Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Poczucie własnej wartości - jak skutecznie podnieść swoją samoocenę i jakość swojego życia?

27/11/2021

Warsztaty: 27-28.11.2021 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Bielsku-BIałej, jak i w formie online (przez internet). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem                                               "Warszaty Regresingu 27-28.11.2021" (dane konta są podane poniżej). Link do zajęć zostanie przesłany przez Facebook/Messenger tuż przed                                             zajęciami każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                           W przypadku ogłoszenia lockdownu zajęcia będą tylko w formie online. Poinformujemy wówczas o takiej zmianie.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • Nauczysz się, jak doceniać siebie oraz to co robisz
 • Nauczysz się, jak kochać szanować i akceptować siebie już teraz, niezależnie od czegokolwiek
 • Poznasz swoją prawdziwą wartość, która jest Boską wartością
 • Nauczysz się, jak otworzyć się na miłość, szacunek i akceptację innych
 • Nauczysz się kreować dla siebie wszystko, co najlepsze
 • Nauczysz się, jak żyć w radości, miłości, spełnieniu i harmonii                                
 • Spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje Regresingu®:

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

TEMATYKA ZAJĘĆ:

Samoocena – czyli poczucie własnej wartości – to jeden z najważniejszych czynników, od którego wszystko zależy w naszym życiu i procesie kreacji.

Samoocena to zbiór naszych podświadomych (i też dodatkowo w dużej części świadomych) wyobrażeń i przekonań o nas samych, o tym na co zasługujemy, a na co nie, jak bardzo jesteśmy bądź nie jesteśmy wartościowi i cenni itd. Wyobrażeniami takimi nasza podświadomość kieruje się w procesach kreowania naszej rzeczywistości bez względu na to, czy wyobrażenia te są pozytywne czy negatywne. Samoocena każdego z nas przejawia się w każdej dziedzinie i w każdym fragmencie naszego życia.

Znacie takie powiedzenie – jak się cenisz, tak masz. I to jest prawda. Niestety często jesteśmy narażeni na czynniki, które zaniżają, a wręcz niszczą naszą samoocenę. Toksyczna rodzina, szkoła, związki, praca, polityka, religia mogą się przyczynić do zaniżenia naszej samooceny.

Dlatego warto uzdrowić relacje z sobą samym – bo tym tak naprawdę jest podnoszenie samooceny. Warto nauczyć się kochać, szanować i akceptować siebie bezwarunkowo. Warto wyrobić w sobie przekonanie, że zasługuję na miłość, szacunek i pełną akceptację. Warto otworzyć się na szacunek, miłość i akceptację w relacjach z innymi ludźmi. Warto oduczyć się krytyki i autokrytyki i nauczyć się być życzliwym, serdecznym i wyrozumiałym dla siebie i innych.

Warto uświadomić sobie to, że niezależnie od tego, jak żyłeś dotychczas i co myślałeś - zasługujesz na wszystko, co najlepsze i najwspanialsze.

Warto uświadomić sobie to, że niezależnie od tego, jak żyłeś dotychczas i co myślałeś o sobie - jesteś cenną i wartościową osobą, jesteś darem dla tego świata.

Nie wierzysz? Myślisz, że to, co napisałem, jest zbyt „odjechane”? Myślisz tak tylko dlatego, że nauczono Cię myśleć o sobie jak o kimś niezbyt wartościowym.

Warto uświadomić sobie to, że niezależnie od tego, jak żyłeś dotychczas i co myślałeś - możesz się w swoim życiu, na tym świecie realizować i spełniać pod każdym względem i w pełni na to zasługujesz.

Warto uświadomić sobie to, że niezależnie od tego jak żyłeś dotychczas i co myślałeś o sobie, możesz być chciany i kochany pod każdym względem, a także szanowany i doceniany przez innych i takimi ludźmi się otaczać.

Warto uświadomić sobie to, że niezależnie od tego jak żyłeś dotychczas i co myślałeś o sobie – możesz żyć w bogactwie i dobrobycie materialnym i duchowym, gdyż na to w pełni zasługujesz.

Podnoszenie samooceny to proces i na warsztatach będziemy uczyć się wdrażać go w życie.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

 

Dla uczestników online:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
 1. Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 2. Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 3. Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Regresingu w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w  Regresingu.

Jeśli zajęcia będą mogły się odbyć tylko w formie online (z uwagi na ew. obostrzenia czy lockdown), to zamiast sesji w parach będzie grupowa sesja Regresingu poprowadzona przez Dariusza Logę

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja Regresingu prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w Regresingu)


Inwestycja: 220 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 220 zł z dopiskiem "Warsztaty Regresingu 27-28.11.2021" do dnia 26.11.2021 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga