Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Miłość i piękno Twojego życia

02/02/2020

Zimowe wczasy z Regresingiem - 02-08.02.2020 Gąski k./Mielna nad morzem

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Logaa

 

                                           Jeżeli:

                                           - nie czujesz się szczęśliwy i spełniony w życiu

                                           - czujesz, że Twoje życie nie jest takie, o jakim marzyłeś,

                                           a

                                           - chcesz się czuć zawsze bezpiecznie i pewnie

                                           - chcesz poprawić jakość swojego życia i być szczęśliwą i spełnioną osobą

to te wczasy są dla Ciebie. Nauczysz się tu, jak uwalniać się od wzorców negatywnie wpływających na Twoje życie, jak odnosić sukcesy w życiu i uczynić swoje życie szczęśliwym, lekkim i przyjemnym.

TERMIN:   02-08.02.2020
Rozpoczęcie:  02.02.2020, niedziela, ok. godz 16.00-17.00
Zakończenie:  08.02.2020, sobota, ok. godz. 12.00-13.00

Miejsce: 

Pensjonat "Makarena", 76-034 Gąski, ul. Piaskowa 5, tel. (94) 346 93 41, 603 126 196

Tematyka zajęć:
 

W różnych technikach rozwoju duchowego w różny sposób pisze się i podchodzi do życia, jego problemów i procesów uzdrawiania. Ja postaram się Wam przedstawić proces uzdrawiania i otwarcia się na dobre i satysfakcjonujące życie z zupełnie innej strony.

W życiu każdego człowieka jest tak, że każdy kreuje swoją rzeczywistość na miarę własnych wyobrażeń i przekonań. Jednak w procesie kreacji znaczącą rolę odgrywają wibracje i energie, które w danym momencie są przeważające i dominujące, np. miłość, radość albo złość, poczucie braku czy niezadowolenia. Każde nasze uczucie i każda nasza emocja to tak naprawdę odpowiednia wibracja i energia. Problem wielu ludzi polega na tym, że nie są oni jednoznacznie ukierunkowani wibracyjnie. Przeciętny człowiek dosłownie skacze po wibracjach. Na przykład ktoś leży w łóżku, relaksuje się i w ten sposób wyzwala w sobie dużo ciepłych i błogich uczuć (wibracji). Jednakże za chwilę ten człowiek wstanie, bo np. ktoś zadzwonił w pilnych sprawach zawodowych, i zaczyna martwić się tymi sprawami. Co się z nim dzieje? Wchodzi w zupełnie inne wibracje i energie – znacznie niższe, stresujące, pełne napięć. Następnie ten sam człowiek wyjeżdża z domu, jedzie samochodem i ktoś mu zajeżdża drogę. Automatycznie zaczyna reagować wkurzeniem, przyzwyczajony do takiego reagowania w takich sytuacjach. Automatycznie wypełnia się jeszcze innymi, niższymi i cięższymi emocjami, a w związku z tym, wibracjami i energiami. Wieczorem człowiek ten siądzie sobie np. (jak wielu ludzi), przed telewizorem czy komputerem i patrząc na różne filmy czy programy, zacznie dostrajać się do różnych przekazów i wyzwalanych emocji płynących z telewizora (bądź komputera). Znowu dostraja się do różnych innych przekazywanych wibracji bądź emocji, które skojarzeniowo w nim się wyzwalają.

Jednakże osoby rozwijające się duchowo uczą się jednorodnego podejścia wibracyjnego do życia i różnych jego aspektów oraz do tego, co ich spotyka. Uczymy się otwierać na czystą miłość, gdyż jest to najwyższa wibracja we wszechświecie, która uszczęśliwia każdego, a wszystkie jej przejawy to zawsze samo dobro. Bycie jednorodnie ukierunkowanym wibracyjnie to coś więcej niż samo czucie. Kiedy taką osobę spotykają sytuacje, w których kiedyś się martwił, to teraz jednorodnie ukierunkowany zawsze wypełni takie sytuacje miłością i pozwoli jej rozwiązać sprawę. Kiedy człowieka jednorodnie ukierunkowanego spotykają sytuacje, w których kiedyś się wkurzał i irytował, to teraz uczy się on podchodzić do tych spraw z miłością. A wibracja miłości, wpływając na taką sytuację, neutralizuje ją i rozwiązuje z korzyścią dla wszystkich w niej uczestniczących. Kiedy człowiek jednorodnie ukierunkowany na miłość siedzi przy komputerze bądź ogląda telewizję, miłość będzie go prowadzić i spowoduje, że wybierze on tylko korzystne i pozytywne dla siebie programy, sprawiające dużo radości i przyjemności, wywołujące pozytywne wibracje, a wyminie cały chłam i niekorzystne dla niego treści. Miłość to potężna energia, której większość ludzi nie rozumie, gdyż najczęściej kojarzy ją ze stanem zakochania bądź innymi własnymi skojarzeniami. Prawdziwa miłość, jak sama nazwa wskazuje (miłość = miło), jest to wibracja wyłącznie pozytywna i miła w odczuciu. Nie żadne cierpienie, poświęcenie czy inne tego typu wyobrażenia. Miłość ma potężną uzdrawiającą i transformującą moc. To wspaniałe lekarstwo, pomagające uwolnić się od wszystkich negatywnych wibracji i energii, jak i skutków działań tych negatywnych wibracji. Miłość pomaga nam podejść do siebie, innych ludzi i różnych sytuacji z ogromnych zrozumieniem i jednoznacznym nastawieniem rozwiązania wszelkich spraw w zgodzie z najwyższym dobrem. Miłość wspaniale działa leczniczo na ciało i umysł. Pomaga doskonale leczyć się z wszelkich problemów umysłowych i zdrowotnych. Miłość ma wspaniałą moc prowadzenia nas w życiu. Miłość to mądrość sama w sobie (przejawiająca się wibracja Boga), więc kiedy poddajemy się jej, to ona wspaniale nas prowadzi, a zarazem ochrania w naszym życiu. Warto kochać i być kochanym, ponieważ jest to częścią naszego życia.

Kiedy z takim nastawieniem uczymy się podchodzić do naszego życia, to życie staje się dla nas czymś innym, niż tylko codziennym zarabianiem na nie i trudnym mozołem ogarniania codziennych spraw, gdzie w końcu na emeryturze (o ile ma się wystarczającą), można sobie pod koniec życia ew. trochę z niego skorzystać. A przecież Bóg obdarzył nas życiem i to życie jest darem dla nas, a nie my dla niego. Każdy kreuje własną rzeczywistość, w związku z tym i jakość życia. Kreujący człowiek, umiejący poddać się miłości i jej prowadzeniu, prędzej czy później dochodzi do punktu, w którym zaczyna cieszyć się życiem, korzystać z niego, bawić się nim, choć zawsze w zgodzie z najwyższym dobrem. Miłość powoduje, że patrząc na świat, różne jego aspekty, przyrodę, dostrzegamy w niej Boga oraz wszystko inne, co jest w nim pozytywne i zostało nam dane, byśmy z tego korzystali. Ludzie otwarci na miłość potrafią żyć tak, że każda chwila ich życia jest przepełniona radością, szczęściem, zadowoleniem i wdzięcznością, że mogą żyć na tak cudownym świecie i doświadczać tylu wspaniałych rzeczy non stop. Otwartość na miłość uczy każdego otwartego na nią człowieka, jak czerpać garściami z tego życia wszystko co najlepsze, a jednocześnie dużo dobrego do tego świata wnosić.

 Życie jest po to, by uczyć się i rozwijać, ale jakość i poziom życia zależy od tego, na co się otworzymy, na jakie wibracje i energie. Miłość powoduje, że każdy człowiek prędzej czy później patrzy na świat i swoje życie oczami Boga. Zaczyna rozumieć boskie założenia i sens związany z życiem tutaj oraz wszelkimi procesami, jakie się w życiu człowieka przejawiają, jak i również ogólnymi procesami życia na ziemi, zarówno ludzi, jak i zwierząt i przyrody, wszystkiego co nas otacza.

Są osoby, które to przeczytają i taka wizja świata będzie im się wydawać nierealna, wręcz landrynkowa. Mogą chcieć przekonywać innych do swoich realiów, swoich racji. Warto jednak zastanowić się nad tym, z czego składają się ich realia. Z jakich intencji i z otwartości na jakie wibracje i energie? Jakim energiami i wibracjami emanują?

Na szczęście to nieważne, jak beznadziejne i ciężkie życie kreowałeś dotychczas, jeśli tylko masz wolę i postanowienie to zmienić. Każdy zawsze może zmienić swoje życie na lepsze, ale trzeba podjąć wszelkie niezbędne działania w tym kierunku i realizować je aż do skutku. Gdy tylko zmienisz własne podświadome intencje i nastawienia, zmieni się też energia, którą emanujesz oraz podniesie się poziom Twoich wibracji, a co za tym idzie, również jakość Twojego życia.

 

Na zajęciach:

 • wykłady
 • ćwiczenia
 • praca z wizualizacją
 • praca z afirmacjami
 • praca z kreacją
 • medytacje
 • modlitwy
 • psychozabawy
 • codzienne grupowe sesje Regresingu®

 

Po zajęciach m. in.:

 • Gra Satori (radykalne wybaczanie)
 • Gry kartami OH
 • Joga śmiechu
 • Karaoke
 • i wiele innych

 

Uwaga!

 • Jeśli grasz na instrumencie, to zabierz go ze sobą
 • Jeśli posiadasz grę "Satori", to zabierz ją ze sobą
 • Jeśli zajmujesz się:
  • jogą
  • Tai Chi
  • Chi Qung
  • masażem dźwiękiem, klasycznym lub innym
  • lub masz coś innego do zaoferowania w obszarze polepszania jakości życia i rozwoju duchowego

to zgłoś to wcześniej tutaj lub pod nr tel. 508 374 194. 

Inwestycja: 1890 zł dla grupy powyżej 12 osób

                     2090 zł dla grupy do 12 osób

Obejmuje:

 • zajęcia Regresingu® ok. 6-7 godzin dziennie (wykłady, ćwiczenia, grupowe sesje Regresingu)
 • całodzienne wegetariańskie wyżywienie - 3 posiłki dziennie (śniadanie, zupa i obiadokolacja) gotowane z miłością przez naszego kochanego Stefana Poprawę.
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką, lodówką i internetem.


Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakwaterowaniem w pojedynczym pokoju, indywidualną dietą bądź chciałby przyjechać z osobą towarzyszącą lub rodziną nie biorącą udziału w zajęciach, to prosimy o kontakt z organizatorką wczasów. 

Ogólne warunki uczestnictwa:
Na wczasy proszę wziąć luźny strój, śpiwór/koc, przybory do pisania i dobry humor :)

Jak zwykle na tydzień przed rozpoczęciem zajęć Ewa wyśle do uczestników listę z danymi kontaktowymi, aby można się było zorientować, kto skąd jedzie i ewentualnie zaplanować wspólne podróże samochodami lub innymi środkami lokomocji.

 

Szczegółowe informacje i zapisy:
Ewa Kałuska, tel. 508-374-194, skype: ewa_kaluska

 

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

 • dokonanie przedpłaty w wysokości 300 PLN do 15.01.2020. ZALICZKA jest bezzwrotna.

Uwaga! Proszę o wpłacanie wyłącznie przedpłat, a nie całej kwoty.

Nr konta płacąc z Polski:

27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mbank 
"Syriusz" Ewa Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla

 

Nr konta płacąc z zagranicy:

Numer BIC: BREXPLPWMBK
Numer IBAN: PL 27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mBank
"Syriusz" Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla 

Uwaga! Płacąc przez Paypal/Dotpay lub z zagranicy należy wpłacić sumę, która uwzględni wszelkie opłaty pośrednie (tak aby na konto wpłynęła pełna suma).


Dojazd do ośrodka:


http://www.makarena.gaski.pl/mapa_gaski_makarena.jpg

 


Zapraszam!

Darek Loga