Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Prosperująca Świadomość 
Otwartość na bogactwo materialne i bezpieczeństwo finansowe we współczesnych czasach

05/02/2023

Zimowe wczasy: 05-11.02.2023 Gąski k./Mielna nad morzem

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

                                           

                                           Zapraszam na zimowe wczasy z rozwojem duchowym w Gąskach k. Mielna nad morzem.

                                           

                                            Dlaczego warto wziąć udział we wczasach?

                                           

                                           Jeżeli:

 

♦ Masz trudności w kreowaniu bogactwa i dostatku materialnego w swoim życiu

♦ Twoje dotychczasowe życie było pełne niedostatku i wyrzeczeń

♦ bądź też udało Ci się osiągnąć w miarę satysfakcjonujący poziom materialny, ale nie potrafisz osiągnąć nic ponadto

♦ Czujesz lęk przed osiągnięciem dobrego poziomu materialnego

♦ bądź lęk przed utratą tego, co już masz

♦ Czujesz, że w obecnych czasach trudno jest osiągnąć obfitość materialną, a łatwo ją stracić

 

A zamiast tego chcesz:

 nauczyć się kreować dobrobyt materialny w swoim życiu

♦ uwierzyć, że zasługujesz na bogactwo materialne i że jest to w porządku

♦ nauczyć się cieszyć tym, co osiągnąłeś, korzystać ze swojego bogactwa

♦ czuć się bezpiecznie ze swoim bogactwem

♦ uwolnić się od lęku przed utratą tego, co posiadasz

♦ nauczyć się kreować swoje bogactwo w sposób bezwarunkowy, niezależny od sytuacji politycznej i gospodarczej w kraju i na świecie

♦ i jeśli do tego chcesz spędzić czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

to te wczasy są dla Ciebie.

Nauczysz się tu, jak uwalniać się od wzorców negatywnie wpływających na Twój dobrobyt materialny i uczynić swoje życie obfitym we wszystko, czego pragniesz i co sprawia Ci w życiu przyjemność i zadowolenie.

TERMIN:    05-11.02.2023
Rozpoczęcie:  05.02.2023, tj. niedziela, ok. godz 16.00-17.00
Zakończenie:  11.02.2023, tj. sobota, ok. godz. 12.00-13.00

Miejsce: 

Pensjonat "Makarena", 76-034 Gąski, ul. Piaskowa 5, tel. (94) 346 93 41, 603 126 196

Tematyka zajęć:

Niemal każdy człowiek marzy o tym, by być bogatym, spełnionym materialnie człowiekiem. Lecz niestety nie każdy taki poziom osiąga. Dlaczego? To dobre pytanie. Czy dlatego, że są lepsi i gorsi? Otóż nie, choć wielu spośród tych, którzy nie umieją wykreować bogactwa czy spełnienia materialnego, właśnie tak się czuje. Czują się gorsi od innych, zwłaszcza od tych, którzy już jakiś poziom bogactwa osiągnęli. Czy może dlatego, że ktoś jest szczęściarzem, a ktoś pechowcem? Oczywiście otwartość na działanie takiej cechy urzeczywistnienia jak szczęście ma pewne znaczenie, jednak szczęście czy pech w tych i innych sprawach nie zależą od jakiegoś „fatum”, ale od programów, które tkwią w naszej podświadomości, a za pomocą których nasza podświadomość kreuje naszą rzeczywistość.

 

Prosperującą Świadomość może rozwinąć każdy z nas. Bezwzględnie każdy. Możesz rozwinąć Prosperującą Świadomość niezależnie od tego, jak żyłeś dotychczas, gdyż Twoje dotychczasowe życie, w myśl zasady: „jak się cenisz – tak masz”, było wykreowanym wynikiem Twoich dotychczasowych wyobrażeń i przekonań o sobie i swoim życiu. Jeżeli dotychczas nie udawało Ci się wykreować bogactwa materialnego, to po prostu te wyobrażenia i przekonania muszą ulec zmianie na lepsze.

 

Ludzi pracujących nad prosperującą świadomością różni tylko jedno – czas, w jakim swoją Prosperitę rozwijają. Jednym zajmuje to więcej czasu, innym zdecydowanie mniej. Jest to zależne od tego, ile kto ma do przerobienia w tym temacie i jak bardzo człowiek pracujący nad sobą angażuje się w tę pracę.

 

Prosperująca Świadomość to nie tylko zdolność wykreowania pieniędzy i innych bogactw materialnych. To przede wszystkim świadomość i umiejętność szybkiego przyciągnięcia i wykreowania sobie wszystkiego tego, że jest dla nas ważne i wartościowe w każdym obszarze życia, bez względu na to, co to jest.

To świadomość, a także umiejętność spełniania się i realizowania w każdych warunkach i w każdej sytuacji.

 

Na świecie jest absolutny nadmiar bogactwa materialnego. Wystarczy dla wszystkich i jeszcze dużo zostanie. Bogactwo materialne może urzeczywistnić każdy, trzeba się tylko do tego przyłożyć, a właściwie na nie otworzyć i uzdrowić sobie stosunek do niego. Są ludzie, którzy sądzą, że bogactwo jest złe, że jest ważną przyczyną wszelkiego zła na ziemi, a jednocześnie chcą być bogaci. Są ludzie, którzy sądzą, że bogaci ludzie są źli i podli, a jednocześnie chcą być ludźmi bogatymi.

 

Nie można mieć do bogactwa negatywnego stosunku, a jednocześnie z łatwością przyciągać je do siebie – to się nie uda.

Są ludzie, którzy uważają, że trzeba ciężko się napracować, by coś osiągnąć, że trzeba długo czekać na jakiś efekt swoich działań, że uczciwy człowiek to taki, który dużo pracuje, a niewiele zarabia. To są systemy przekonań, którymi podświadomość będzie się kierowała w materializacjach wydarzeń, jeżeli w nie wierzy.

 

Nasza kreacja bogactwa materialnego powinna być lekka, miła i przyjemna. Wszędzie tam, gdzie pojawi się w nas uczucie „zależy mi”, powinna uruchamiać wszelkie siły kreatywne, by jak najszybciej przyciągnąć do nas to, na czym nam zależy.

Energia kosmosu nie po to stworzyła bogactwa materialne w całym wszechświecie, byśmy teraz nie mogli z nich korzystać lub by je nam ograniczać.

 

Bardzo ważnym elementem pracy nad prosperującą świadomość jest nie tylko otwartość na bogactwo, ale również umiejętność kreowania bezwarunkowego.

W swojej pracy na każdym kroku spotykam ludzi, których kreacja ograniczona jest warunkowo – „będzie mi się lepiej wiodło, kiedy już nie będzie koronawirusa i pandemii”, „polepszy mi się, kiedy już obecnie rządząca partia nie będzie rządzić”, „na pewno będzie lepiej mi się wiodło, kiedy już nie będzie tej wojny na Ukrainie i gospodarka światowa rozpędzi się”. To typowe przykłady, kiedy ograniczamy naszą kreację różnymi warunkami.

 

A gdyby Twoja kreacja była bezwarunkowa? Na przykład:

 

"Ja … każdego dnia przyciągam do siebie coraz więcej pieniędzy, niezależnie od czegokolwiek, niezależnie od tego, co się dzieje w kraju i na świecie."

 

Tak właśnie powinna funkcjonować Twoja kreacja bogactwa i tego będziemy uczyć się na zajęciach.

 

Kreacja bezwarunkowa bogactwa wspiera w nas też poczucie bezpieczeństwa finansowego. Żyjemy w świecie, w którym chyba najwięcej lęków związanych jest właśnie z bytem, bogactwem materialnym, pieniędzmi i ich potencjalną utratą lub brakiem.

W prawie kreacji zawsze dominuje jedna z dwóch wiodących w niej sił: dostatek albo brak. Która z tych sił w Tobie dominuje, w tą stroną będzie się bardziej skłaniała kreacja bogactwa materialnego.

Warto też popracować nad poczuciem bezpieczeństwa finansowego. Każdy może się czuć bezpieczny, nawet w takich czasach, w jakich obecnie żyjemy. Bezwarunkowa otwartość na bogactwo materialne, miłość do siebie, szacunek i pełna akceptacja, poczucie zasługiwania na bogactwo, otwartość na wsparcie Boga, świata i ludzi w bogaceniu się – to wszystko sprzyja poczuciu bezpieczeństwa finansowego, lepszej jakości życia i cieszeniu się życiem również pod względem materialnym.

 

Nie wiem jak Ty, ale ja wolę żyć w ten sposób i to wszystko będziemy rozwijać w sobie na zajęciach.

 

Na zajęciach:

 • wykłady
 • ćwiczenia
 • praca z wizualizacją
 • praca z afirmacjami
 • praca z kreacją
 • medytacje
 • modlitwy
 • psychozabawy
 • codzienne sesje regresywne w parach

 

Po zajęciach m. in.:

 • Gra Satori (radykalne wybaczanie)
 • Karaoke
 • i wiele innych

 

Uwaga!

 • Jeśli grasz na instrumencie, to zabierz go ze sobą
 • Jeśli posiadasz grę "Satori", to zabierz ją ze sobą
 • Jeśli zajmujesz się:
  • jogą
  • Tai Chi
  • Chi Qung
  • masażem dźwiękiem, klasycznym lub innym
  • lub masz coś innego do zaoferowania w obszarze polepszania jakości życia i rozwoju duchowego

to zgłoś to wcześniej pod nr tel. 508 374 194. 

Inwestycja: 

2350 zł (dla grupy od 15 osób)

2490 zł (dla grupy min. 14 osób)

Obejmuje:

 • zajęcia ok. 6-7 godzin dziennie (wykłady, ćwiczenia, sesje regresywne Logresingu® w parach)
 • całodzienne wegetariańskie wyżywienie - 3 posiłki dziennie (śniadanie, zupa i obiadokolacja)
 • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką, lodówką i internetem. 

        Uwaga! Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju 1 osobowym z dopłatą 80 zł/dobę (dostępnych jest 5 pokoi 1-osobowych).

        Aktualizacja! Wszystkie jedynki są już zarezerwowane.

        Dopłata za 1-osobowy pobyt w pokoju 2-3 osobowym wyniesie 100 zł/dobę, jeśli będą dostępne wolne pokoje (zależy to od całkowitej liczby uczestników, którzy                  zgłoszą się na wczasy).

        Obowiązuje kolejność zgłoszeń (wpłaty przedpłat).


Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakwaterowaniem w pojedynczym pokoju, indywidualną dietą bądź chciałby przyjechać z osobą towarzyszącą lub rodziną nie biorącą udziału w zajęciach, to prosimy o zgłoszenie tego przez formularz: https://cudownyportal.pl/formularz-zgloszeniowy-zimowe-wczasy-z-rozwojem-duchowym-05-11-02-2023-gaski-k-mielna


Ogólne warunki uczestnictwa:
Na wczasy proszę wziąć luźny strój, śpiwór/koc, przybory do pisania i dobry humor :)

Jak zwykle na tydzień przed rozpoczęciem zajęć do uczestników zostanie wysłana lista z danymi kontaktowymi innych uczestników (za ich zgodą), aby można się było zorientować, kto skąd jedzie i ewentualnie zaplanować wspólne podróże samochodami lub innymi środkami lokomocji.

 

Szczegółowe informacje i zapisy:
Ewa Kałuska, tel. 508-374-194, skype: ewa_kaluska

Formularz zgłoszeniowy: https://cudownyportal.pl/formularz-zgloszeniowy-zimowe-wczasy-z-rozwojem-duchowym-05-11-02-2023-gaski-k-mielna

 

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

Uwaga! Proszę o wpłacanie wyłącznie przedpłat, a nie całej kwoty.

Nr konta płacąc z Polski:

27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mbank 
"Syriusz" Ewa Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla

 

Nr konta płacąc z zagranicy:

Numer BIC: BREXPLPWMBK
Numer IBAN: PL 27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mBank
Syriusz Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla 

Uwaga! Płacąc przez Paypal/Dotpay lub z zagranicy należy wpłacić sumę, która uwzględni wszelkie opłaty pośrednie (tak aby na konto wpłynęła pełna suma).

 


Zapraszam!

Darek Loga