Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Szacunek i wyrozumiałość dla siebie

19/03/2022

Warsztaty: 19-20.03.2022 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Bielsku-BIałej, jak i w formie online (przez internet). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 270 zł z dopiskiem                                               "Warsztaty 19-20.03.2022" (dane konta są podane poniżej). Link do zajęć zostanie przesłany przez Facebook/Messenger tuż przed zajęciami                                               każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                           W przypadku ogłoszenia lockdownu zajęcia będą tylko w formie online. Poinformujemy wówczas o takiej zmianie.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • Nauczysz się, jak szanować siebie
 • Nauczysz się, jak być dla siebie wyrozumiałym 
 • Nauczysz się otaczać się ludźmi, którzy będą Cię szanować
 • Nauczysz się przebaczać sobie i być dla siebie dobrym
 • Oduczysz się krytyki wobec siebie samego
 • Nauczysz się patrzeć na siebie ze zrozumieniem i życzliwością i kreować swoje życie zgodnie ze swoim najwyższym dobrem                      
 • Spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje regresywne



TEMATYKA ZAJĘĆ:

Szacunek to jedna z trzech głównych cech wysokiego poczucia własnej wartości, poza miłością i akceptacją. Niestety w naszym społeczeństwie na każdym kroku widać wyraźny deficyt tej jakże ważnej cechy urzeczywistnienia. W Polsce niemalże na przysłowiowym każdym rogu ulicy słyszę: „Rodzina jest najważniejsza. Trzeba ją założyć. To sens życia” itd. Niestety nie idzie za tym jakość. Szkoda, że na każdym rogu ulicy nie słyszę np.: „Muszę zadbać o to, by członkowie mojej rodziny byli szczęśliwi i spełnieni. Muszę zadbać o to, by byli otoczeni miłością. Będę ich szanował i uczył szacunku do siebie i innych” itd. Tego typu rozważania jest zdecydowanie trudniej usłyszeć. Większość ludzi w Polsce niestety wywodzi się z mniej lub bardziej toksycznych rodzin, w których nie było szacunku wcale lub był on na bardzo niskim poziomie. Dziecko dorastające w takiej rodzinie najczęściej nie miało wokół siebie dobrych wzorów do naśladowania. Nie czuło się w pełni szanowane. Nie nauczyło się ono szacunku ani do siebie, ani do najbliższych. Nauczyło się natomiast żyć w niespełnionym poczuciu i pragnieniu bycia traktowanym z szacunkiem, jak również z żalami i pretensjami o to, że nie jest tak traktowane.

 

Szacunek do siebie to klucz do zrozumienia siebie, swoich słabości, swoich mocnych stron, swoich potrzeb z pełną akceptacją, bez żadnej negacji, krytyki, zaniżania wartości, bagatelizowania siebie i swoich spraw itd. Jednym słowem szacunek wiąże się z poważnym traktowaniem siebie i swoich potrzeb.

Szacunek do siebie to również głęboka umiejętność dostrzegania swojej wartości i swoich zalet. To po prostu wspaniała umiejętność postrzegania siebie z absolutnie pozytywnej i dobrej oraz rozwojowej strony.

Szacunek do siebie to też przede wszystkim głęboka wyrozumiałość dla siebie i wszystkiego, co dotyczy siebie. Wyrozumiałość dla siebie nie wiąże się z ignorowaniem pewnych rzeczy w sobie i w swoim życiu. Wyrozumiałość dla siebie wiąże się z akceptowaniem wszystkiego, co mamy w sobie i swoim życiu, ale nie jest to jednoznaczne z tym, że tak już musi pozostać i że to, co mamy w życiu, trzeba będzie znosić. Przeciwnie – szacunek i wyrozumiałość dla siebie to droga do głębokich pozytywnych zmian. Dlaczego?

 

Człowiek szanujący się, wyrozumiały dla siebie, stara się siebie zrozumieć. Stara się on przyjrzeć się sobie i zrozumieć swoje intencje, motywacje do działania, swoje emocje itd. Ma on postawę pozytywnie nastawionego do siebie obserwatora. Z taką postawą człowiek jest w stanie wiele w sobie dojrzeć i zrozumieć. Szacunek i wyrozumiałość dla siebie wykluczają samokrytykę, pretensje do siebie, bunty, negacje, spychanie pewnych rzeczy i chowanie ich w głębi swojego umysłu – byleby tego nie widzieć i nie wiedzieć. Tam, gdzie jest szacunek i wyrozumiałość dla siebie, nie ma walki z samym sobą, lecz szczera chęć zrozumienia siebie, wybaczenia sobie popełnionych błędów i poszukania skutecznych rozwiązań w sprawach, które chcemy w sobie i w swoim życiu zmienić.

 

Tam, gdzie jest szacunek i wyrozumiałość dla siebie, tam nie ma tendencji do krytykowania i karania siebie i prowokowania innych do tego, by nas krytykowali i karali.

Tam, gdzie jest szacunek i wyrozumiałość dla siebie, nie ma tendencji do złego traktowania siebie w jakikolwiek sposób.

Kiedy nauczymy się szacunku i wyrozumiałości dla siebie, to stanie się dla nas całkowicie naturalne, że w ten sam sposób będziemy podchodzić do innych ludzi. A umiejętność traktowania innych ludzi z szacunkiem i wyrozumiałością to gwarancja fajnych i udanych relacji z nimi.

 

Na zajęciach będziemy rozwijać w sobie szacunek i uczyć się wyrozumiałości dla siebie. Będziemy uczyć się sobie wybaczać i uczyć się tego, jak być dla siebie dobrym w każdych okolicznościach.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

 

Dla uczestników online:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
 1. Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 2. Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 3. Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje regresji w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

Jeśli zajęcia będą mogły się odbyć tylko w formie online (z uwagi na ew. obostrzenia czy lockdown), to zamiast sesji w parach będzie sesja grupowa poprowadzona przez Dariusza Logę.

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w regresji)


Inwestycja: 270 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 270 zł z dopiskiem "Warsztaty 19-20.03.2022" do dnia 18.03.2022 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga