ligocka 5, wejście na parterze od podwórka, po schodkach, naprzeciwko apteki.

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona, nowe osoby proszę o wcześniejsze zapisy.

 

Dla uczestników online:

  1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
  2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
  3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
  4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.

 

Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota/niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa (obiad dla chętnych, nie wchodzi w cenę zajęć)

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Na warsztaty proszę wziąć karimatę (+ ew. śpiwór/koc), luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. Jeśli posiadasz artefakty pomocne w sesjach uzdrawiania (np. różdżka światła, wahadełka itp.), również weź je ze sobą.

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Inwestycja: 350 zł od osoby

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach. 

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 350 zł z dopiskiem "Szkoła Logresingu 6-7.04.2024" do dnia 5.04.2024 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu). Dane konta są podane poniżej. Link do zajęć zostanie przesłany tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

 

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Warunkiem koniecznym do otrzymania dyplomu i prawa do prowadzenia praktyki indywidualnej jest:

1) uczestnictwo w cyklu co najmniej 12 zajęć (ostateczną decyzję podejmuje prowadzący w zależności od wiedzy i poziomu umiejętności uczestnika) 

2) oraz pozytywne przejście weryfikacji.

 

Docelowo szkoła będzie III etapowa:

I etap – podstawowy, dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą indywidualnym bądź stosować metodę dla własnej pracy nad sobą.
II etap – dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą grupowym
III etap – ekspercki – dla tych, którzy pragną stać się mistrzami w fachu – indywidualne prowadzenie, pod moim okiem na moich zajęciach
 
Na razie jesteśmy w trakcie etapu I (od września 2022).

 

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu oraz uczestniczyć dodatkowo w zajęciach lub wczasach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach.

Osoby nie zainteresowane dyplomem mogą uczestniczyć w dowolnych wybranych przez siebie zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga