Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA LOGRESINGU® 
Logresing a praca z energiami - jak je skutecznie stosować? 

18/11/2023

 

18-19.11.2023 Katowice + online

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                                                                    

                                           Jeżeli jesteś osobą, która:

                                           pragnie nauczyć się pracować metodą Logresingu® i wykorzystywać ją do własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do                                             uczestnictwa w zajęciach Szkoły Logresingu®, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

                                           Trzon metody bazuje na Regresingu Leszka Żądło i jest wzbogacony i rozbudowany o techniki i metody wprowadzone i rozwijane przeze                                                       mnie przez 30 lat mojej praktyki zawodowej.

 
Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej (online).
Wszyscy, którzy pragną uzyskać dyplom i planują zostać terapeutami, muszą uczestniczyć  w zajęciach stacjonarnych, gdyż tylko w ten sposób nauczą się metody w praktyce, zaś z ajęcia online są przede wszystkim dla tych, którzy pragną w nich uczestniczyć dla własnej wiedzy i rozwoju.
 

W Szkole Logresingu® uczymy się wszelkich aspektów pracy z tą metodą, takich jak m.in. rozwijanie empatii i pracy z intuicją, zdolności jasnowidzenia, rozwiązywania problemów, współpracy z Klientem itp. Oczywiście omówimy też metody wspierające Logresing®, takie jak praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami i energiami oraz nowość – praca z różdżką światła. Poruszymy też zagadnienie łączenia metody Logresingu® z innymi technikami rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które pragną zostać terapeutami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju, jak i dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą.

Szkoła Logresingu® obejmuje cykl co najmniej 12 zajęć (z możliwością dodania kolejnych tematów). Odbywają się one co 2 miesiące w Katowicach, na przemian z prowadzonymi przeze mnie w Bielsku-Białej zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Logresingiem® oraz metodami wspierającymi Logresing®, (np. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp.- w zależności od tematu danych zajęć)
 • sesje Logresingu® w parach


Tematyka niniejszych zajęć:

Świat energii to ogromny świat nieprzejawiony, w którym nasze zmysły zewnętrzne, takie jak dotyk, smak, wzrok, słuch czy węch, do niczego nam się nie przydadzą, gdyż są to narzędzia świata przejawionego. Dopiero rozwój zmysłów wewnętrznych umożliwia nam coraz lepsze wyczuwanie, a z czasem postrzeganie poszczególnych płaszczyzn świata energetycznego. Każdy umysł posiada zmysły wewnętrzne, jednak nie każdy rozwija w sobie te zmysły i w związku z tym nie każdy ich używa.

Warto wiedzieć, że w świecie energetycznym dzieje się absolutna większość naszej aktywności – nieważne, czy robimy to świadomie czy nie. Plan fizyczny jest po prostu zmaterializowaną manifestacją naszych intencji i nastawień, a w związku z tym tego, co kreujemy i jego jakości. Wszystko to, co się kreuje w naszym życiu materialnym, wcześniej zaistniało i przeszło pewne procesy w świecie energetycznym.

To właśnie tam powstają nasze intencje i nastawienia. Te, które są zgodne z najwyższym dobrem, pomagają nam poznawać rzeczywistość, świat energetyczny, materialny, prawa kreacji takimi, jakie one naprawdę są. Intencje i nastawienia niezgodne z najwyższym dobrem powodują to, że wytwarzamy bądź przejmujemy od innych bardzo dużo różnych wyobrażeń i przekonań. Czym one są? Niczym innym, jak sztucznym odbiciem rzeczywistości – jak obraz w lustrze. Można też użyć przykładu prawdziwych i sztucznych kwiatów, gdzie sztuczne kwiaty są tylko plastikową wykreowaną formą, przypominającą naturalne kwiaty – ale nimi nie są.

Wychowaliśmy się w kulturze, która przecenia intelekt, a nie docenia umysłu, serca, intuicji, praw kreacji oraz przejawów i działania świata energetycznego. Trudno w tak ubogi sposób nauczyć się właściwie i holistycznie (całościowo) postrzegać świat i rządzące nim procesy. A żyjemy w doskonałym świecie, ale nie będziemy umieli doskonale w nim funkcjonować, dopóki nie zaczniemy go doskonale postrzegać.

Jak dostrzec różnicę pomiędzy wyobrażeniami a rzeczywistością? To również pewien proces, który jest niemożliwy bez rozwoju kontaktu z intuicją.

Rozwijając się duchowo, nie tylko uzdrawiamy siebie, wyzwalając się z różnych wyobrażeń i ograniczających przekonań, lecz uwalniamy również wielkie zasoby energii zablokowane przez wzorce przeżywania – np. negatywnych emocji (lęku, poczucia winy itd.), aż po różnego rodzaju traumy.

W praktyce parapsychicznej pracujemy nie tylko z podświadomością oraz na poziomie czakramów (centrów energetycznych), ale również na poziomie wszystkich ciał, jakie posiadamy, a jest ich siedem:

 • fizyczne,
 • eteryczne,
 • astralne,
 • mentalne,
 • przyczynowe,
 • buddhi
 • atmiczne.

Im bardziej będziesz ich świadomy, im bardziej będziesz rozumiał, jak funkcjonują i jak działać na ich poziomie, tym skuteczniejsza będzie Twoja praktyka.

Na zajęciach będziemy uczyć się poznawać i rozwijać zmysły wewnętrzne, niezbędne do postrzegania i działania w świecie energetycznym. Będziemy się uczyć skutecznych działań z poziomu świata energii. Będziemy się uczyć, jak uruchamiać i stosować skutecznie procesy energetyczne w uzdrawianiu siebie i innych. Będziemy się uczyć, jak stać się kanałem (narzędziem), przez który płyną najwyższe wibracje i energie, które dokonują procesów uzdrowienia.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych:

Katowice, ul. Porcelanowa 23 - III piętro, pokój nr A1/315 (wejście od strony restauracji Prodiż do wind, wjazd windą towarową na 3. piętro, dalej wzdłuż korytarza, pokój będzie po prawej stronie). W razie problemów ze znalezieniem pokoju proszę dzwonić do: Anna Giniewicz tel. 504-018-575

Parking płatny 6 zł/h (pierwsza godzina bezpłatna), ale w okolicy są też bezpłatne miejsca do parkowania.

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł), proszę jednak sprawdzić, czy w pobliskim klubie P23 nie jest planowany koncert, bo może być wówczas głośno w nocy.

 

Dla uczestników online:

 1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
 3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
 4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.

 

Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota/niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Na warsztaty proszę wziąć karimatę (+ ew. śpiwór/koc), luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Inwestycja: 350 zł od osoby

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach. 

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 350 zł z dopiskiem "Szkoła Logresingu 18-19.11.2023" do dnia 17.11.2023 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu). Dane konta są podane poniżej. Link do zajęć zostanie przesłany tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

 

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Warunkiem koniecznym do otrzymania dyplomu i prawa do prowadzenia praktyki indywidualnej jest:

1) uczestnictwo w cyklu co najmniej 12 zajęć (ostateczną decyzję podejmuje prowadzący w zależności od wiedzy i poziomu umiejętności uczestnika) 

2) oraz pozytywne przejście weryfikacji.

 

Docelowo szkoła będzie III etapowa:

I etap – podstawowy, dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą indywidualnym bądź stosować metodę dla własnej pracy nad sobą.
II etap – dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą grupowym
III etap – ekspercki – dla tych, którzy pragną stać się mistrzami w fachu – indywidualne prowadzenie, pod moim okiem na moich zajęciach
 
Na razie jesteśmy w trakcie etapu I (od września 2022).

 

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu oraz uczestniczyć dodatkowo w zajęciach lub wczasach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach.

Osoby nie zainteresowane dyplomem mogą uczestniczyć w dowolnych wybranych przez siebie zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga