Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Manifestacja Miłości 
Jak urzeczywistnić w swoim życiu prawdziwą czystą Miłość?

03/03/2024

Zimowe wczasy: 03-09.03.2024 Gąski k./Mielna nad morzem

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

                                           

                                           Zapraszam na zimowe wczasy z rozwojem duchowym w Gąskach k. Mielna nad morzem.

                                           

                                            Dlaczego warto wziąć udział we wczasach?

                                           

                                           Jeżeli chcesz:

 

 nauczyć się kreować prawdziwą miłość w swoim życiu

♦ uwierzyć, że zasługujesz na miłość i wszelkie jej przejawy

♦ nauczyć się kochać siebie i otwierać na miłość innych

♦ uwolnić się od wszelkich fałszywych wyobrażeń na temat miłości

♦ nauczyć się przyciągać do swojego życia tylko to, co jest prawdziwą czystą miłością

♦ i jeśli do tego chcesz spędzić czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

to te wczasy są dla Ciebie.

Nauczysz się tu, jak uwalniać się od wzorców negatywnie wpływających na przejawianie się miłości w Twoim życiu i jak kreować tylko to, co przejawia się z czystą miłością.

TERMIN:    03-09.03.2024
Rozpoczęcie:  03.03.2024, tj. niedziela, ok. godz 16.00-17.00
Zakończenie:  09.03.2024, tj. sobota, ok. godz. 12.00-13.00

Miejsce: 

Pensjonat "Makarena", 76-034 Gąski, ul. Piaskowa 5, tel. (94) 346 93 41, 603 126 196

Tematyka zajęć:

Każdy człowiek pragnie kochać i być kochany. Każdy człowiek na tej ziemi, bardziej lub mniej świadomie, szuka miłości. Lecz nie każdy ją znajduje. Nie dlatego, że dla jednych jest dostępna, a dla innych nie. Również nie chodzi o to, że jedni bardziej na nią zasługują, a inni mniej. Możliwe, że Cię zaskoczę, ale każdy ma taki sam dostęp do miłości i każdy się może na nią otworzyć – Ty również. Dlaczego więc jednym otwartość na miłość przychodzi łatwo, a innym nie?

Otóż ma na to wpływ wiele rzeczy. Jedną z nich jest dzieciństwo i cały proces wychowania, jakiego doświadczaliśmy w domu rodzinnym. Im bardziej toksyczny dom, tym miłość była bardziej obca naszym rodzicom. Owszem, każdemu można powiedzieć „kocham Cię”, ale czuć miłość, przejawiać ją i jeszcze umieć się nią kierować w życiu to już zupełnie inna sprawa.

 

To, co nam przeszkadza w doświadczaniu i zrozumieniu czystej miłości, to ogromna masa wyobrażeń rodzinnych, społecznych i religijnych z nią związanych, które tak naprawdę nie zawsze są miłością. Nasza podświadomość przechowuje te wyobrażenia i w momencie, kiedy chcemy się na nią otworzyć, to je kreuje, wierząc właśnie w to, że te wyobrażenia to prawdziwa miłość.

 

Dla przykładu:

Wielu ludzi wyniosło z domów rodzinnych różnego rodzaju wyobrażenia i przekonania, że na miłość trzeba sobie zasłużyć, zapracować, że dostaniemy ją w sposób warunkowy, spełniając czyjeś oczekiwania, a gdy przestajemy je spełniać, to „kurek” z miłością się zakręci.

Wiele osób, które wychowywały się w toksycznych domach, zamyka swoje serce na miłość, choć bardzo pragną być kochani. Dlaczego? Otóż dlatego, że bardzo źle kojarzą bliskość. Bliskość w domu toksycznym nie jest niczym przyjemnym i to, czego się wtedy doświadcza, dalekie jest od miłości. I tak z jednej strony bronimy się przed bliskością, bo potencjalnie nie chcemy doświadczać czegoś podobnego, czego doświadczaliśmy w domu, z drugiej jednak strony czujemy jej brak i zaczynamy jej szukać.

 

W naszym społeczeństwie funkcjonuje mnóstwo wyobrażeń typu:

 • cierpiałem w imię miłości
 • cierpiałem przez miłość
 • znosiłem to wszystko dla miłości
 • przez miłość wplątałem się w kłopoty
 • miłość to ból i cierpienie, itp.

 

Pracując nad uzdrawianiem stosunku do miłości zaczynamy się orientować, że wykreowane w życiu kłopoty nie mają nic wspólnego z miłością, a jedynie przypisujemy miłości ich powstanie.

 

Ogromną ilość wyobrażeń związanych z miłością przenosimy też w podświadomości z poprzednich wcieleń. Na przestrzeni dziejów, w zależności od czasu, miejsca i kultury, mogliśmy nabyć niejedno wyobrażenie dotyczące miłości. W następnych wcieleniach nasza podświadomość próbuje odtworzyć te wyobrażenia i je urzeczywistnić w naszym obecnym życiu.

Przykładem może tu być często przerabiany przez wielu ludzi temat wzorców misjonarskich, w których dominuje wzorzec misjonarskiej miłości. Nie jest to jednak żadna czysta miłość, tak naprawdę jest to połączenie totalnego poczucia odpowiedzialności za biednych i potrzebujących z nieograniczonym współczuciem, które często polega na silnym dostrajaniu się do cierpienia innych i kontemplowaniu go. Przejmując się i zadręczając cierpieniem innych, misjonarz daje w ten sposób (według niego) dowód wielkiej miłości. Niestety nie ma to nic wspólnego z czystą miłością. Tak nie przejawia się czysta miłość, tylko poczucie odpowiedzialności, współczucie oraz koncentracja na cierpieniu innych ludzi i kontemplowaniu go.

 

Na wczasach omówimy więcej kluczowych, mylnych wyobrażeń związanych z miłością, zarówno z tego, jak i z poprzednich wcieleń. To bardzo ważne, gdyż w procesie otwierania się na miłość musimy nauczyć się oczyszczać nasz umysł i nasze wnętrze z wszelkich zaciemnień, zakłamań i fałszywych wyobrażeń na temat miłości tak długo, aż na końcu pozostanie tylko czysta miłość i nic więcej.

Czystą miłość posiada każdy z nas w swoim sercu, lecz często tak bardzo szukamy miłości u innych, że nawet nie pomyślimy o tym, że my również mamy serce, w którym jest czysta miłość.

 

Na miłość zasługuje każdy z nas, niezależnie od czegokolwiek – trzeba to sobie tylko uzmysłowić. To warunek, by skutecznie się na nią otworzyć.

Kiedy szukamy kogoś, kto nas pokocha, a jednocześnie jest w nas poczucie braku miłości w sobie i swoim sercu, to tak naprawdę brak miłości jest wibracją, z którą podchodzimy do tej kreacji i niestety takie kreacje zawsze kończą się porażką i niepowodzeniem oraz zawodem. Tylko z otwartym sercem przyciągniemy ludzi, którzy będą chcieli z nami być i nas kochać – więc pracę nad otwartością na miłość zaczynamy od otwierania własnego serca, a nie od oczekiwania, aż dostaniemy miłość z czyjegoś serca.

 

Czym jest miłość? Pewne wyjaśnienie jest już zawarte w samym słowie miłość – „miło” – czyli miłość wiąże się tylko i wyłącznie z samymi miłymi odczuciami i doświadczeniami. Lecz żeby tak naprawdę to zrozumieć, to trzeba jej doświadczyć, a potem jeszcze nauczyć się jej poddawać. A naprawdę warto. Dlaczego?

Czysta miłość to najwyższa i najpotężniejsza wibracja we wszechświecie. W pewien sposób można powiedzieć, że Bóg w naszym życiu przejawia się poprzez miłość. Jaki z tego wniosek? Czysta miłość jest bardzo potężną, mądrą i inteligentną wibracją, która, kiedy się jej poddajemy, jest w stanie doskonale prowadzić nas przez życie, podsuwając nam ciągle najwspanialsze i najkorzystniejsze rozwiązania różnych spraw. Czysta miłość pomaga nam się realizować i spełniać w każdym aspekcie życia i zawsze w zgodzie z najwyższym dobrem naszym i innych ludzi. Czysta miłość wspaniale przeprowadza wszelkie procesy uzdrowienia w nas i naszym życiu oraz w relacjach z innymi ludźmi.

 

Z czasem nauczysz się patrzeć na świat, siebie i innych ludzi z miłością w sercu, a czysta miłość daje inne spojrzenie i zrozumienie wszystkiego. Prowadzi i podpowiada najlepsze rozwiązania z uwzględnieniem interesów i spraw wszystkich osób, gdyż miłość zawsze prowadzi nas do zrozumienia, pojednania i takiego działania, by w proponowanych rozwiązaniach były uwzględnione zarówno Twoje sprawy, jak i innych. W ten sposób nie ma wrogów ani poszkodowanych. Kiedy czysta miłość nas prowadzi, to wszyscy na tym wygrywają.

 

Dodatkowo umiejętność stania się kanałem, przez który działa czysta miłość, to potężna moc, która czyni każdego terapeutę bardzo skutecznym w działaniu i uzdrawianiu z tak wysokiego poziomu.

 

Dlatego naprawdę warto poddać się czystej miłości i pozwolić jej prowadzić się w życiu i przejawiać – i tego będziemy się uczyć na tych wczasach.

 

Na zajęciach:

 • wykłady
 • ćwiczenia
 • praca z wizualizacją
 • praca z afirmacjami
 • praca z kreacją
 • medytacje
 • modlitwy
 • psychozabawy
 • codzienne sesje regresywne w parach

 

Po zajęciach m. in.:

 • Gra Satori (radykalne wybaczanie)
 • Karaoke
 • i wiele innych

 

Uwaga!

 • Jeśli grasz na instrumencie, to zabierz go ze sobą
 • Jeśli posiadasz grę "Satori", to zabierz ją ze sobą
 • Jeśli zajmujesz się:
  • jogą
  • Tai Chi
  • Chi Qung
  • masażem dźwiękiem, klasycznym lub innym
  • lub masz coś innego do zaoferowania w obszarze polepszania jakości życia i rozwoju duchowego

to zgłoś to wcześniej pod nr tel. 508 374 194. 

Inwestycja: 

2490 zł (dla grupy od 15 osób)

2640 zł (dla grupy min. 14 osób)

Obejmuje:

 • zajęcia ok. 6-7 godzin dziennie (wykłady, ćwiczenia, sesje regresywne Logresingu® w parach)
 • całodzienne wegetariańskie wyżywienie - 3 posiłki dziennie (śniadanie, zupa i obiadokolacja)
 • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką, lodówką i internetem. 

 

Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju 1 osobowym z dopłatą 80 zł/dobę (480 zł za pobyt). Uwaga! Dostępny jest jeszcze ostatni pokój 1-osobowy.

Po ich wyczerpaniu istnieje możliwość zakwaterowania 1-osobowego w przerobionym pokoju 2-3 osobowym, jeśli będą dostępne wolne pokoje (zależy to od całkowitej liczby uczestników, którzy zgłoszą się na wczasy). Dopłata do pobytu 1-osobowego w przerobionym pokoju 2-3 osobowym wynosi 100 zł/dobę (600 zł za pobyt).

Uwaga! TE POKOJE TEŻ SIĘ KOŃCZĄ, w formularzu poniżej zapytaj o dostępność.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń (tj. wpłaty przedpłat).


Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakwaterowaniem w pojedynczym pokoju, indywidualną dietą bądź chciałby przyjechać z osobą towarzyszącą lub rodziną nie biorącą udziału w zajęciach, to prosimy o zgłoszenie tego przez formularz: https://cudownyportal.pl/zimowe-wczasy-z-rozwojem-duchowym-gaski-03-09-03-2024/


Ogólne warunki uczestnictwa:
Na wczasy proszę wziąć wygodny strój, śpiwór/koc, przybory do pisania i dobry humor :)

Jak zwykle na tydzień przed rozpoczęciem zajęć do uczestników zostanie wysłana lista z danymi kontaktowymi innych uczestników (za ich zgodą), aby można się było zorientować, kto skąd jedzie i ewentualnie zaplanować wspólne podróże samochodami lub innymi środkami lokomocji.

 

Szczegółowe informacje i zapisy:
Ewa Kałuska, tel. 508-374-194, skype: ewa_kaluska

Formularz zgłoszeniowy: https://cudownyportal.pl/zimowe-wczasy-z-rozwojem-duchowym-gaski-03-09-03-2024/

 

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

Uwaga! Proszę o wpłacanie wyłącznie przedpłat, a nie całej kwoty.

Nr konta płacąc z Polski:

27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mbank 
Syriusz Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla

 

Nr konta płacąc z zagranicy:

Numer BIC: BREXPLPWMBK
Numer IBAN: PL 27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mBank
Syriusz Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla 

Uwaga! Płacąc przez Paypal/Dotpay lub z zagranicy należy wpłacić sumę, która uwzględni wszelkie opłaty pośrednie (tak aby na konto wpłynęła pełna suma).

 


Zapraszam!

Darek Loga