Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

SZKOŁA LOGRESINGU® 
Jak wykorzystywać pracę z ciałem w terapii Logresingu

08/06/2024

 

8-9.06.2024 Katowice + online

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

                                       

                                           Jeżeli jesteś osobą, która:

                                           pragnie nauczyć się pracować metodą Logresingu® i wykorzystywać ją do własnego rozwoju bądź też pomagania innym, to zapraszam Cię do                                             uczestnictwa w zajęciach Szkoły Logresingu®, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

                                           Trzon metody bazuje na Regresingu Leszka Żądło i jest wzbogacony i rozbudowany o techniki i metody wprowadzone i rozwijane przeze                                                       mnie przez 30 lat mojej praktyki zawodowej.

 
 
Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej (online).
Wszyscy, którzy pragną uzyskać dyplom i planują zostać terapeutami, muszą uczestniczyć  w zajęciach stacjonarnych, gdyż tylko w ten sposób nauczą się metody w praktyce, zaś z ajęcia online są przede wszystkim dla tych, którzy pragną w nich uczestniczyć dla własnej wiedzy i rozwoju.
 

W Szkole Logresingu® uczymy się wszelkich aspektów pracy z tą metodą, takich jak m.in. rozwijanie empatii i pracy z intuicją, zdolności jasnowidzenia, rozwiązywania problemów, współpracy z Klientem itp. Oczywiście omówimy też metody wspierające Logresing®, takie jak praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami i energiami oraz nowość – praca z różdżką światła. Poruszymy też zagadnienie łączenia metody Logresingu® z innymi technikami rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które pragną zostać terapeutami i w przyszłości pomagać innym w rozwoju, jak i dla osób, które uzyskaną tu wiedzę i umiejętności pragną wykorzystać do własnej pracy nad sobą.

Szkoła Logresingu® obejmuje cykl co najmniej 12 zajęć (z możliwością dodania kolejnych tematów). Odbywają się one co 2 miesiące w Katowicach, na przemian z prowadzonymi przeze mnie w Bielsku-Białej zajęciami związanymi z rozwojem duchowym.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są techniki pracy z Logresingiem® oraz metodami wspierającymi Logresing®, (np. praca z afirmacjami, medytacjami, wahadełkowanie, praca z czakramami, energiami, różdżką światła itp.- w zależności od tematu danych zajęć)
  • sesje Logresingu® w parach


 

Tematyka niniejszych zajęć:

Praca z ciałem to kolejny z bardzo ważnych tematów, który można wykorzystywać w pracy z Logresingiem. W Szkole Logresingu będziemy się uczyć, jak łączyć pracę z ciałem z terapią Logresingu, jak  pomagać innym i odczytywać wzorce od strony mowy ciała.

 

Mowa ciała to nie tylko wiedza o tym, jak odczytywać różne rzeczy poprzez postawę ciała czy to, jak ciało reaguje na różnego rodzaju emocje, sytuacje i wydarzenia. Mowa ciała ma dużo głębszy wymiar.

 

Każdy człowiek posiada siedem ciał energetycznych – fizyczne, eteryczne, astralne, mentalne, przyczynowe, atmiczne i buddhi. Dużo ludzi podchodzi do ciała fizycznego jako do czegoś rozdzielonego od ducha, czegoś co niby jest z nim powiązane, ale jakby działało osobno. To wielki błąd, ponieważ tak naprawdę wszystkie 7 ciał to ciała duchowe, z tą tylko różnicą, że ciało fizyczne jest po prostu najbardziej zagęszczone atomowo, w związku z czym rządzi się swoimi prawami i przejawia pewny rzeczy nieco inaczej, niż pozostałe 6 ciał. Jednak tak jak w pozostałych 6 ciałach, ciało fizyczne reaguje na wszystko, co się w nas dzieje, kodują się w nim emocje, wzorce, mechanizmy, a nawet intencje i przekonania i pozostawiają w nim swój ślad. Na przykład mnóstwo osób wywodzących się z toksycznych domów odczuwa ogromnie silne lęki. Czując te lęki, często skarżą się na to, iż siła tych lęków jest taka, że aż drżą im mięśnie. Ktoś by powiedział – no tak, nerwica lękowa. I to zazwyczaj jest to prawdą. Ale precyzyjniej rzecz ujmując, są to lęki, które silnie pokodowały się w mięśniach na poziomie komórkowym. Kiedy taki człowiek zaczyna się bać, lęki pokodowane w ciele uaktywniają się, powodując drżenie mięśni.

 

Istnieje coś takiego, jak mapa ciała, która najczęściej jest opisem tego, jakie negatywne wzorce kodują się w poszczególnych częściach ciała i jakie powodują dolegliwości, a z czasem choroby. Tego typu wiedzy dotyczącej mowy ciała używa się najczęściej, najczęściej o tym pisze i z tym pracuje. Jednakże ciało jest odbiciem tak naprawdę wszystkiego, co się w nas dzieje – naszych uczuć, doświadczanych emocji, stanów wibracyjnych, energetycznych, mentalnych itp. Warto nauczyć się tej wiedzy, gdyż w pracy nad sobą i w terapiach z innymi ludźmi można dojść, zrozumieć, nazwać i przepracować również wiele wzorców psychoenergetycznych, pracując z ciałem. Dlatego w terapii z Logresingiem możemy wykorzystywać techniki dotyku i masażu i uczyć się, jak od tej strony pomóc człowiekowi, rozpoznawać jego wzorce, pomóc mu zrozumieć i przepracowywać jego ograniczenia. Terapia pracy z ciałem i masażem już na dzień dobry pokazuje wiele rzeczy, np. nastawienie danego człowieka do ciała, dotyku, bliskości, różnego rodzaju lęki i ograniczenia z tym związane.

 

Podczas połączenia terapii Logresingu z masażem klient poddaje się nie tylko przyjemności masażu, ale masaż może również ujawnić i rozładować napięcia, zablokowane punkty energetyczne w ciele, ujawnić różnego rodzaju blokady energetyczne, negatywne wzorce, a nawet węzły karmiczne, chociaż z przepracowaniem tych ostatnich to już dużo poważniejsza sprawa, gdyż z reguły silne węzły karmiczne wymagają wypalenia, ale pomniejsze i słabsze możemy spokojnie ujawnić masażem i odreagować w terapii. Warto terapię Logresingu poznać od tej strony, pracując z ciałem i rozpoznawać wzorce swoje i klientów przejawiające się bezpośrednio w ciele i również z tego poziomu je uzdrawiać.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych:

Katowice, ul. Ligocka 5, wejście na parterze od podwórka, po schodkach, naprzeciwko apteki.

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona, nowe osoby proszę o wcześniejsze zapisy.

 

Dla uczestników online:

  1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
  2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
  3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
  4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.

 

Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z  Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota/niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa (obiad dla chętnych, nie wchodzi w cenę zajęć)

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Na warsztaty proszę wziąć karimatę (+ ew. śpiwór/koc), luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. Można wziąć też olejki do masażu, a dla odważnych -  stroje kąpielowe :).

Informacje i zapisy:
Dariusz Loga, tel. 501-322-177
Anna Giniewicz tel. 504-018-575
E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Inwestycja: 350 zł od osoby

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach. 

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 350 zł z dopiskiem "Szkoła Logresingu 8-9.06.2024" do dnia 7.06.2024 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu). Dane konta są podane poniżej. Link do zajęć zostanie przesłany tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

 

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Warunkiem koniecznym do otrzymania dyplomu i prawa do prowadzenia praktyki indywidualnej jest:

1) uczestnictwo w cyklu co najmniej 12 zajęć (ostateczną decyzję podejmuje prowadzący w zależności od wiedzy i poziomu umiejętności uczestnika) 

2) oraz pozytywne przejście weryfikacji.

 

Docelowo szkoła będzie III etapowa:

I etap – podstawowy, dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą indywidualnym bądź stosować metodę dla własnej pracy nad sobą.
II etap – dla wszystkich, którzy chcą zostać terapeutą grupowym
III etap – ekspercki – dla tych, którzy pragną stać się mistrzami w fachu – indywidualne prowadzenie, pod moim okiem na moich zajęciach
 
Na razie jesteśmy w trakcie etapu I (od września 2022).

 

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu oraz uczestniczyć dodatkowo w zajęciach lub wczasach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach.

Osoby nie zainteresowane dyplomem mogą uczestniczyć w dowolnych wybranych przez siebie zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga