Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Otwartość na zdrowie – somatyka ciała

20/06/2020

Warsztaty z Regresingiem: 20-21.06.2020 Bielsko-Biała

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

 

                                           Jeżeli jesteś osobą:

                                           * zdecydowaną na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu,

                                           * rozwój na planie materialnym i duchowym,

                                           to zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to zrobić.

 

 

Warsztaty obejmują:

  • wykłady teoretyczne;
  • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
  • grupowe sesje Regresingu®

 

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Regresingu® niehipnotycznego.

Tematyka zajęć:

 

Choroby to nic innego, jak skutek niewłaściwego postępowania, nie tylko na poziomie fizycznym, ale również na poziomie energetyczno–duchowym. Wiele osób nie dba o właściwe (pozytywne) nastawienie do siebie, świata i innych ludzi. W efekcie wytwarzają dużo ciężkich i niekorzystnych, a nawet destrukcyjnych emocji i energii. Organizm jakiś czas opiera się naporowi ciężkich, negatywnych energii. Często na tym etapie somatyka ciała cały czas daje nam sygnały, że coś nie gra. Jednakże dzisiejszy świat uczy nas ignorowania takich sygnałów i nieprzejmowania się nimi. Przyjdzie jednak taki czas, że organizm zaczyna się uginać pod naporem coraz większej ilości ciężkich energii i zaczyna się stan chorobowy. Wielu potrafi rozpoczynającą się chorobę również ignorować, w końcu w dzisiejszym świecie o przysłowiową tabletkę przeciwbólową nietrudno. Ludzie Ci zaczynają interesować się swoim stanem zdrowia dopiero wtedy, gdy choroba rozwinęła się tak bardzo, że nie można tego już ignorować. W tym momencie proces uzdrawiania siebie jest znacznie trudniejszy i wymaga dużo więcej czasu, energii, zaangażowania i środków.

Nasza podświadomość nic nie materializuje bez przyczyny. Jeżeli coś materializuje w naszym życiu, to znaczy, że w jakich sposób tego chce i wierzy, że potrzebuje. Do tych rzeczy również należą choroby.
Chorobami można się karać – podświadomości wielu osób używają chorób do swoistego rodzaju wyrównania rachunków. Ludzie Ci są nauczeni karania, a nie przebaczania. Kiedy osoby takie nauczą się przebaczać, a potem szanować siebie i innych, wówczas wzorzec ten przestaje funkcjonować w życiu takiego człowieka.

Często choroby to swoistego rodzaju wyobrażenie dobrego interesu. Na przykład małe dziecko zauważa, że mama poświęca mu dużo więcej czasu i obdarza dużo większą troską, kiedy jest chory, w porównaniu z czasem, kiedy jest zdrowy. Jego podświadomość uczy się, że warto chorować, bo wtedy jest dużo bardziej kochane. A potem mama dziwi się, że organizm dziecka z łatwością podłapuje każdą najdrobniejszą infekcję i bardzo często choruje.

Kiedyś pracowałem z panem, który był bardzo schorowany. Dokuczało mu wiele różnych dolegliwości. W pewnym momencie naszej pracy panu zaczęło się polepszać. Organizm stawał się silniejszy, dolegliwości ustępowały. I w tym momencie pan przerwał pracę terapeutyczną ze mną. Na początku nie rozumiałem, co się stało. Wytłumaczyła mi to jego siostra, z którą miałem kontakt. Pan ten mieszkał na wsi. Ze względu na swój stan zdrowia cały rok był zwolniony zarówno z wszelkich prac w gospodarstwie, jak i przy żniwach, kiedy przychodził na to czas. Zwierzył się on swojej siostrze, że wystraszył się tego, że zdrowieje, ponieważ oznaczało to, że odtąd musiałby pracować na wsi tak samo, jak inni członkowie Jego rodziny. Więc tak naprawdę nie chce być zdrowy, bo tak mu wygodniej. To są tylko dwa przykłady, kiedy choroba czy dolegliwość staje się dla nas swoistego rodzaju interesem. Tutaj musimy włożyć czas i energię w to, by przekonać naszą podświadomość, że będąc zdrowym, zyskujemy znacznie więcej od trwania w stanie chorobowym. Bardzo pomaga tutaj uświadomienie sobie, jaką cenę płacimy za trwanie w chorobie i ile w rzeczywistości nas to kosztuje.

Są ludzie, którzy odradzają się już z chorymi bądź kalekimi ciałami. Ludzie Ci przenieśli ze swoich poprzednich wcieleń całą grupę ciężkich, destrukcyjnych oraz chorobotwórczych wzorców. Wzorce te miały ogromny wpływ na proces materializacji wydarzeń związany z powstawaniem i kształtowaniem się ciała materialnego danej osoby. Często są to dużo trudniejsze przypadki do przepracowania, wymagające naprawdę dużego zaangażowania, lecz i tutaj proces samouzdrawiania potrafi zdziałać cuda.

W naszym życiu, na wszystko co nas spotyka i co przeżywamy, reaguje również nasze ciało fizyczne. Wszystkie nasze dolegliwości bądź choroby to reakcje na coś, co nam się przydarza, np.:

  • choroby alergiczne – to nadmierna, niepotrzebna walka z jakimś czynnikiem, który występuje w naszym życiu (jakiś człowiek, jego zachowanie, miejsce, w którym mieszkamy czy pracujemy itd.)
  • ból gardła – wściekłość (najczęściej stłumiona), przeplatająca się z ogromnym lękiem
  • problemy kobiece (pochwa, macica, jajniki) najczęściej wiążą się z nieprzebaczonymi sprawami związanymi z partnerem bądź innymi bliskimi osobami.

Oczywiście są to tylko przykłady duchowych przyczyn tych problemów zdrowotnych. Ktoś, kto zna somatyczną mapę ciała, będzie umiał uzdrowić problem nie tylko na poziomie materialnym, lecz również na poziomie duchowym. Wtedy problem ten zniknie raz na zawsze.

Większość ludzi leczy się tylko na poziomie materialnym. To powoduje, że wiele dolegliwości czy chorób ma swoje nawroty, gdyż lekarstwa medyczne zrobiły, co mogły. Ludzie Ci jednak wracają do starych nawyków, emocji, przeżyć, wibracji, a przecież to one spowodowały chorobę.

Na zajęciach, które będę prowadził, mam zamiar dużo czasu poświęcić praktycznym ćwiczeniom związanym z rozpoznawaniem somatyki ciała oraz temu, jak skutecznie i trafnie odczytywać z ciała komunikaty. Będziemy się też uczyć, jak tę wiedzę wykorzystać do uzdrawiania siebie i pomocy innym.

Procesy uzdrawia muszą być przeprowadzane kompleksowo na wszystkich poziomach (materialnym i energetycznym). Tylko wtedy mamy gwarancję pełnego uzdrowienia oraz tego, że problem ze zdrowiem nie powróci już więcej. Mówi się dużo o tym, że organizm ma niesamowite zdolności regeneracyjne na poziomie materialnym. I to jest prawda. Lecz o wiele większe zdolności samoleczenia mamy na poziomie duchowym. Warto je poznać i nauczyć się ich używać. Na tym poziomie, przy absolutnej otwartości na uzdrowienie, totalnej akceptacji działania wysokich wibracji (Boga, Jezusa, wsparcia opiekunów duchowych) i zmian, jakie one wprowadzają, dzieją się uzdrowienia na poziomie cudów.

Pamiętajcie – każdą chorobę, świadomie czy nie, wykreowaliśmy sobie my sami, więc my sami możemy się jej pozbyć. To, że czujesz się bezradny i nie wiesz, jak to zrobić, nie znaczy, że się nie da. Wielu ludzi na świecie doświadczyło już cudu samouzdrowienia. Oni się po prostu postarali i zrobili totalnie wszystko, co trzeba było, na planie materialnym i duchowym, by w pełni wyzdrowieć.


Miejsce zajęć:

Studio HELIOS 
Ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00
Inwestycja: 190 zł od osoby, uczący się i regreserzy 170 zł

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:
Jadwiga Koziołek, tel. 33 499-00-96, tel. kom. 502-714-484
Mirosław Koziołek, tel. kom. 502-714-441
E-mail: studio@helios.com.pl
Strona internetowa: www.studiohelios.com.pl

 

Uczestnictwo w pełnym cyklu co najmniej 12 zajęć (decyduje prowadzący) oraz zdanie egzaminu wewnętrznego jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do weryfikacji na regresera.

Dla tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem dyplomu, a:

 

  • nie mogą być obecni na wszystkich kolejnych zajęciach
  • zapisali się później
  • chcą się jeszcze zapisać

 

istnieje możliwość uzupełnienia wcześniejszych zajęć w następnym cyklu, na zajęciach w innych miastach lub na wczasach z Regresingiem, które odbywają się 2 razy do roku - w zimie i w lecie.

Osoby nie zainteresowane dyplomem, a chcące polepszyć jakość swojego życia, zapraszam do uczestnictwa w dowolnych warsztatach.

 

Zapraszam!

Darek Loga