Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Śmierć i oświecenie

10/02/2024

Warsztaty: 10-11.02.2024 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Bielsku-BIałej, jak i w formie online (przez internet na platformie ZOOM). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości                                             350 zł z dopiskiem "Warsztaty 10-11.02.2024" (dane konta są podane poniżej). 

 

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                          

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • Dowiesz się, jak działa koło narodzin i śmierci
 • Dowiesz się, dlaczego nie warto bać się śmierci
 • Nauczysz się, jak uzdrawiać lęki przed śmiercią
 • Dowiesz się jakie procesy zachodzą podczas oświecenia i co dalej?
 • Nauczysz się pozytywnie wykorzystywać czas swoje życia tu na ziemi
 • Spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje regresywne (sesje Logresingu®)TEMATYKA ZAJĘĆ:

Śmierć budzi mnóstwo lęków niemal u każdej żywej istoty. I choć jest nieodzowną częścią naszych procesów życiowych, to patrząc na populację ludzi, niewiele jest osób, które mogłyby się poszczycić uzdrowionym stosunkiem do niej. A przecież każda nieoświecona istota będzie jej doświadczać.

 

Warto zadać sobie pytanie - z czym kojarzy Ci się śmierć?

Większość ludzi odpowiada na to pytanie, że utratą bliskich, tego co ważne i cenne w życiu, dorobku życia, możliwości przejawiania się i realizowania itd. Wielu ludzi boi się tego, kiedy to się stanie i czy będą na to przygotowani. Jeszcze inni boją się tego, jaka będzie ich śmierć – nagła, bolesna, męcząca, bezbolesna?

Oczywiście każdy myśli też o tym, co będzie po śmierci. Która religia ma rację? Może żadna? Co mnie tam spotka? Trafię do nieba? A może do piekła? Bo coś tam nabroiłem w życiu, a przecież uczono nas, że będziemy pokutować za każdy grzech – nawet najmniejszy.

 

Wokół tematu śmierci jest do przepracowania wiele różnych traum i przeżyć, które tkwią w naszej podświadomości. Ludzie świadomi działania procesu reinkarnacji wiedzą, że nie pierwsza to śmierć w ich życiu i nie ostatnia – chyba że się oświecą w tym wcieleniu. Reinkarnująć się, umieraliśmy nie raz i nie dwa – a różne to były śmierci. Pamięć tych doświadczeń warto oczyścić i uzdrowić, inaczej może być trudno przestać się jej bać, zwłaszcza jeśli doświadczenia te nie były łagodne.

Mechanizm śmierci dotyczy każdej nieoświeconej istoty i jest głęboko ukryty, można by powiedzieć w przenośni, na „dnie” każdej podświadomości. Nie łatwo jest do niego dojść i znaleźć go w podświadomości, a jeszcze trudniej jest coś z nim zrobić. Jest to możliwe dopiero na bardzo wysokich etapach rozwoju duchowego – tuż przed oświeceniem. A w zasadzie w samym momencie oświecenia. Dlaczego?

 

Tutaj warto zadać sobie pytanie – czym jest oświecenie? Wielu ludzi używa tego pojęcia, lecz nie wszyscy mają właściwe zrozumienie, czym ono jest.

Dlatego warto oczyszczać i uzdrawiać intencje do oświecenia i otwierać się na pełne zrozumienie tego, czym ono jest, gdyż oświecenie to cel, do którego dąży większość istot nieoświeconych zainteresowanych swoim rozwojem duchowym.

 

Nasze umysły mogą być pełne różnego rodzaju wyobrażeń związanych z oświeceniem, gdyż w niejednej kulturze istniały i istnieją różne – często skrzywione – przekazy na ten temat, tworzące tylko kolejne i kolejne, często błędne lub wypaczone wyobrażenia na temat oświecenia.

Czasem są to skojarzenia, które tkwią w naszej podświadomości, a dotyczą innych rzeczy, np. chrześcijańskich wyobrażeń o śmierci i drodze do raju. Na sesjach regresji nie raz odreagowywałem ludziom podświadome przekonania, że do oświecenia to tak samo jak do chrześcijańskiego raju – trzeba najpierw umrzeć.

Istnieje też wiele różnego rodzaju mechanizmów oporu przed oświeceniem, bronienia się przed nim. Takie mechanizmy mają np. Ci, którzy chcieliby sobie jeszcze tutaj poszaleć i wydaje im się, że oświecenie to utrata takich możliwości.

 

Pełne i głębokie zrozumienie czym jest oświecenie jest możliwe tylko dla ludzi podnoszących wibracje, prawdziwie rozwijających się duchowo. Takich, którzy otwierają się na swoje najwyższe dobro, odrzucając wszystko to, co najwyższym dobrem nie jest.

I w końcu – oświecenie to urzeczywistnienie wszystkich boskich cech, które są w nas. Jednoczymy się z nimi, wypełniamy się nimi i w końcu stajemy się nimi, są tylko one. To moment, w którym nasze ego, nasze ja stają się jednością z boskimi wibracjami. I dlatego dopiero tuż przed momentem oświecenia jesteśmy w stanie dotrzeć do wzorców śmierci, gdyż jest to poziom, który uwalnia każdego, który osiągnął ten poziom, od koła narodzin i śmierci.

 

Istoty oświecone działają na różnych płaszczyznach. Istota taka może np. zostać opiekunem duchowym i prowadzić innych w ich życiu i rozwoju. Choć oczywiście zakres możliwości istoty oświeconej jest wprost nieograniczony – ale o tym powiem szerzej na zajęciach.

Jedno jest pewne. Do oświecenia, a wcześniej do zrozumienia, czym ono jest, nie dojdzie nikt próbujący jedynie zrozumieć i wydedukować to intelektualnie. To tak jakby chcieć zrozumieć smak potrawy nie próbując jej, a jedynie starając się tylko intelektualnie zrozumieć jej smak. Jest to niemożliwe, a w umyśle powstaną tylko kolejne wyobrażenia na ten temat.

 

Do zrozumienia, czym jest oświecenie, jak i do urzeczywistnienia tego stanu, potrzebna jest rzetelna praktyka duchowa.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

 

Dla uczestników online:

 1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
 3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
 4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® (regresje) w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w regresji)


Inwestycja: 350 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest:

1) Zgłoszenie swojego uczestnictwa mailem na adres ezotericuss@post.pl

oraz

2) dokonanie wpłaty w wysokości 350 zł z dopiskiem "Warsztaty 10-11.02.2024" do dnia 09.02.2024 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga