Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Strażnicy fizyczni i astralni – inhibitory (opóźniacze) rozwoju. jak uwolnić się od ich wpływu?

09/12/2023

Warsztaty: 9-10.12.2023 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Bielsku-BIałej, jak i w formie online (przez internet na platformie ZOOM). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości                                             350 zł z dopiskiem "Warsztaty 9-10.12.2023" (dane konta są podane poniżej). 

 

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                          

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • Dowiesz się, jak działają inhibitory rozwoju
 • Dowiesz się, jak działają strażnicy fizyczni i astralni
 • Dowiesz się, jakie są negatywne skutki działania strażników i jak się od nich uwolnić
 • Nauczysz się, jak uwolnić się od lęków przed strażnikami
 • Nauczysz się, jak realizować swoje własne plany i marzenia bez poczucia winy wobec strażników
 • Spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje regresywne (sesje Logresingu®)TEMATYKA ZAJĘĆ:

Inhibitory rozwoju to nic innego jak szereg intencji, programów i mechanizmów spowalniających i opóźniających nasz rozwój duchowy. Niektóre inhibitory mogą zadziałać tak skutecznie, że mogą nawet całkowicie zatrzymać nasz rozwój i dopóki one działają, dopóty ciężko nam będzie cokolwiek zrobić w obszarze rozwoju duchowego.

 

Na tych zajęciach skupimy się na bardzo ważnym obszarze inhibitorów rozwoju duchowego – mianowicie na strażnikach fizycznych i astralnych.

Strażnik to osoba mająca za zadanie czegoś dopilnować, np. naszych ślubowań, przyrzeczeń, zakazów, nakazów, zobowiązań itd.

Niestety istnieją też strażnicy rozwoju duchowego, którzy mają za zadanie zatrzymać nasz rozwój duchowy – utrudniać go i blokować w każdym wymiarze.

 

Ktoś by mógł teraz powiedzieć – przecież to niemądre. Po co ktoś miałby ograniczać rozwój duchowy drugiego człowieka? Wystarczy jednak spojrzeć na współczesny świat, a łatwo można dostrzec próby hamowania rozwoju ludzi. Widoczne jest to szczególnie w obszarze religii i polityki. No cóż, np. religie wolą, aby człowiek uczył się religijności, a nie rozwijał się duchowo i przez to wyzwalał się z różnych umysłowych i energetycznych ograniczeń.

 

Strażnik to czasami osoba, która ma wmówiony obowiązek, że musi u nas dopilnować czegoś konkretnego, np. jakichś ślubowań. W procesie reinkarnacyjnym odradza się on tam, gdzie my po to, by mieć na nas i nasze życie wpływ i robić swoje. Często w kręgach ludzi rozwijających się duchowo mówimy, że strażnicy „ciągną się za nami” przez wcielenia, a w tych sprawach są oni bardzo zmotywowani, gdyż często mają oni wmówione przekonania, że spotka ich kara, jeśli czegoś u nas nie dopilnują.

Są też strażnicy „przypadkowi”. Są to najczęściej ludzie, którzy w danym momencie są sprowokowani przez naszą podświadomość, kiedy ona przed czymś się buntuje. Dzieje się to często wtedy, kiedy nad czymś pracujemy i podświadomość opiera się zmianom, jakie chcemy w niej i w naszym życiu wprowadzić. Prowokuje one wtedy kogoś w naszym pobliżu, podatnego na nasze prowokacje, by nam przeszkadzał. Od osób, z którymi pracuję, ciągle słyszę, że np. jak medytują, to telefon lubi się rozdzwonić albo członkowie rodziny właśnie w tym momencie czegoś od nich chcą, wywierając presję, że to pilne. Potem jednak zazwyczaj okazuje się, że chodzi o błahostki. To są właśnie takie przypadki.

 

Najtrudniejszą kategorią strażników do przepracowania są strażnicy astralni. Są to najczęściej różnego rodzaju myślokształty, a czasem dusze osób zmarłych. Mają one tylko jeden cel – będą w nas wywoływały lęki i niepokoje i w różny sposób wpływać na nas tak długo, aż nie zaczniemy wykonywać tego, co mają w naszym życiu dopilnować, byśmy robili.

 

Wszystkie te rodzaje „strażnikowania” ujawniają się niestety np. w niektórych tybetańskich praktykach misjonarskich. Do przepracowania jest tam zarówno temat strażników fizycznych, jak i astralnych.

 

Od strażników rozwoju warto się uwolnić, jak również od podatności na ich działanie i wpływy. A jest od czego. Dla przykładu osoby posiadające swoich strażników często mają wmówiony ogromny lęk przed swoimi strażnikami i bardzo się boją im przeciwstawić. Lęk ten jest nienaturalnie silny – bo wmówiony.

Warto zwrócić wolność sobie i wszelkim strażnikom w swoim życiu, uwolnić się od nich i ich wpływu na swoje życie i rozwijać się dalej zgodnie ze swoim najwyższym dobrem.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

 

Dla uczestników online:

 1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
 3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
 4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® (regresje) w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w regresji)


Inwestycja: 350 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest:

1) Zgłoszenie swojego uczestnictwa mailem na adres ezotericuss@post.pl

oraz

2) dokonanie wpłaty w wysokości 350 zł z dopiskiem "Warsztaty 9-10.12.2023" do dnia 8.12.2023 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga