Ezotericuss

 

Dariusz Loga

 

Podróż w głąb siebie...

 

   Logresing® - uzdrawiające regresje

   Wypalanie węzłów karmicznych

Kreowanie udanego związku partnerskiego
Magia w Rodzinie

27/02/2022

Zimowe wczasy: 27.02-5.03.2022 Gąski k./Mielna nad morzem

 

Zajęcia prowadzi: Dariusz Loga

                                           

                                           Zapraszam na zimowe wczasy z rozwojem duchowym w Gąskach k. Mielna nad morzem.

                                           Uwaga! Zostało jeszcze kilka miejsc, więc jeśli rozważasz przyjazd, to zgłoś się już teraz, póki są jeszcze miejsca 

                                           Wczasy tym razem będą poświęcone dwóm tematom: "Kreowanie udanego związku partnerskiego" oraz "Magia w rodzinie".
 

                                           

 

Dlaczego warto wziąć udział we wczasach?

                                           

Jeżeli:

♦ masz trudności w stworzeniu szczęśliwego i harmonijnego związku partnerskiego

♦ Twoje dotychczasowe związki przysporzyły Ci bólu i cierpienia

♦ bądź też nie czujesz się szczęśliwy i spełniony w swoim obecnym związku

♦ Relacje w Twojej rodzinie są dla Ciebie ograniczające bądź powodują niezadowolenie lub nawet cierpienie

♦ Czujesz, że relacja z rodziną Cię niszczy

 

A zamiast tego chcesz:

 nauczyć się stworzyć harmonijny i szczęśliwy związek partnerski

♦ chcesz, aby Twój związek był trwały i się rozwijał

♦ chcesz cieszyć się swoim związkiem i wspólnie z partnerem cieszyć się życiem, żyjąc zgodnie z najwyższym dobrem

♦ poznać mechanizmy magiczne, które mogą przejawiać się w rodzinach 

♦ uwolnić się od negatywnych czy nawet destrukcyjnych wpływów rodziny na Ciebie

♦ stać się wolnym człowiekiem, niezależnym od działań rodziny

♦ i jeśli do tego chcesz spędzić czas z grupą życzliwych i przyjaznych osób, otwartych na rozwój i samopoznanie

to te wczasy są dla Ciebie. Nauczysz się tu, jak uwalniać się od wzorców negatywnie wpływających na Twoje życie,związki partnerskie i relacje w rodzinie i uczynić swoje życie szczęśliwym, lekkim i przyjemnym.

TERMIN:   27.02-05.03.2022
Rozpoczęcie:  27.02.2022, tj. niedziela, ok. godz 16.00-17.00
Zakończenie:  05.03.2022, tj. sobota, ok. godz. 12.00-13.00

Miejsce: 

Pensjonat "Makarena", 76-034 Gąski, ul. Piaskowa 5, tel. (94) 346 93 41, 603 126 196

Tematyka zajęć:

Zimowe wczasy tym razem będą poświęcone dwóm tematom.

 

Pierwszy z nich to:

Kreowanie udanego związku partnerskiego

 

Prawie każdy z nas marzy o wykreowaniu udanego związku partnerskiego. O tym, by żyć z ukochaną osobą, by kochać i być kochanym. O tym, by iść przez życie z osobą, na której nam zależy. O tym, by być ważnym dla kogoś. O tym, by związek partnerski, w którym jesteśmy bądź chcemy być, był oparty na miłości, harmonii, wzajemnym zrozumieniu i poszanowaniu.

Lecz wielu ludziom wykreowanie takiego związku wydaje się niemożliwe. Są tacy, którzy mówią: „Rozejrzyj się, kto tak żyje? Ludzie się kłócą, męczą ze sobą. Ci, co mają dość, w końcu się ze sobą rozwodzą.”

Jeszcze inni mówią: „Doskonałe związki gdzieś tam może istnieją, ale mnie coś takiego nigdy się nie przydarzyło i na pewno nigdy nie przydarzy.”

I tu Cię zaskoczę. Doskonały i udany związek partnerski może wykreować każdy. Ty również. Trzeba tylko urzeczywistnić w sobie wszystkie te cechy, które są potrzebne do wykreowania takiego związku. Na przykład jeżeli chcesz związku partnerskiego opartego na czystej miłości, to najpierw musisz być na nią otwarty w swoim sercu. Nie ma możliwości w procesie kreowania być zamkniętym na miłość, a jednocześnie stworzyć związek z osobą totalnie otwartą na miłość. Prawem kreacji przyciągniemy wówczas do siebie osobę, która też z różnych swoich powodów będzie miała serce zamknięte na miłość. Nie rozumiejąc tego mechanizmu, większość ludzi czuje się zawiedziona partnerem i obwinia tylko jego za brak miłości w związku, nie rozumiejąc, że swoim zamkniętym sercem sama przyczynia się do braku miłości w tym związku. Po jakim czasie osoba ta odchodzi z tego związku w nadziei, że stworzy następny związek, który będzie lepszy od poprzedniego. A tu niespodzianka - bo kreuje powtórkę z rozrywki.

Żeby stworzyć udany związek partnerski, serce musi być otwarte, emanujące czystą miłością. Musimy umieć nie tylko ją czuć, ale też umieć poddać się jej, dać jej prowadzić. Bóg przejawia się poprzez miłość, dlatego czysta miłość to bardzo mądra i inteligentna wibracja. Ona w sprawach miłości dobrze nas pokieruje.

Oprócz tego musimy wiedzieć, po co nam związek partnerski, czego od niego oczekujemy, co jesteśmy w stanie zaoferować, czy nasze intencje związane z tworzeniem związku partnerskiego są czyste.

Związek partnerski to najlepszy weryfikator naszego poczucia własnej wartości. Kiedy jesteśmy sami, to możemy wmówić sobie wszystko. Jednak związek partnerski obnaży każdą słabość i każdy nie przepracowany obszar w nas. Jednak czy to jest powód, żeby unikać związków, aby nie narażać się na dyskomfort? W żadnym razie. Związek partnerski to przestrzeń, która może nam pomóc w zidentyfikowaniu i przepracowaniu słabych obszarów naszej samooceny.

Niestety umysł podświadomy każdego człowieka może być obciążony różnego rodzaju negatywnymi wyobrażeniami na temat związków, jak i całym szeregiem różnych mechanizmów i wzorców, które działając, nie pozwalają wielu ludziom wykreować udanego związku partnerskiego. Na przykład wystarczyło wychowywać się w toksycznej rodzinie. Podświadomość takiej osoby nauczy się tam niemal wszystkiego, co jest sprzeczne z kreowaniem udanego związku.

Wiele różnych obciążeń czy negatywnych programów związanych z kreowaniem związków partnerskich przenosimy też z poprzednich wcieleń. Na przykład jakiś czas temu pracowałem z kobietą, która nie umiała wykreować sobie związku partnerskiego. Podczas sesji osoba ta przypomniała sobie, że była zakonnicą. Jako zakonnica ślubowała wierność zakonowi i jego ideałom. Będąc tam, żeby wytrwać, z czasem stworzyła sobie różne mechanizmy odpychania od siebie harmonijnych z nią mężczyzn, gdyż dla zakonnicy to duży problem zakochać się w takiej osobie (nie mówiąc już o blokadach seksualnych, jakie potworzyły się przez śluby czystości i indoktrynację religijną). Niewiele czasu minęło po tej sesji, a kobieta ta zaczęła się umawiać na randki z mężczyznami, którzy są dla niej atrakcyjni. Dotychczas przez swoje wzorce, które wyniosła z poprzednich wcieleń, umówienie się z kimś było dla niej nieosiągalne. Jej podświadomość była niezwykle skuteczna w odpychaniu od siebie harmonijnych i atrakcyjnych dla niej mężczyzn.

Takich programów z poprzednich wcieleń jest znacznie więcej. Są one bardzo ważne, gdyż mają wpływ na kreowaną przez nas rzeczywistość, a w większej mierze programy te tylko przeszkadzają - dlatego warto się od nich uwolnić.

Trzeba też nauczyć się rozpoznawać relację karmiczną. Co to jest relacja karmiczna? To taka relacja, w której konkretne programy, mechanizmy i wzorce, a co za tym idzie – różnego rodzaju zaślepienia – wiążą nas z konkretną osobą. Wielu ludzi myli taką relację z miłością i dopiero życie mniej lub bardziej brutalnie otrzeźwia ich z takich wyobrażeń. Na zajęciach będziemy się tego uczyć praktycznie – jak rozpoznać i uzdrowić relację karmiczną i jak rozróżnić ją od kreowanej relacji opartej na czystej miłości.

Udany związek może wykreować każdy niezależnie od tego, na jakim poziomie kreowały się dotychczas jego związki. Trzeba tylko zrobić ze sobą odpowiedni porządek. W końcu to my kreujemy naszą rzeczywistość, a świat – w tym związki – są lustrzanym odbiciem tego, jakie mechanizmy w nas drzemią i jakich używamy do kreowania związków partnerskich. Nie podoba Ci się to, co kreujesz? To zmień to – jesteś w pełni władny to zrobić.

 

Drugi temat, jaki będziemy poruszać na wczasach, to:

Magia w rodzinie

 

Temat ciekawy i kontrowersyjny, budzący różne odczucia. Czy chodzi tutaj o to, że mama, tata lub np. babcia, niczym Harry Potter, wymachuje różdżką i rzuca straszne zaklęcia na resztę rodziny? Oczywiście, że nie. Magia w rodzinie jednak istnieje i może przejawiać się w różny sposób – od różnego rodzaju uderzeń energetycznych, zależnych od umiejętności ludzi, którzy to robią, poprzez skuteczne rzucanie klątw i inne działania energetyczne, które realnie szkodzą lub blokują innych członków rodziny w urządzeniu sobie życia i osiąganiu sukcesów.

Niedawno pracowałem z dziewczyną, której matka chciała, żeby córka mieszkała razem z nią i nigdzie się nigdy nie wyprowadzała. Dziewczyna ta miała zakodowany taki mechanizm przez swoją matkę, że jak tylko wyprowadzała się z domu i próbowała własnych sił, to uruchamiały się u niej bardzo dziwne, ale skuteczne mechanizmy sabotowania wszelkich jej działań. Nic jej nie wychodziło. Następnie zaczynała chorować. Lekarze nie umieli jej pomóc, nawet nie umieli zidentyfikować i nazwać choroby. W mojej pracy często mam do czynienia z tego typu rzeczami, więc od razu wyczułem, że chodzi o klątwy (uderzenia energetyczne) rzucane przez jej matkę, mające na celu spowodować, by podupadało jej zdrowie – oczywiście dopóki będzie mieszkała na swoim, a nie z mamą. W trzecim etapie zaczęła podejrzewać u siebie początek choroby psychicznej, gdyż miała ciągłe wrażenie obecności duchów w swoim mieszkaniu i wywoływało to w niej ogromne lęki. Oczywiście jej matka umiała to robić. Nie wiem, czy świadomie czy podświadomie, ale rzeczywiście nasyłała na nią duchy, które w bardzo różny sposób uprzykrzały jej życie, zwłaszcza nocami, i doprowadzały do lękowej psychozy. Oczywiście kiedy wracała do mamy, wszystko znikało jak ręką odjął. Duchy zniknęły, zdrowie powróciło, a życie, zwłaszcza zawodowe, znowu zaczęło się układać. To typowy przykład działania magii w rodzinie.

Magicznych umiejętności jest dużo różnego rodzaju, które mogą i przejawiają się w niektórych rodzinach. Często są to umiejętności, które podświadomość tych osób pamięta z poprzednich wcieleń, a które stosuje w zależności od sytuacji. A teraz pomyślcie, co się stanie, gdy w jednym umyśle są jakieś umiejętności magiczne i wzorce toksyczne jednocześnie – oczywiście nie będzie to nic dobrego.

Wzorce magiczne są różne, w większych szczegółach i obszerniej będziemy tę tematykę omawiać na wczasach. Warto się z tym tematem zapoznać, gdyż wiedza o tym wciąż jest mała, więc ludzie, którzy są ofiarami magii w rodzinie, nie mają nawet pojęcia, co jest przyczyną negatywnych zjawisk pojawiających się w ich życiu, tego, co się z nimi dzieje, jak sobie z tym radzić i jak się tego pozbyć.

Od magii i podatności na nią można się oczywiście całkowicie uwolnić. I tego też będziemy uczyć się na wczasach.

 

Na zajęciach:

 • wykłady
 • ćwiczenia
 • praca z wizualizacją
 • praca z afirmacjami
 • praca z kreacją
 • medytacje
 • modlitwy
 • psychozabawy
 • codzienne sesje regresywne w parach

 

Po zajęciach m. in.:

 • Gra Satori (radykalne wybaczanie
 • Karaoke
 • i wiele innych

 

Uwaga!

 • Jeśli grasz na instrumencie, to zabierz go ze sobą
 • Jeśli posiadasz grę "Satori", to zabierz ją ze sobą
 • Jeśli zajmujesz się:
  • jogą
  • Tai Chi
  • Chi Qung
  • masażem dźwiękiem, klasycznym lub innym
  • lub masz coś innego do zaoferowania w obszarze polepszania jakości życia i rozwoju duchowego

to zgłoś to wcześniej pod nr tel. 508 374 194. 

Inwestycja: 

2100 zł (dla grupy liczącej od 14 osób)

2350 zł (dla grupy do 13 osób)

Obejmuje:

 • zajęcia ok. 6-7 godzin dziennie (wykłady, ćwiczenia, sesje regresywne w parach)
 • całodzienne wegetariańskie wyżywienie - 3 posiłki dziennie (śniadanie, zupa i obiadokolacja)
 • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką, lodówką i internetem. Możliwość zakwaterowania w pokoju 1 osobowym. Uwaga! Pokoje 1 osobowe z dopłatą 80 zł/dobę już się wyczerpały. Dostępne są pokoje 1 osobowe za dopłatą 100 zł/dobę, czyli 600 zł za cały pobyt. Liczba pokoi 1-osobowych jest ograniczona.


Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakwaterowaniem w pojedynczym pokoju, indywidualną dietą bądź chciałby przyjechać z osobą towarzyszącą lub rodziną nie biorącą udziału w zajęciach, to prosimy o zgłoszenie tego przez formularz kontaktowy: https://cudownyportal.pl/kontakt-2/


Ogólne warunki uczestnictwa:
Na wczasy proszę wziąć luźny strój, śpiwór/koc, przybory do pisania i dobry humor :)

Jak zwykle na tydzień przed rozpoczęciem zajęć do uczestników zostanie wysłana lista z danymi kontaktowymi innych uczestników (za ich zgodą), aby można się było zorientować, kto skąd jedzie i ewentualnie zaplanować wspólne podróże samochodami lub innymi środkami lokomocji.

 

Szczegółowe informacje i zapisy:
Ewa Kałuska, tel. 508-374-194, skype: ewa_kaluska

Formularz kontaktowy: https://cudownyportal.pl/kontakt-2/

 

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

 • dokonanie przedpłaty w wysokości 300 PLN. ZALICZKA jest bezzwrotna :(

Uwaga! Proszę o wpłacanie wyłącznie przedpłat, a nie całej kwoty.

Nr konta płacąc z Polski:

27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mbank 
"Syriusz" Ewa Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla

 

Nr konta płacąc z zagranicy:

Numer BIC: BREXPLPWMBK
Numer IBAN: PL 27 1140 2004 0000 3302 4122 3598 mBank
Syriusz Ewa L. Kałuska, ul. Dworcowa 2/2, 62-330 Nekla 

Uwaga! Płacąc przez Paypal/Dotpay lub z zagranicy należy wpłacić sumę, która uwzględni wszelkie opłaty pośrednie (tak aby na konto wpłynęła pełna suma).

 


Zapraszam!

Darek Loga