Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Pełna akceptacja siebie, swojego życia, świata i innych ludzi – jak działa otwartość na Najwyższe Dobro

28/05/2022

Warsztaty: 28-29.05.2022 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Bielsku-BIałej, jak i w formie online (przez internet). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 270 zł z dopiskiem                                               "Warsztaty 28-29.05.2022" (dane konta są podane poniżej). Link do zajęć zostanie przesłany przez Facebook/Messenger tuż przed zajęciami                                               każdemu, kto dokona wpłaty na konto.

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                          

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • Nauczysz się, jak akceptować siebie i swoje życie
 • Nauczysz się, jak akceptować innych i otaczający nas świat
 • Nauczysz się otwierać na Najwyższe Dobro i działanie Wyższego Ja w Twoim życiu
 • Nauczysz się rozpoznawać Najwyższe Dobro i działanie Wyższego ja w Twoim życiu i rozumieć, dlaczego tak a nie inaczej zadziałało
 • Oduczysz się krytyki i nieakceptacji siebie, świata, życia, ludzi
 • Nauczysz się patrzeć na siebie ze zrozumieniem i życzliwością i kreować swoje życie zgodnie ze swoim Najwyższym Dobrem                      
 • Spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje regresywneTEMATYKA ZAJĘĆ:

Akceptacja to klucz do wszelkich pozytywnych zmian w sobie i w swoim życiu. Kiedy czegoś nie akceptujemy, to możemy to wypierać, walczyć z tym, ignorować, bagatelizować, wściekać się na to, że to jest. Jednak wszystkie te reakcje nie pozwolą nam uzdrowić niczego, gdyż uzdrowienie wymaga zawsze konfrontacji z problemem, a nie walki z nim.

 

Akceptacja to klucz do rozwiązywania problemów. Akceptacja daje możliwość głębokiego zrozumienia problemu, jego przyczyn i skutków i głębokiego przeniknięcia wszystkich jego poziomów i struktur, co bezsprzecznie pomaga w jego rozwiązaniu.

 

Akceptacja siebie do klucz do uzdrowienia i stworzenia dobrej relacji z sobą samym. Warto nauczyć się akceptować i doceniać siebie takim, jakim się jest. Akceptacja siebie powinna być bezwarunkowa. Kiedy sami w pełni akceptujemy siebie bezwarunkowo, to świat i inni ludzie traktują nas wtedy tak samo.

Samoakceptacja to klucz do szczęśliwego i udanego życia. Kiedy w pełni się akceptujemy, to łatwiej jest nauczyć się szanować i kochać siebie takim, jakim się jest.

Akceptacja to klucz do umiejętności budowania dobrych relacji z innymi ludźmi. Akceptacja w relacjach międzyludzkich powoduje wzajemne zrozumienie i zachęca do mądrego wspierania się nawzajem.

 

Patrząc z drugiej strony, brak akceptacji to klucz do piekła życiowego, gdzie krytyka, poniżanie jeden drugiego, brak miłości i szacunku do siebie i innych jest codziennością, a o rozwiązywaniu problemów można sobie tylko pomarzyć.

 

Akceptacja tego, co nam się przydarza oraz wszelkich procesów życiowych pomaga w głębszym zrozumieniu ich przyczyn i skutków. Pomaga także dostrzec i rozróżnić moment, kiedy w naszym życiu następuje ingerencja Wyższego Ja i zrozumieć, jak ona działa. A u każdego, kto otwiera się na Najwyższe Dobro, działa ona inaczej.

Jak rozróżnić, czy po prostu nam coś „wywala”, czy jest to ingerencja Wyższego Ja? Otwartość na Najwyższe Dobro? Kiedy i jak bardzo nasze ego mąci w przekazie, który płynie z Wyższego Ja? Jak bardzo nasze ego mąci w zrozumieniu komunikatów płynących z Wyższego Ja? Jak się nie poddać działaniu ego w takich sytuacjach? Tego właśnie będziemy się uczyć na zajęciach.

 

A oto jeden z przykładów, jak czasem (pozornie przewrotnie i nielogicznie) może zadziałać otwieranie się na Najwyższe Dobro. Przykład ten podawałem już na wcześniejszych zajęciach, gdyż zrobił on na mnie duże wrażenie.

Z pewnym moim klientem od kliku miesięcy pracowałem nad otwartością na Najwyższe Dobro i prowadzenie Wyższego Ja. Człowiek ten z pasją afirmował i medytował nad tym tematem. Po jakimś czasie okazało się, że zachorował na covid i trafił do szpitala. Był bardzo załamany tym faktem, bo otwierał się na wszystko, co Jego Wyższe Ja ma dla niego najlepszego, a tu proszę. Wykreowała się choroba. Pierwszego dnia od razu zrobiono mu podstawowe badania. Okazało się, że po godzinie ponownie przyszli mu pobrać krew do badań, a po dwóch następnych godzinach znowu. Było to dziwne. W końcu przyszedł lekarz na rozmowę i oznajmił, że pobierał 3 razy krew do badań, żeby się upewnić w swojej diagnozie. A diagnoza była jednoznaczna – zaawansowana cukrzyca. Tak rozwinięta, że groziła mu śpiączka cukrzycowa. Kiedy informacja o cukrzycy wyszła na jaw, covid jakoś dziwnie szybko zaczął ustępować, a Pan zaczął się leczyć z powodzeniem na cukrzycę. Kiedy po jakimś czasie znowu się spotkaliśmy, to zaczęliśmy o tym rozmawiać. Zacząłem go uświadamiać, że w jego przypadku zachorowanie na covid, choć to dziwnie brzmi, było działaniem Wyższego Ja. Zadałem Mu proste pytanie. Czy nie mając covidu, poszedłby na jakiekolwiek badania? Odpowiedział, że w życiu by nie poszedł. I o to chodziło – odpowiedziałem. Nie badając się, mógłby się dowiedzieć o cukrzycy o wiele za późno albo nie zdążyłby się dowiedzieć wcale, bo po prostu w którymś momencie wpadłby w śpiączkę cukrzycową i umarł. A cukrzyca, zwłaszcza typu drugiego, jest bardzo podstępna. Można nie czuć jej objawów aż do stanu jej mocnego rozwinięcia się i zagrożenia życia.

Moim zdaniem Wyższe Ja popchnęło go w stronę covidu po to, by znalazł się w szpitalu i by zrobili mu gruntowne badania, które miały mu uświadomić znacznie poważniejszy problem i bardziej zagrażający jego życiu – zaawansowaną cukrzycę.

Mój klient zrozumiał, że było to dla niego dobre i dało mu to szansę na dalsze życie i leczenie się. Oraz na zmianę stylu życia i jedzenia, gdyż cukrzyca nie pojawiła się z niczego. Ukierunkowało to też jego kolejne kroki i priorytety w pracy nad sobą i swoim rozwojem.

 

Jest to jeden z przykładów, jak w nieoczywisty sposób może zadziałać Wyższe Ja. Na zajęciach będziemy omawiać więcej przykładów i uczyć się rozpoznawać efekty otwierania się na Najwyższe Dobro. Będziemy też uczyć się akceptować siebie i swoje życie po to, aby łatwiej było nam otwierać się na Najwyższe Dobro i działanie Wyższego ja w naszym życiu.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

 

Dla uczestników online:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju na Facebooku. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie zaproszenie do pokoju - powiadomienie przyjdzie na jego konto na FB/Messengerze.
 1. Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku lub nie jest w moich znajomych na FB, proszę je sobie stworzyć i wysłać mi zaproszenie do znajomych, wówczas będę mógł takiej osobie wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 2. Jeśli ktoś ma inną nazwę konta na FB niż dane na przelewie, to proszę mnie o tym poinformować, abym wiedział, komu wysłać zaproszenie do pokoju zajęć.
 3. Jeśli ktoś ma tylko konto na Messengerze, proszę mnie o tym poinformować, to wyślę link odrębnie Messengerem, chociaż doradzam, aby też założyć konto na FB, bo niektórzy mają problemy z połączeniem się do pokoju przez Messenger.
 
Zaproszenia do pokoju będę wysyłał w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje regresji w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

Jeśli zajęcia będą mogły się odbyć tylko w formie online (z uwagi na ew. obostrzenia czy lockdown), to zamiast sesji w parach będzie sesja grupowa poprowadzona przez Dariusza Logę.

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w regresji)


Inwestycja: 270 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości 270 zł z dopiskiem "Warsztaty 28-29.05.2022" do dnia 27.05.2022 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga