Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Medytacja wymiany – jak działa i jak się uwolnić od skutków jej działania?

07/10/2023

Warsztaty: 7-8.10.2023 Bielsko-Biała + online

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

 

                                           Uwaga! Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej stacjonarno-internetowej. Będzie można w nich uczestniczyć zarówno na miejscu w                                                         Bielsku-BIałej, jak i w formie online (przez internet na platformie ZOOM). Warunkiem uczestnictwa online jest dokonanie wpłaty w wysokości                                             350 zł z dopiskiem "Warsztaty 7-8.10.2023" (dane konta są podane poniżej). 

 

                                           W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

                                          

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?:

 • Dowiesz się, na czym polega medytacja wymiany
 • Dowiesz się, jakie są negatywne skutki medytacji wymiany i jak się od nich uwolnić
 • Nauczysz się, jak stawiać zdrowe granice poczucia odpowiedzialności i uwolnić się od odpowiedzialności za innych
 • Nauczysz się jak stawiać siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu
 • Nauczysz się, jak realizować swoje własne plany i marzenia bez poczucia winy
 • Spędzisz weekend z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

Zapraszam Cię na zajęcia, które w praktyczny sposób nauczą Cię, jak to osiągnąć.  

 

Warsztaty obejmują:

 • wykłady teoretyczne;
 • ćwiczenia praktyczne, w których wykorzystywane są różne techniki pracy z podświadomością, m.in. praca z afirmacjami, medytacje, wizualizacje
 • sesje regresywne (sesje Logresingu®)TEMATYKA ZAJĘĆ:

Medytacja wymiany, której uczeni byli przez wieki adepci różnych szkół buddyjskich, to praktyka polegająca na przejmowaniu i wchłanianiu w siebie negatywnych wzorców i energii od innych ludzi, takich jak choroby, ból, cierpienie, biedę, złe samopoczucie itd. Po co to robili? Ponieważ wierzyli, że w ten sposób pomagają innym – biorąc ich cierpienie na siebie. We wcieleniu, w którym adept tej praktyki się jej nauczył, był najczęściej urzeczony całą jej religijno-duchową ideologią i wykonywał ją z wolnej i świadomej woli. Przekonany o szlachetności takich działań, angażował się w tę praktykę całym sobą. Lecz niestety w podświadomości praktykującego medytację wymiany człowieka wypracowywała się otwartość na tego typu niskie wibracje i to najczęściej nie swoje. Kiedy umierali i odradzali się, to zapominali, co robili w poprzednich wcieleniach, lecz niestety mechanizmy wykształconej podświadomie otwartości na niskie wibracje nadal działały i stawali się ich ofiarami.

Człowiek praktykujący medytację wymiany z reguły staje się „śmietnikiem energetycznym”, do którego najbliżsi z jego otoczenia „wrzucają” swoje energetyczne śmieci, a sami w pełni korzystają z życia. Czy zdarzyło Ci się być świadkiem takiej sytuacji, gdzie jeden człowiek szaleje w życiu, np. pije dużo alkoholu i wszyscy się zastanawiają – Boże, jaki silny organizm, tyle lat pije i nic mu się złego nie dzieje – a ktoś inny z jego otoczenia często źle się czuje, z czasem choruje, choć nie pije? Jest to jeden z przykładów, gdzie przyczyną takiej sytuacji jest działanie medytacji wymiany między nimi. Pierwszy hula w najlepsze, a drugi ciągle go oczyszcza poprzez ściąganie na siebie wytworzonych przez pierwszego negatywnych skutków picia.

Ale to nie wszystko. W medytacji wymiany wykonujący ją stara się przejąć na siebie również czyjeś skutki karmiczne. Co to oznacza w praktyce? Wraz z przyjmowanym skutkiem karmicznym wykonujący medytację wymiany przejmuje też na siebie odpowiedzialność za działania tamtej osoby i za skutki tych działań. I staje się przez to prędzej czy później ofiarą takiego postępowania, gdyż zbiera „cięgi” za postępowanie tych osób.

W medytacji wymiany nie tylko zbieramy złą energię innych oraz ich negatywne skutki karmiczne, ale oddajemy w zamian dużo dobrej energii życiowej. Dlatego ludzie, którzy korzystają z działań „medytatora wymiany”, zawsze będą sobie chwalić taką znajomość. Gorzej z tym, który wykonuje tę praktykę, gdyż on z kolei będzie się czuł dosłownie jak „śmietnik energetyczny” i do tego wiecznie zmęczony i przeciążony oraz wypompowany energetycznie.

Medytacja wymiany to bardzo negatywna w skutkach praktyka, przeciążająca i wyniszczająca osobę, która ją wykonuje, natomiast korzystające z niej osoby oduczają się brania odpowiedzialności za siebie, swoje działania i wybory.

Niestety u wielu ludzi głęboko w podświadomości działają tego typu misjonarskie mechanizmy, co czyni ich życie niezwykle ciężkim.

To, jaki wpływ te mechanizmy mają na kształtowanie się naszego obecnego społeczeństwa, widać praktycznie na każdym kroku. Z jednej strony jest wielu ludzi, którzy nie chcą ponosić odpowiedzialności za swoje uczynki i wybory, a chcą, by ktoś inny wziął to na siebie, z drugiej strony są Ci, którzy to wszystko biorą od innych na swoje barki.

Praktyki medytacji wymiany przedostawały się również do kultur europejskich.

W Anglii znani byli tzw. „zjadacze grzechów”, którzy starali się wziąć na siebie grzechy zmarłych osób. Na kontynencie europejskim wiele jest nauk, które mówią, że trzeba pomagać innym nieść ich krzyż przez życie, kiedy mają za ciężko.

Ludzie, którzy podejrzewają u siebie takie obciążenia, powinni jak najszybciej się od nich uwolnić, gdyż obciążenia te robią z nich ofiary, a ludzie, którzy z tego korzystają, nie uczą się odpowiedzialności za siebie, nie ponoszą w pełni skutków swoich czynów i uważają, że to normalne, że ktoś powinien je wziąć za nich na siebie – i tak rodzi się patologia. Ludzie Ci nie czują potrzeby wzięcia się za siebie i zrobienia czegoś ze swoim życiem – czekają tylko, aż ktoś im da i za nich zrobi.

Uwolnienie się od medytacji wymiany z powrotem uczy naszą podświadomość otwartości na wszystko, co najlepsze, na energie i wibracje najwyższej jakości, na miłość szczęście i dobrobyt, uwalnia nas od odpowiedzialności za innych i uczy zdrowej granicy, gdzie owszem, możemy komuś pomóc, ale nie szkodząc jednocześnie sobie i nie dając się wykorzystywać.

Każdy ma prawo do szczęśliwego i spełnionego życia i zajmowania się sobą oraz swoim własnym życiem, a wszyscy Ci, którzy korzystali z ich medytacji wymiany, będą mieli okazję wziąć odpowiedzialność za swoje życie w swoje ręce.

 

MIEJSCE ZAJĘĆ:

 

Dla uczestników stacjonarnych - Studio HELIOS, ul. Widok 1B, Bielsko–Biała

 

Dla uczestników online:

 1. Zajęcia będą prowadzone na platformie ZOOM.
 2. Zgłoszenie swojego uczestnictwa online proszę wysłać mailem na adres ezotericuss@post.pl
 3. Każdy, kto dokona wpłaty, dostanie link z zaproszeniem na warsztaty - zaproszenie przyjdzie na e-mail, z którego zostało przysłane zgłoszenie.
 4. Zaproszenia będę wysyłał najpóźniej w piątek wieczorem. Po otrzymaniu zaproszenia proszę od razu sprawdzić dostęp do pokoju, nie czekać na ostatnią chwilę, to w razie problemów będzie jeszcze czas to sprawdzić.
Jeśli ktoś nie dostanie zaproszenia lub będzie mieć problemy z połączeniem się, proszę kontaktować się z   Ania Giniewicz (tel. 504-018-575)


Czas zajęć: sobota – niedziela, godziny: 10.00 – 18.00

 

Plan zajęć

Sobota:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + sesje Logresingu® (regresje) w parach między uczestnikami stacjonarnymi. Uczestnicy online będą mogli ew. dobrać się w pary do sesji z innymi uczestnikami online (wg własnego uznania). W sesjach online mogą uczestniczyć tylko osoby mające doświadczenie w regresjach.

 

Niedziela:

10.00- ok. 13.30 - Wykłady/ćwiczenia

ok. 13.30-14.30 - przerwa obiadowa

ok. 14.30-18.00 - wykłady/ćwiczenia + grupowa sesja prowadzona przez Dariusza Logę (w przypadku uczestników online w sesji mogą brać udział tylko osoby mające doświadczenie w regresji)


Inwestycja: 350 zł od osoby

Istnieje możliwość noclegu na sali (10 zł za noc).

 

Na warsztaty proszę wziąć luźny strój oraz przybory do pisania i obuwie na zmianę. 

Informacje i zapisy:

Dariusz Loga, tel. 501-322-177

Anna Giniewicz tel. 504-018-575

E-mail: ezotericuss@post.pl

 

Warunkiem uczestnictwa online jest:

1) Zgłoszenie swojego uczestnictwa mailem na adres ezotericuss@post.pl

oraz

2) dokonanie wpłaty w wysokości 350 zł z dopiskiem "Warsztaty 7-8.10.2023" do dnia 6.10.2023 (lub przesłanie potwierdzenia przelewu) na konto:

 

Dane do przelewu:

Ezotericuss Dariusz Loga

Przelew z Polski:

mbank 92 1140 2004 0000 3502 5862 7137

Przelew z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr IBAN: PL92114020040000350258627137

 

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, płatności dokonuje się na miejscu na zajęciach.

 

Zapraszam!

Darek Loga