Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Poznaj swoje cele – jak żyć po swojemu i być szczęśliwym

27/03/2021

Warsztaty online z Regresingiem: 2-3.01.2021 Warsztaty przez Internet

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Uwaga! Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, zapowiadanie warsztaty sylwestrowo-noworoczne odbędą się w formie online (przez                                                 internet) i zostaną skrócone do 2 dni (sobota-niedziela 2-3 stycznia). Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Warsztaty               

                                           Regresingu 2-3.01.2021" (dane konta są podane poniżej). Link do zajęć zostanie przesłany przez Facebook/Messenger tuż przed zajęciami                                                   każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

 

                                           Jeżeli chcesz:

 

  • nauczyć się poznawać swoje zdolności i predyspozycje
  • nauczyć się korzystać z wolnej woli w sposób nieskrępowany
  • poznać i realizować swoje cele bez oglądania się na opinie, oczekiwania i presje innych osób
  • spędzić weekend online z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

 to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu® (sesje poprowadzi Dariusz Loga)

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Stary rok się kończy, jest to więc dobry czas na domknięcie starych spraw, dokończenie realizacji starych celów i zamknięcie niepotrzebnych już bądź szkodliwych elementów swojej przeszłości.

 

Wkrótce rozpoczynamy kolejny rok kalendarzowy. To wspaniała okazja, by zrewidować stare plany i cele i ustalić sobie nowe, określić nowe kierunki działań i rozwoju, otworzyć się na nowe sukcesy i osiągnięcia. Nie dla każdego jest to proste, gdyż wielu ludzi nie potrafi z łatwością, konkretnie i precyzyjnie określać swoich celów życiowych, a jeśli to robią, często nie są one zgodne z ich najwyższym dobrem. Wielu ludzi po prostu nie wie, czego chce, gdyż żyjemy w świecie, w którym od urodzenia próbuje nas się ukierunkować i narzucić nam, czego powinniśmy chcieć. Żyjemy w świecie, w którym próbują uczyć nas, co powinniśmy, a nie tego, że możemy wszystko, czego chcemy. W takich warunkach trudno poznać swoje zdolności i predyspozycje, którymi Bóg nas obdarzył. Zdolności i predyspozycje poznajemy zazwyczaj tylko częściowo i najczęściej tylko wtedy, kiedy nie są one sprzeczne z tym, czego inni od nas oczekują (rodzina, społeczeństwo, państwo, itp.)

 

Jednak każdy z nas dostał od Boga wspaniały dar – jest nim wolność (wolna wola). Warto nauczyć się w pełni z niej korzystać i uświadomić sobie, że każdy ma prawo stawiać ją ponad presje oczekiwań, wymagań oraz ponad narzucane zasady. Z tego poziomu zrozumienia i otwartości dużo łatwiej poznać swoje cele życiowe, rozpoznać swoje zdolności i predyspozycje i nauczyć się z nich korzystać zgodnie ze swoim najwyższym dobrem.

 

Zdolności i predyspozycje mamy różne – wyuczone, nabyte, karmiczne (czyli umiejętności wyniesione z poprzednich wcieleń) oraz te, którymi obdarzył nas Bóg. Warto rozpoznać w sobie szczególnie te ostatnie, gdyż ich poziom i jakość znacznie przewyższa te pozostałe.

 

W nowym roku kalendarzowym, a zarazem w dalszej części naszego życia warto nauczyć się korzystać w pełni z własnej wolności, otworzyć się i poznać cele i kierunek swojego życia, zawsze wiedzieć, czego się naprawdę chce, a także poznać i wykorzystywać swoje zdolności i predyspozycje do realizowania swoich celów zgodnie ze swoim najwyższym dobrem. A z taką wiedzą i umiejętnościami pozostaje nam już tylko kształtować nasze życie tak jak chcemy, w kierunku, w którym chcemy i spełniać się na każdej płaszczyźnie naszego życia. J


Miejsce zajęć:

Zajęcia ONLINE - przez Internet

Link do zajęć zostanie przesłany na Facebook/Messenger tuż przed zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć w sobotę i niedzielę:

10.00-13.30 - Wykłady/ćwiczenia

13.30-14.30 - przerwa obiadowa

14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesja regresingu prowadzona przez Dariusza Logę


Inwestycja: 220 zł od osoby

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Warsztaty Regresingu 2-3.01.2021" do dnia 1.1.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

 

Zapraszam!

Dariusz Loga