Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA LOGRESINGU® 
Logresing a czakroterapia - jak je razem stosować? 

09/09/2023

 

9-10.09.2023 Katowice + online

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                                                                    

                                           Jeżeli jesteś osobą, która:

                                           pragnie nauczyć się pracować metodą Logresingu® i wykorzystywać ją do własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do                                             uczestnictwa w zajęciach Szkoły Logresingu®, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

                                           Trzon metody bazuje na Regresingu Leszka Żądło i jest wzbogacony i rozbudowany o techniki i metody wprowadzone i rozwijane przeze                                                       mnie przez 30 lat mojej praktyki zawodowej.

 
Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej (online).
Wszyscy, którzy pragną uzyskać dyplom i planują zostać terapeutami, muszą uczestniczyć  w zajęciach stacjonarnych, gdyż tylko w ten sposób nauczą się metody w praktyce, zaś z ajęcia online są przede wszystkim dla tych, którzy pragną w nich uczestniczyć dla własnej wiedzy i rozwoju.
 

W Szkole Logresingu® uczymy się wszelkich aspektów pracy z tą metodą, takich jak m.in. rozwijanie empatii i pracy z intuicją, zdolności jasnowidzenia, rozwiązywania problemów, współpracy z Klientem itp. Oczywiście omówimy też metody wspierające Logresing®, takie jak praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami i energiami oraz nowość – praca z różdżką światła. Poruszymy też zagadnienie łączenia metody Logresingu® z innymi technikami rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które pragną zostać terapeutami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju, jak i dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą.

Szkoła Logresingu® obejmuje cykl co najmniej 12 zajęć (z możliwością dodania kolejnych tematów). Odbywają się one co 2 miesiące w Katowicach, na przemian z prowadzonymi przeze mnie w Bielsku-Białej zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Logresingiem® oraz metodami wspierającymi Logresing®, (np. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp.- w zależności od tematu danych zajęć)
 • sesje Logresingu® w parach


Tematyka niniejszych zajęć:

Pracę z Logresingiem doskonale można łączyć z innymi terapiami. Jedną z takich metod jest czakroterapia, czyli praca z czakramami – ich odblokowywanie, oczyszczanie, harmonizowanie i rozwijanie. Czakramy to centra psychoenergetyczne znajdujące się w naszej strukturze energetycznej, które rozprowadzają i modyfikują energię zarówno w naszym ciele fizycznym, jak i we wszystkich naszych ciałach energetycznych.

Każdy z nas posiada siedem czakr głównych i cały szereg czakr pobocznych.

 

Główne czakramy to:

 • czakram korony,
 • czakram trzeciego oka,
 • czakram gardła,
 • czakram serca,
 • czakram splotu słonecznego,
 • czakram brzucha
 • czakram podstawy.

 

Każdy z tych czakramów odpowiedzialny jest za określone, charakterystyczne dla danego czakramu cechy urzeczywistnienia (np. harmonia, poczucie bezpieczeństwa, miłość itp.). Aby nasze czakramy działały na 100% swoich mocy, to konieczne jest pełne urzeczywistnienie wszystkich cech, za które dany czakram odpowiada. To oczywiście też warunek dobrego życia i przejawiania się.

 

Na zajęciach szczegółowo powiemy sobie o cechach urzeczywistnienia, za które odpowiadają poszczególne czakramy, a także będziemy uczyli się, jak je rozwijać.

Z harmonijnego rozwoju czakramów wyciągamy różne korzyści, gdyż wiążą się z nimi niezwykłe możliwości i moce wewnętrzne.

Niestety pobyt w łonie mamy, poród, wychowanie, procesy współczesnego życia, a także mnóstwo różnych negatywnych i ograniczających programów, które nabyliśmy w poprzednich wcieleniach, a które tkwią na naszej podświadomości, blokują nasze czakramy, spowalniają ich aktywność, a przez to i moc przejawiania się na wielu płaszczyznach.

Dlatego do pracy nad sobą warto włączyć umiejętności oczyszczania i rozwijania swoich czakramów – czyli czakroterapię.

Czakroterapia wspaniale uzupełnia się z terapiami regresywnymi, gdyż terapie regresywne uwalniają nas od negatywnych programów i związanych z nimi blokad energetycznych, które tkwią nie tylko w naszej podświadomości, ale i w naszej strukturze energetycznej, blokując również działanie czakramów i ich możliwości przejawiania się.

Z drugiej strony osoby, które uczestniczą w terapiach regresywnych, wiedzą doskonale, jak bardzo rozwinięte czakramy pomagają w regresji i uwalnianiu się od ograniczeń, np. działanie rozwiniętego trzeciego oka powoduje lepsze wglądy energetyczne w strukturę człowieka, a co za tym idzie, potrafimy z dużą łatwością widzieć i nazywać wiele ukrytych w człowieku wzorców, nazywać je, rozpoznawać ich treść i działanie, rozumieć związane z tym intencje. Dzięki temu dużo łatwiej i sprawniej uwalniamy siebie bądź klientów od różnych obciążeń, ograniczeń i wewnętrznych „demonów”.

Praca z czakramami wspaniale wspiera efekty pracy z medytacją oraz afirmacjami – pomaga przyspieszyć osiąganie swoich celów w tym zakresie oraz doskonale wspiera nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne, dlatego zawsze warto łączyć ją z pracą z Logresingiem i innymi terapiami regresywnymi.

Istnieją również czakramy zewnętrzne, np. czakramy ziemi, które także możemy wykorzystywać do wzmacniania i harmonizowania naszej struktury energetycznej.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych:

Katowice, ul. Porcelanowa 23 - III piętro, pokój nr A1/315 (wejście od strony restauracji Prodiż do wind, wjazd windą towarową na 3. piętro, dalej wzdłuż korytarza, pokój będzie po prawej stronie). W razie problemów ze znalezieniem pokoju proszę dzwonić do: Anna Giniewicz tel. 504-018-575

Parking płatny 6 zł/h (pierwsza godzina bezpłatna), ale w okolicy są też bezpłatne miejsca do parkowania.

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł), proszę jednak sprawdzić, czy w pobliskim klubie P23 nie jest planowany koncert, bo może być wówczas głośno w nocy.

 

Dla uczestników online:

 1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
 3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
 4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.

 

Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota/niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Na warsztaty proszę wziąć karimatę (+ ew. śpiwór/koc), luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Inwestycja: 350 zł od osoby

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach. 

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 350 zł z dopiskiem "Szkoła Logresingu 9-10.09.2023" do dnia 8.09.2023 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu). Dane konta są podane poniżej. Link do zajęć zostanie przesłany tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

 

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Warunkiem koniecznym do otrzymania dyplomu i prawa do prowadzenia praktyki indywidualnej jest:

1) uczestnictwo w cyklu co najmniej 12 zajęć (ostateczną decyzję podejmuje prowadzący w zależności od wiedzy i poziomu umiejętności uczestnika) 

2) oraz pozytywne przejście weryfikacji.

 

Docelowo szkoła będzie III etapowa:

I etap – podstawowy, dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą indywidualnym bądź stosować metodę dla własnej pracy nad sobą.
II etap – dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą grupowym
III etap – ekspercki – dla tych, którzy pragną stać się mistrzami w fachu – indywidualne prowadzenie, pod moim okiem na moich zajęciach
 
Na razie jesteśmy w trakcie etapu I.

 

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu oraz uczestniczyć dodatkowo w zajęciach lub wczasach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach.

Osoby nie zainteresowane dyplomem mogą uczestniczyć w dowolnych wybranych przez siebie zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga