Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Rodzina, związek partnerski, przyjaźni ludzie - Twój świat udanych relacji - jak go wykreować?

08/07/2023

Letnie wczasy z rozwojem duchowym - 8-16.07.2023 Białka Tatrzańska

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

Dlaczego warto wziąć udział we wczasach?

 

Jeżeli:

   ♦ masz problem z kreowaniem harmonijnych związków             

   ♦ masz trudności w tworzeniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji z innymi ludźmi

   ♦ rodzina kojarzy Ci się ze stresem, lękiem, napięciem

 a

   ♦ chcesz stworzyć harmonijny związek partnerski oparty na miłości i zaufaniu

   ♦ bądź pragniesz założyć kochającą się rodzinę

   ♦ chcesz tworzyć zdrowe relacje z innymi ludźmi, oparte na szacunku i akceptacji

   ♦ chcesz mieć realny wpływ na swoje życie i świadomie kreować różnego rodzaju relacje z innymi ludźmi

   ♦ pragniesz poprawić jakość swojego życia i być szczęśliwą i spełnioną osobą

   ♦ i jeśli do tego chcesz spędzić czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

to te wczasy są dla Ciebie. Nauczysz się tu, jak uwalniać się od wzorców negatywnie wpływających na Twoje życie, jak odnosić sukcesy w życiu i uczynić swoje życie szczęśliwym, lekkim i przyjemnym.

TERMIN:   8-16.07.2023
Rozpoczęcie: 8.07.2023, tj. sobota, ok. godz 16.00-17.00 (doba zaczyna się o godz. 15.00 i od tej godziny można się zakwaterować. W razie planowania wcześniejszego                          przyjazdu proszę to wcześniej zgłosić)
Zakończenie: 16.07.2023, tj. niedziela, ok. godz. 12.00-13.00

Miejsce: 
Dom wypoczynkowy Skorusa, Białka Tatrzańska, ul. Grapa 2a

Tematyka zajęć:

 

Rodzina. Każdy z nas jakąś miał lub ma. Jedni większą, inni mniejszą, jedni kochającą, inni mniej lub bardziej dysfunkcyjną czy toksyczną. I w zależności od tego, jaka ta rodzina była (lub nadal jest), taki obraz rodziny mamy w swojej głowie. Podświadomość przechowuje te obrazy i emocje i w taki właśnie sposób kojarzy pojęcie rodziny. Jeśli nasza rodzina była dobra i kochająca, to tylko możemy się z tego cieszyć, jeśli jednak wychowaliśmy się w warunkach mniej przyjaznych, to warto popracować nad tym, aby podświadomość zmieniła swoje wyobrażenia dotyczące rodziny na bardziej pozytywne. Oczywiście nie zmieni to tego, czego doświadczyliśmy z rodziną w przeszłości, jednak jest to niezbędne, aby teraz i w przyszłości budować własną rodzinę oraz relacje z członkami dotychczasowej rodziny na innych zasadach. Warto w swoim umyśle mieć obraz idealnej, kochającej się rodziny, wspaniałych rodziców, takich, którzy kochają i szanują siebie nawzajem oraz swoje dzieci oraz wyobrażenie dzieci takich rodziców, które czują się szczęśliwe i spełnione pod każdym względem.

 

Ktoś mógłby teraz zadrwić z tego co piszę i powiedzieć – cóż to za odjechany idealista. Bujasz w obłokach. Na jakim świecie Ty żyjesz?

 

Rozumiem taką reakcję, większość z nas wychowała się w nieidealnych rodzinach. Jednak pamiętajmy o prawach kreacji, które rządzą naszym życiem. Żyjąc całe dzieciństwo z rodzicami, nasza podświadomość uczy się, kształtuje. Obserwując atmosferę domową, nabywa tysiące wzorców i mechanizmów, reakcji emocjonalnych, przekonań, wyobrażeń. Podświadomość świetnie podgląda to, co się dzieje w domu, z poziomu świata energetycznego, a tam nie da się niczego ukryć. Tam wszystkie intencje i nastawienia widać dokładnie takimi, jakimi one naprawdę są. Czasami mam z tego powodu ubaw, kiedy widzę miny rodziców, którzy przychodzą do mnie na terapię i opowiadają, że jak się kłócili, to zawsze starali się to robić tak, żeby dziecko tego nie widziało i nie słyszało, a potem i tak okazywało się , że dziecko w swoim dorosłym życiu w określonych sytuacjach przejawia takie same zachowania, jak rodzice.

Nie mówiąc już o toksycznych lub patologicznych rodzinach, gdzie dobra atmosfera, poukładane i stabilne życie, życzliwość, ciepło, zrozumienie i miłość oraz poczucie bezpieczeństwa to pobożne życzenia. W takich domach nabywamy dużo różnego rodzaju toksycznych i negatywnych mechanizmów działania, reakcji emocjonalnych oraz sporo ograniczających przekonań.

 

Programy, jakich podświadomie nauczymy się w dzieciństwie, nie kończą się wraz z odejściem z domu rodzinnego. Dla naszej podświadomości programy te to fundament, którym kieruje się ona w dalszych kreacjach. Programy te mają fundamentalny wpływ na tworzone przez nas związki partnerskie. Wiele z mechanizmów, które podświadomość ma w sobie, a których nauczyła się w dzieciństwie, przeniesie i odtworzy w naszym związku partnerskim. I nie tylko. Wiele z tych mechanizmów nasza podświadomość może również odtwarzać np. w obszarze pracy zawodowej – np. w relacji z toksycznym szefem możemy czuć się jak kiedyś w relacji z ojcem. Bywa, że i w niektórych przypadkach sąsiad w nowym domu potrafi się zachowywać podobnie, jak kiedyś któreś z rodziców, a my znowu czujemy to samo, co w dzieciństwie.

Warto nauczyć się kreować wspaniały, bardzo pozytywny obraz bliskich i rodzinnych relacji, nawet jeśli już dawno nie mieszkamy z rodzicami. Pamiętajmy, że programy wyniesione z domu będą miały wpływ na nasze obecne i przyszłe kreacje dotyczące związków partnerskich, rodziny i bliskich relacji, dlatego warto je uzdrowić i zmienić na pozytywne. Programy te będą miały ogromny wpływ na kreowanie jakości i atmosfery domu rodzinnego tych, którzy planują założyć rodziny i mieć dzieci. Po co tworzyć kopię swojego domu, zwłaszcza wtedy, kiedy nie podobało się wam życie rodzinne z waszymi rodzicami, jak można stworzyć oryginał, świadomie wykreować życie rodzinne wysokiej jakości.

 

Oczywiście nie chodzi też w tym wszystkim o to, by zmuszać się na siłę do polubienia rodziców czy innych członków rodziny, których nie darzymy sympatią i budować z nimi na siłę pozytywną relację (choć czasami się zdarza, że pozytywna zmiana w nas samych zmienia nastawienie naszych rodziców do nas na lepsze). Chodzi tu jednak przede wszystkich o to, by podświadomość nauczyła się kreować nasze bliskie i dalsze relacji w oparciu o miłość, życzliwość, radość, szacunek i zrozumienie. A z czasem zacznie nas otaczać ludźmi, którzy tak się przejawiają.

 

Na tych wczasach będziemy też kreować obraz szczęśliwych nas samych. Czas nauczyć się kreować swoje szczęście, spełnienie i zadowolenie w każdym obszarze swojego życia i nauczyć się postrzegać siebie jako człowieka szczęśliwego, spełnionego i zadowolonego z siebie i swojego życia. Człowiek, który potrafi być szczęśliwy sam ze sobą, to człowiek prawdziwie niezależny, który przestaje gonić za związkami za wszelką cenę, za aprobatą, miłością, bliskością, akceptacją innych. Nie czuje się od tego wszystkiego zależny i potrafi sobie to wszystko wykreować bez zabiegania o to u innych oraz bez uzależniania się od innych.

 

I jeszcze jedna dosyć istotna kwestia. W mojej pracy terapeutycznej pracuję czasami z osobami, które boją się, że jak umrą, to wszystko trzeba będzie znosić od nowa. Lęki te często manifestują się u osób, które przeżyły ciężkie, toksyczne i nieprzyjemne dzieciństwo. Boją się oni, że w następnym wcieleniu znowu będą musieli to przeżywać. Otóż nie ma się czego obawiać. Podświadomość każdego człowieka w chwili śmierci ma w sobie cały pakiet przekonań, wyobrażeń i doświadczeń związany ze swoją rolą w społeczeństwie oraz tego, na co zasługuje, a na co nie. W momencie, kiedy jesteśmy już gotowi do ponownego wcielenia się, kieruje się ona tym pakietem przekonań w wyborze odpowiednich ludzi na naszych rodziców. Będą to na pewno tacy ludzie, których programy będą kompatybilne z naszymi programami.

Jeśli nasze dzieciństwo było trudne i toksyczne, to oznacza, że w momencie, gdy się wcielaliśmy, w naszej podświadomości musiało być sporo negatywnych wyobrażeń o nas samych, np. wzorce ofiary, które spowodowały, że podświadomość wybrała sobie takich ludzi na naszych rodziców, gdzie przynajmniej jeden z nich miał jakieś tendencje do krzywdzenia nas.

Jeśli jednak w tym życiu pracujemy nad sobą, podnosimy swoje poczucie własnej wartości, uzdrawiamy się z negatywnych wzorców i wyobrażeń, otwieramy na miłość, szacunek i zrozumienie oraz wsparcie w bliskich relacjach, to w następnym wcieleniu podświadomość wybierze takich rodziców, którzy nam to wszystko zagwarantują. Można więc pracę nad kreowaniem pozytywnego obrazu szczęśliwej rodziny oraz wspaniałych bliskich relacji potraktować również jako inwestycję w przyszłość – na następne wcielenia. I nie trzeba się już bać tego, co to będzie, jak nie zdążę się oświecić w tym wcieleniu i znowu będę musiał się tu odrodzić.

 

Na szczęście nie musimy czekać z efektem naszych działań do przyszłego wcielenia. Przede wszystkim mają nam one przynieść radość i spełnienie w relacjach z ludźmi w naszych obecnym życiu i nauczyć nas kreować bliskie relacje oparte na miłości, zaufaniu, wsparciu i poczuciu bezpieczeństwa. W bliskich relacjach mamy czuć się dobrze i przyjemnie. Mamy prawo być sobą i czuć się kochanymi, szanowanymi i akceptowanymi takimi jacy jesteśmy.

 

Na zajęciach:

 • wykłady
 • ćwiczenia
 • praca z wizualizacją
 • praca z afirmacjami
 • praca z kreacją
 • medytacje
 • modlitwy
 • psychozabawy
 • codzienne sesje regresywne/Logresingu w parach lub grupowe

 

Po zajęciach m. in.:

 • Gra Satori (radykalne wybaczanie)
 • Joga śmiechu
 • Ognisko
 • i wiele innych

 

Jak co roku w programie dodatkowo Fire Walking - czyli "chodzenie po ogniu".

I dodatkowe atrakcje w ośrodku:

 • tenis stołowy
 • piłkarzyki
 • Na parterze domu jest duża jadalnia z kominkiem i telewizorem (telewizją satelitarną)
 • bezprzewodowy Internet
 • Wokół domu rozciąga się duży teren zielony. Jest ogród, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej z bramkami, stoliki, ławy, leżaki, miejsce na ognisko
 • Jest też plac zabaw dla dzieci wyposażony w konstrukcje drewniane umożliwiające dzieciom zabawy zręcznościowe.

 

Uwaga!

 • Jeśli grasz na instrumencie, to zabierz go ze sobą
 • Jeśli posiadasz grę "Satori", to zabierz ją ze sobą
 • Jeśli zajmujesz się:
  • jogą
  • Tai Chi
  • Chi Qung
  • masażem dźwiękiem, klasycznym lub innym
  • lub masz coś innego do zaoferowania w obszarze polepszania jakości życia i rozwoju duchowego

to zgłoś to wcześniej tutaj lub pod nr tel. 508 374 194. 

Inwestycja: 2450 zł - jeśli grupa będzie liczyć 15 osób
                    2150 zł - jeśli grupa będzie liczyć powyżej 15 osób

 

Uwaga! Zgłosiło się już powyżej 15 osób, więc będzie obowiązywać niższa cena. 

 
Obejmuje:

 • zajęcia ok. 6-7 godzin dziennie (wykłady, ćwiczenia, sesje regresywne oraz Logresingu)
 • całodzienne wegetariańskie wyżywienie - 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) + słodka przekąska/owoc w południe
 • zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych z łazienką.

 

 • Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakwaterowaniem w pojedynczym pokoju, to proszę to zgłosić w formularzu zgłoszeniowym (link poniżej). Za pokój 1 osobowy dopłata 80 zł/dobę, czyli 640 zł za cały pobyt. Liczba jedynek jest ograniczona (większość jedynek jest od strony drogi) - dostępność zgodnie z kolejnością zapisów.

 

 • Istnieje możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą lub rodziną nie biorącą udziału w zajęciach - cena do uzgodnienia. Proszę o zgłoszenie tego w formularzu zgłoszeniowym (link poniżej).

 

 • Istnieje możliwość przyjazdu tylko na kilka wybranych przez siebie dni (w miarę wolnych miejsc), jednak cena zakwaterowania pozostaje niezmienna, do ustalenia jedynie cena dot. zajęć.

 

 • Gospodarze nie przygotowują specjalnych posiłków dietetycznych typu dieta bezglutenowa, bezlaktozowa, frutarianizm, weganizm itp. Wszystkie posiłki będą wegetariańskie.


Ogólne warunki uczestnictwa:
Na wczasy proszę wziąć luźny strój, śpiwór/koc, przybory do pisania i dobry humor :)

Jak zwykle na tydzień przed rozpoczęciem zajęć Ewa wyśle do uczestników listę z danymi kontaktowymi (tych, którzy wyrażą na to zgodę), aby można się było zorientować, kto skąd jedzie i ewentualnie zaplanować wspólne podróże samochodami lub innymi środkami lokomocji.

 

Szczegółowe informacje i zapisy:
Ewa Kałuska, tel. 508 374 194, skype: ewa_kaluska 

 

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

 • dokonanie przedpłaty w wysokości 300 PLN do 25.06.2023. ZALICZKA jest bezzwrotna :(

Uwaga! Proszę o wpłacanie wyłącznie przedpłat, a nie całej kwoty (reszta płatności na miejscu w gotówce, w Białce jest kilka bankomatów).

Nr konta płacąc z Polski:

27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mbank 
"Syriusz" Ewa Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla

 

Nr konta płacąc z zagranicy:

Numer BIC: BREXPLPWMBK
Numer IBAN: PL 27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mBank
"Syriusz" Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla 

Uwaga! Płacąc przez Paypal/Dotpay lub z zagranicy należy wpłacić sumę, która uwzględni wszelkie opłaty pośrednie (tak aby na konto wpłynęła pełna suma).

 

 


Zapraszam!

Darek Loga