Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Śmierć a oświecenie

12/08/2018

Warsztaty z Regresingiem: 22-23.09.2018 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą:

  •                                    zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,
  •                                    rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Prawie wszyscy ludzie, a właściwie powinienem napisać, że wszystkie czujące istoty, boją się śmierci. Ludzie boją się tego, jak umrą, czy śmierć będzie bolesna, czy przyjdzie nagle i mnie zabierze, a przecież tyle rzeczy jeszcze nie zrobiłem w tym życiu. Co będzie po śmierci? Czy w ogóle jest coś po śmierci? A jak jest, to która religia miała rację i co mnie tam spotka? Może kara, bo przecież nie zawsze byłem w porządku, a może jednak nie? Czy życie to rzeczywiście taki wyścig z czasem – ile do śmierci zdołam fajnego doświadczyć, tyle mojego. Czy śmierć to utrata życia na zawsze? Czy może tutaj wrócę w innym życiu (wcieleniu) albo będę żył tam gdzieś w innym wymiarze. Czy można śmierci uniknąć? Czy istnieje nieśmiertelność? Czy śmierć jest złem koniecznym czy naturalnym procesem życia? I czy naprawdę wiąże się ona z utratą życia, bliskich, majątku na zawsze? Takie i inne pytania prędzej czy później nurtują każdego, dlatego im szybciej uzdrowisz swoje nastawienie do śmierci, tym lepiej.

Czym jest oświecenie? Co to za stan? Jak go definiować? Wszyscy wielcy mistrzowie mówią o tym stanie, dążą do niego z totalnym zaangażowaniem. Jednak definicji oświecenia jest wiele. Jak to jest, że różne stany umysłu na całym świecie definiuje się jako oświecenie, a stany te znacznie się różnią od siebie poziomem świadomości i poziomem jakości intencji i energii. Kiedy przychodzi ten stan oświecenia? W medytacji, na podwórku, w sklepie? Czy doświadczamy go za życia, czy dopiero po śmierci i co się z nami dzieje po oświeceniu? Gdzie są inne istoty oświecone? Czy ja się oświecę? Czy mam szansę w tym wcieleniu czy w następnym albo dopiero za 100 czy 1000 wcieleń, a może całe to oświecenie to bujda na resorach?

Są to zagadnienia, które odwiecznie nurtują ludzkość. Dotykają one fundamentalnych lęków większości ludzi związanych z sensem życia i umieraniem. Warto się z nimi rozprawić i uwolnić od wszelkich negatywnych wzorców i nastawień związanych z tymi tematami, aby prowadzić radosne i twórcze życie, zgodne z naszym najwyższych dobrem i boskim potencjałem.


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 190 zł od osoby, uczący się i regreserzy 170 zł

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:

 

  • nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach
  • zapisali się później
  • chcą się jeszcze zapisać

 

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku - w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga