Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Szablon online+offline

21/01/2021

Autor: Dariusz Loga

Warsztaty: 27-28.02.2021 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie stacjonarnej, ale będzie można też w nich uczestniczyć w formie online (przez internet).                                                                     Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Warszaty Regresingu 27-28.02.2021" (dane konta                                               są podane poniżej). Link do zajęć zostanie przesłany przez Facebook/Messenger tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                           Jeśli do czasu zajęć obostrzenia epidemiologiczne nie zostaną zniesione, zajęcia odbędą się tylko w formie online, o czym poinformuję                                                         odpowiednio wcześniej.       

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? Jeżeli:

  • trudno Ci realizować swoje cele lub musisz się bardzo namęczyć, by coś osiągnąć w życiu, a chcesz by odbywało się to łatwo i lekko
  • masz w życiu wiele problemów, trudności i niedogodności, a chcesz by było ono wygodne i przyjemne
  • masz problem ze swobodnym wyrażaniem siebie, a chcesz być sobą zawsze i wszędzie i robić w życiu tylko to, co Ciebie naprawdę interesuje, cieszy i sprawia przyjemność                                   
  • chcesz spędzić weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®:

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

Każdy człowiek kreuje swoją własną rzeczywistość zgodnie z przekonaniami, jakie tkwią w jego podświadomości. Dotyczy to również jakości życia oraz sposobu osiągania życiowych celów.

Żyjemy w kraju, w którym w umysłach wielu ludzi nadal panuje rozpowszechniony kult ciężkiej pracy. Wielu ludzi wierzy, że ciężka praca jest potrzebna, konieczna i niezbędna w życiu, że tak już musi być, że nie można inaczej. Inni z kolei wierzą, że życie jest ciężkie, że nie można tego zmienić i że trzeba się z tym pogodzić, a szczęściarze, którzy mają lżej i przyjemniej, owszem, oni gdzieś tam są, ale jest ich mało i że się do nich nie należy.

Jeszcze inni sądzą, że można osiągać swoje cele (przynajmniej niektóre), ale aby je osiągnąć, to trzeba się bardzo namęczyć. Wielu ludzi kreuje sobie ciężkie warunki życia oraz trudność w osiąganiu różnych celów tylko dlatego, że podświadomie, a często nawet świadomie, wierzą w to, że tak już musi być, że to normalne i że inaczej się nie da. Jakże się mylą w swoich przekonaniach i sami sobie utrudniają swoje własne życie. Podświadomość z równą łatwością kreuje wszelkie sytuacje trudne, jak i łatwe. Jeżeli wierzymy w to, że osiągnięcie czegoś musi się wiązać z trudem i mozołem, to podświadomość, chcąc być zgodna z tymi przekonaniami, tak nam skomplikuje drogę do celu, że rzeczywiście zrobi się ona trudna, ciężka i mozolna. Kiedy akceptujemy to, że możemy osiągać swoje cele łatwo, lekko i przyjemnie, wówczas nasza podświadomość robi wszystko, byśmy nasz cel osiągnęli prosto, łatwo, szybko i przyjemnie i przy ogromnej współpracy świata i ludzi.

Kiedy akceptujemy łatwość i lekkość w naszym życiu, podświadomość wybiera takie sposoby na realizację różnych naszych celów, żeby były one dla nas optymalnie wygodne, łatwe i lekkie.

Ponieważ mamy wolność wyboru i to my decydujemy o tym, co kreujemy w naszym życiu, warto nie tylko przyzwyczaić się kreować tak, żeby różne cele realizowały się łatwo i przyjemnie, ale również warto przyzwyczaić siebie i swoją podświadomość do wygody. Niezależnie od tego, jak żyłeś dotychczas, masz prawo i zasługujesz na to, by żyć wygodnie, lecz czy z tego prawa skorzystasz, zależy tylko od Ciebie. Kiedy akceptujesz swoje prawo do wygody i wygodnego życia, świat będzie Cię w tym zadziwiająco wspierać, gdyż dla niego wówczas będzie również oczywiste, że trzeba wspierać Cię w wygodnym życiu.

Wygodne życie to przyjemne życie, a więc warto się również otworzyć na to, by całe życie stało się jedną wielką przyjemnością w każdym jego aspekcie i szczególe. Wielu ludziom wydaje się, że przyjemności doświadcza się tylko od czasu do czasu i że trzeba zaakceptować , że w życiu doświadcza się też mnóstwo nieprzyjemności. Jeżeli w to wierzysz, to tak masz. Jednak w miarę postępu w pracy nad sobą i coraz większym przyzwyczajeniu i otwarciu się na czystą przyjemność zauważysz, że zaczyna się ona przejawiać w coraz większych aspektach Twojego życia, aż zdominuje Cię całkowicie i wtedy naprawdę wszystko stanie się jedną wielką przyjemnością. Dochodzenie do tego stanu to proces, który naprawdę warto przejść.

Kiedy Twoje życie będzie stawało się wygodne, łatwe, lekkie i przyjemne, warto byś uświadomił sobie, że masz prawo być sobą i wyrażać siebie oraz swoje opinie i przekonania takim, jakim jesteś. Najprawdopodobniej żyłeś dotychczas w otoczeniu, w którym nauczyłeś się, że wyrażanie siebie jest niebezpieczne i nie w porządku. Warto teraz popracować nad tym, zmienić swoje nastawienie i nauczyć się, że bycie sobą i wyrażanie siebie jest w pełni bezpieczne, że masz do tego prawo i że jesteś niewinny i w porządku, kiedy to robisz. Wyrażanie siebie jest uniwersalnym prawem danym każdemu z nas, dlatego warto uwolnić się od wszystkiego, co Cię tłamsiło i ograniczało. Wyrażanie siebie ma ogromny wpływ na jakość i siłę kreacji. Warto i tutaj podjąć wyzwanie i zaangażować się w proces oczyszczania siebie tak, aby móc swobodnie i w sposób nieograniczony wyrażać siebie na każdej płaszczyźnie i w każdym aspekcie swojego życia i kreować to życie w sposób nieskrępowany, tak jak Ci się podoba. Jest to jak najbardziej możliwe, ale trzeba najpierw zrobić wszystko co konieczne, by to osiągnąć.

Ja osobiście wolę żyć łatwo, lekko, wygodnie, miło i przyjemnie i wyrażać siebie poprzez kreowanie w życiu tego, co naprawdę chcę. A Ty jaką jakość swojego życia wybierasz?


Miejsce zajęć:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Dla uczestników online - link do zajęć zostanie przesłany na Facebook/Messenger tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Regresingu w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w  Regresingu).

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja Regresingu prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w Regresingu)

 

Jeśli zajęcia będą mogły się odbyć tylko w formie online (z uwagi na obostrzenia), to zamiast sesji w parach będzie grupowa sesja regresingu poprowadzona przez Dariusza Logę


Inwestycja: 220 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

 

Dla uczestników stacjonarnych:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Dla uczestników online:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Warsztaty Regresingu 27-28.02.2021" do dnia 26.02.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

Uczestnictwo w co najmniej 12 zajęciach stacjonarnych (decyduje prowadzący), w których uczestnicy praktycznie uczą się Regresingu (prowadzą sesje Regresingu) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na Regresera.
Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem dyplomu Regresera, a nie mogą być obecne na wszystkich zajęciach, mogą je uzupełnić w następnym cyklu lub uczestniczyć dodatkowo w zajęciach rozwoju duchowego, które prowadzę w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga