Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Manipulacje. 
Jak je rozpoznawać i nie być ich ofiarą. 
Jak z nich zrezygnować i uczciwie osiągać swoje cele


06/07/2019

Letnie wczasy z Regresingiem - 6-14.07.2019 Białka Tatrzańska

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Logaa

 

Jeżeli:

 • nie czujesz się szczęśliwy i spełniony w życiu
 • czujesz, że Twoje życie nie jest takie, o jakim marzyłeś,
  a
 • chcesz się czuć zawsze bezpiecznie i pewnie
 • chcesz poprawić jakość swojego życia i być szczęśliwą i spełnioną osobą

to te wczasy są dla Ciebie. Nauczysz się tu, jak uwalniać się od wzorców negatywnie wpływających na Twoje życie, jak odnosić sukcesy w życiu i uczynić swoje życie szczęśliwym, lekkim i przyjemnym.

TERMIN:  6-14.07.2019
Rozpoczęcie:  6.07.2019, tj. sobota, ok. godz 16.00-17.00
Zakończenie:  14.07.2019 tj. niedziela, ok. godz. 12.00-13.00

Miejsce: 
Dom wypoczynkowy Skorusa, Białka Tatrzańska, ul. Grapa 2a

Tematyka zajęć:

Manipulacja (manipulatio) – dosłownie oznacza manewr, fortel lub podstęp.

W świecie, w którym żyjemy, manipulacje są powszechne, możemy się z nimi zetknąć na każdym kroku. Powiedziałbym nawet, że są wręcz promowane, np. w handlu, polityce itd. Nie oznacza to oczywiście, że wszyscy Ci ludzie są nieuczciwi, ale manipulatorów jest wśród nich sporo. Często ludzie z tych sektorów są nastawieni przede wszystkim na osiąganie celów, nieważne jakim sposobem i jakim kosztem, bo przecież cel uświęca środki.

Manipulacji uczymy się często w domu rodzinnym. W zasadzie, jak się z boku przyjrzeć temu, jak funkcjonują niektóre rodziny, zwłaszcza toksyczne, to można by powiedzieć, że jest to jedna wielka szkoła manipulacji, gdzie każdy wymyśla coraz to nowe pomysły i sposoby, jak by tu przeforsować swoje i narzucić to innym. Warto

pamiętać, że dzieci z takich domów, jak dorosną, to pójdą w świat z tymi umiejętnościami i na pewno w różnych sytuacjach życiowych (w pracy, nowym domu, związku partnerskim, w nowym otoczeniu) odwołają się do mechanizmów, które znają, których się nauczyły stosować i których użyją, żeby osiągnąć swój cel – czyli po prostu prędzej czy później zaczną manipulować, bo nie znają innych sposobów na osiąganie swoich celów.

Wiele mechanizmów manipulacyjnych przenosimy z poprzednich wcieleń. Podświadomie wierząc w skuteczność takich działań, możemy je stosować nieświadomie. Są ludzie, którzy widząc skuteczność tych działań, odtwarzają takie umiejętności bardzo chętnie. Jednakże warto pamiętać o tym, że żyjemy w świecie przyczyn i skutków. Po pierwsze, manipulatorzy to osoby, które szybko potrafią narobić sobie dużo długów karmicznych, gdyż manipulacje to tak naprawdę jeden ze sposobów oszukiwania innych w celu osiągnięcia własnych korzyści. Po drugie, trafne jest tutaj powiedzenie – kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Prawo kreacji mówi o tym, że podobne przyciąga podobne. Każdy manipulator przyciąga innych manipulatorów. W końcu przyciągnie takiego, który jest lepszy od niego i stanie się jego ofiarą.

Manipulacje są różne i odbywają się na różnych poziomach życia. Myślę, że najgorsze manipulacje to manipulacje energetyczne, np. seksualne czy manipulacje miłością oraz szereg innych manipulacji uczuciowych i emocjonalnych. Dla przeciętnego człowieka są one trudne do zidentyfikowania i większość manipulowanych ludzi dopiero po fakcie zaczyna rozumieć, że padło ich ofiarą.

W dzisiejszych czasach sporo jest również manipulacji ogłupiających (dezinformacyjnych), do których przyczyniają się internetowi trolle, ale nie tylko. Również to samo robią nieuczciwi politycy, nieuczciwi dziennikarze czy konkurenci z danej branży.

W dzisiejszych czasach można też zaobserwować manipulacje w świecie ludzi rozwijających się duchowo. Jak w każdej większej społeczności, również i tutaj trafiają się nieuczciwi terapeuci, który manipulują w różny sposób.

Przed manipulacjami można się jednak uchronić. Wiemy przecież, że kreujemy swoje życie zgodnie z intencjami i przekonaniami, które mamy w sobie. Skoro przyciągamy manipulatorów, to znaczy, że jest w nas coś, co powoduje to przyciąganie. Otóż trzeba sobie zdać sprawę, że manipulacje odnoszą się do naszych słabości. I tylko wtedy, kiedy natrafią na nasze słabości, mogą okazać się skuteczne w działaniu. Lęk, poczucie winy, poczucie niskiej wartości, poczucie niegodności, brak wiary w siebie, wszelkiego rodzaju uzależnienia, brak wiedzy na różne tematy (np. prawnicze), nasze braki (np. brak miłości, bliskości, szacunku, zrozumienia, spełnienia w czymkolwiek), poczucie bycia ofiarą czy specyficzne obciążenia karmiczne z poprzednich wcieleń to tylko niektóre z naszych słabości, które mogą być przepustką dla manipulatora, by wtargnął w nasze życie. Czy w takim razie trzeba się ciągle bać tego, że staniemy się ofiarą manipulacji, dopóki nie przepracujemy wszystkich naszych słabości? Absolutnie nie. Przed manipulacją ochroni Cię wiedza i zrozumienie natury działania manipulacji. Przed manipulacjami ochroni Cię rozwijany kontakt z Boską wibracją w sobie oraz dobry kontakt z własną intuicją. Przed manipulacjami ochronią Cię Twoje coraz czystsze intencje względem samego siebie. Przed manipulacjami ochroni Cię wypełnienie czystą miłością, rosnący szacunek do siebie. Przed byciem ofiarą manipulacji ochroni Cię Twoja rosnąca pewność siebie, asertywności i zdolność mówienie ,,NIE”, poczucie bezpieczeństwa, niewinności oraz znajomość kierunku swojego życia. To tylko niektóre cechy, które urzeczywistnione, nie pozostawiają manipulatorom praktycznie żadnej przestrzeni do działania.

Jeżeli nie chcemy już przyciągać manipulatorów na żadnym poziomie, sami również musimy odejść od manipulacji i nauczyć się rozwiązywać swoje problemy, a także osiągać swoje cele, działając uczciwie, ale jednocześnie skutecznie, w oparciu o zasady kreacji, umiejętności prowadzenia negocjacji, wyrażania siebie i szacunku zarówno do siebie i swoich celów, jak i do innych ludzi. Myślę, że to jest chyba najtrudniejszy element do przepracowania dla wielu – rezygnacja z manipulacji i na rzecz absolutnej uczciwości w realizowaniu siebie i swoich celów. Wiara we własne możliwości i siłę uczciwego działania nie jest w współczesnym świecie popularna. Jednak kiedy odpowiednio się ten temat przepracuje, to można na tym świecie żyć uczciwie i uczciwie realizować siebie i swoje cele, a manipulatorzy nie będą mieli żadnej możliwości wciągania nas w swoje gry.

 

Na zajęciach:

 • wykłady
 • ćwiczenia
 • praca z wizualizacją
 • praca z afirmacjami
 • praca z kreacją
 • medytacje
 • modlitwy
 • psychozabawy
 • codzienne grupowe sesje Regresingu®

 

Po zajęciach m. in.:

 • Gra Satori (radykalne wybaczanie)
 • Gry kartami OH
 • Joga śmiechu
 • Wspólne śpiewanie
 • Ognisko
 • i wiele innych

 

Jak co roku w programie dodatkowo Fire Walking - czyli "chodzenie po ogniu".

I dodatkowe atrakcje w ośrodku:

 • tenis stołowy
 • piłkarzyki
 • Na parterze domu jest duża jadalnia z kominkiem i telewizorem (telewizją satelitarną)
 • bezprzewodowy Internet
 • Wokół domu rozciąga się duży teren zielony. Jest ogród, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej z bramkami, stoliki, ławy, leżaki, miejsce na ognisko
 • Jest też plac zabaw dla dzieci wyposażony w konstrukcje drewniane umożliwiające dzieciom zabawy zręcznościowe.

 

Uwaga!

 • Jeśli grasz na instrumencie, to zabierz go ze sobą
 • Jeśli posiadasz grę "Satori", to zabierz ją ze sobą
 • Jeśli zajmujesz się:
  • jogą
  • Tai Chi
  • Chi Qung
  • masażem dźwiękiem, klasycznym lub innym
  • lub masz coś innego do zaoferowania w obszarze polepszania jakości życia i rozwoju duchowego

to zgłoś to wcześniej tutaj lub pod nr tel. 508 374 194. 

Inwestycja: 1680 zł 

Obejmuje:

 • zajęcia Regresingu® ok. 6-7 godzin dziennie (wykłady, ćwiczenia, grupowe sesje Regresingu)
 • całodzienne wegetariańskie wyżywienie - 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) + słodka przekąska/owoc w południe
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką.


Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakwaterowaniem w pojedynczym pokoju, indywidualną dietą bądź chciałby przyjechać z osobą towarzyszącą lub rodziną nie biorącą udziału w zajęciach, to prosimy o kontakt. 

Ogólne warunki uczestnictwa:
Na wczasy proszę wziąć luźny strój, śpiwór/koc, przybory do pisania i dobry humor :)

Jak zwykle na tydzień przed rozpoczęciem zajęć Ewa wyśle do uczestników listę z danymi kontaktowymi, aby można się było zorientować, kto skąd jedzie i ewentualnie zaplanować wspólne podróże samochodami lub innymi środkami lokomocji.

 

Szczegółowe informacje i zapisy:
Ewa Kałuska, tel. 508 374 194, skype: ewa_kaluska 

 

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie przedpłaty w wysokości 300 PLN do 03.07.2019. ZALICZKA jest bezzwrotna :(

Uwaga! Proszę o wpłacanie wyłącznie przedpłat, a nie całej kwoty.

Nr konta płacąc z Polski:

27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mbank 
"Syriusz" Ewa Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla

 

Nr konta płacąc z zagranicy:

Numer BIC: BREXPLPWMBK
Numer IBAN: PL 27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mBank
"Syriusz" Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla 

Uwaga! Płacąc przez Paypal/Dotpay lub z zagranicy należy wpłacić sumę, która uwzględni wszelkie opłaty pośrednie (tak aby na konto wpłynęła pełna suma).


Dojazd do ośrodka:

 

 

 


Zapraszam!

Darek Loga